Komunikaty PR

Zalman i3 NEO - prostota i nowoczesność

2021-08-19  |  08:00
Biuro prasowe

Zalman i3 NEO to obudowa, która łączy proste, geometryczne kształty z praktycznymi, nowoczesnymi rozwiązaniami i efektownymi dodatkami.

Zalman i3 NEO to ukłon w stronę użytkowników, którzy oczekują funkcjonalności i efektownego wyglądu. Konstrukcja zaprojektowana z myślą o efektywnej wentylacji posiada przedni panel typu mesh i dodatkowe, boczne wloty powietrza. Na pokładzie znalazły się cztery fabryczne wentylatory, do których można dołożyć kolejne cztery. Wszystkie dołączone śmigła mają podświetlenie RGB LED, które rozświetla wnętrze.

 

To zaś można podziwiać poprzez duże, bezramkowe okno. Jest ono wykonane z hartowanego szkła i osadzone na zawiasie, co ma ułatwiać dostęp do zamontowanych podzespołów. W środku zmieszczą się płyty w formacie ATX, tradycyjne coolery procesora o wysokości do 160 mm i karty graficzne mające do 355 mm długości. Jest też przestrzeń na pięć dysków, w tym dwa 3,5” montowane beznarzędziowo.

 

Slotów na karty PCIe w obudowie Zalman i3 NEO jest siedem. Producent przewidział także opcję pionowego montażu GPU. Chłodnice cieczy mają wyznaczone trzy miejsca. Na przedniej ściance można zamontować radiatory o długości do 280 mm. Na górze jest 240 mm wolnej przestrzeni, zaś z tyłu zmieści się najmniejsza, 120-milimetrowa chłodnica. Wymianę zainstalowanego coolera CPU ma ułatwić otwór na ściance montażowej płyty głównej.

 

Z kolei w utrzymaniu wewnętrznego ładu i porządku użytkownika wspierają system aranżacji okablowania i filtry przeciwkurzowe. Wśród tych ostatnich znalazł się magnetyczny, zlokalizowany na górnej ściance. Tam też umiejscowiono panel I/O, który obejmuje trzy porty USB (w tym 2 w wersji 3.0) oraz osobne złącza audio dla mikrofonu i słuchawek. Do zestawu producent dorzuca splitter, który pozwala na podłączenie trzech wentylatorów do pojedynczego gniazda na płycie głównej.

 

Wykonana ze stali, szkła i tworzyw sztucznych całość waży 5,6 kilograma. Użytkownicy, którzy chcieliby nabyć prezentowaną obudowę, muszą uzbroić się w cierpliwość. Producent nie ujawnił na razie, kiedy Zalman i3 NEO trafi na rynek, ani jaka jest jego przewidywana cena.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty

W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.

Problemy społeczne

Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej

W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.

Zagranica

Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia

USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.