Tenda Nova MW12 - trzypasmowy system WiFi AC2100 z zasięgiem do 500 m²
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
MW12 jest systemem mesh WiFi, który został zaprojektowany dla średnich i dużych gospodarstw domowych z szybką siecią szerokopasmową. Dzięki technologii Tenda Mesh tworzy rozproszoną sieć za pomocą paru węzłów w całym domu. 3-pak MW12 jest w stanie pokryć do 500 m kwadratowych. Trójzakresowa konstrukcja AC2100 i gigabitowe porty zapewniają pełną obsługę szybkiej sieci szerokopasmowej. MW12 posiada mocny procesor 900 MHz i dużą pamięć 256 MB, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć wiele urządzeń w sieci. Wszystkie mogą jednocześnie korzystać z szybkiego trójpasmowego Wi-Fi, zapewniając brak opóźnień w grach online oraz płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K i aplikacji VR HD.
Trzypasmowy system mesh WiFi zapewnia najlepszą jakość korzystania z Internetu
Trójzakresowe rozwiązanie AC2100 Mesh wykorzystuje pełny potencjał łącza światłowodowego. Trzy pasma (2,4 GHz, 5 GHz-1 i 5 GHz-2) są używane jako backhaul, aby wyeliminować opóźnienie podczas jednoczesnego strumieniowania z wielu urządzeń.
Wbudowany moduł wzmocnienia sygnału
MW12 posiada dedykowany moduł WLAN 5 GHz wyposażony we wbudowany wzmacniacz sygnału. Skoncentrowany sygnał zapewnia silniejszy i bardziej stabilny zasięg WiFi w wielu domach. Możesz cieszyć się najlepszym sygnałem w dowolnym zakamarku.
Bezproblemowy roaming w całym domu
Urządzenia MW12 współpracują ze sobą w ramach jednej zunifikowanej sieci obsługiwanej przez protokół 802.11k/v/r. Dzięki temu zawsze łączy urządzenia z węzłem o najlepszej wydajności, podczas gdy użytkownik swobodnie porusza się po domu.
Kompatybilny ze wszystkimi modelami Nova
Każdy produkt z serii Nova (MW3, MW5, MW5S, MW5G, MW6, MW12) może być używany jako dodatkowa jednostka w istniejącej sieci Nova w celu łatwego spełnienia różnych wymagań.
Połączenie dla ponad 100 urządzeń
MW12 wyposażono w dwurdzeniowy procesor 900 MHz i pamięć 256 MB DDR3 obsługującą technologię MU-MIMO, dzięki czemu zapewnia doskonałe połączenie z siecią dla ponad 100 urządzeń.
Wyposażony w technologię QoS
Quality of Service (QoS) optymalizuje ruch, aby strumień o wyższym priorytecie mógł przejść jako pierwszy, co zapewnia lepszą wydajność wideo 4K, gier HD-VR itp.
Zdalna kontrola przez aplikację
Systemem Nova MW12 można łatwo zarządzać dzięki aplikacji Tenda WiFi. Bez skomplikowanych ustawień.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.