Komunikaty PR

Zalman LXII - stabilne zasilanie w rozsądnej cenie

2021-07-27  |  12:00
Biuro prasowe

Zasilacze Zalman ZM700-LXII, ZM600-LXII i ZM500-LXII stworzono z myślą o tych, którzy szukają rozwiązań o korzystnym stosunku jakości do ceny. Oprócz wysokiej mocy mają one oferować stabilną i niezawodną pracę dzięki przemyślanej konstrukcji i zastosowanym komponentom.

Zasilacze Zalman ZM700-LXII, ZM600-LXII i ZM500-LXII to jednostki o mocy, kolejno 700 W, 600 W i 500 W. Posiadają aktywne układy PFC, a ich typowa sprawność ma oscylować w okolicach 85%. Producent obiecuje, że w środku znajdują się wytrzymałe kondensatory, które mają niezawodnie pracować przy temperaturach rzędu 105 stopni Celsjusza. Na pokładzie znalazły się także filtry przeciwzakłóceniowe EMI.

 

W skutecznym rozpraszaniu ciepła generowanego przez podzespoły mają pomóc aluminiowe radiatory, które pokrywają newralgiczne elementy. Obieg powietrza wymusza 120-mm wentylator z łożyskiem ślizgowym, które ma zapewnić cichą i bezawaryjną pracę. Zasilacze Zalman ZM700-LXII, ZM600-LXII i ZM500-LXII są zgodne ze specyfikacją ATX v2.31 i posiadają pojedyncze szyny +12V o efektywności 92%.

 

O spokój ducha dbają zabezpieczenia elektryczne - OVP, OPP, SCP i OTP. Prezentowane modele mają przytwierdzone na stałe okablowanie, które zabezpieczono oplotem. Oba warianty wyposażono w identyczny zestaw wtyczek, który obejmuje po dwa złącza PCI-Express 8-pin, sześć SATA i trzy molex 4-pin. Zachowano zatem rynkowe standardy, które pozwalają na budowę uniwersalnego PC.

 

Zasilacze Zalman ZM700-LXII, ZM600-LXII i ZM500-LXII są dostępne w polskich sklepach. Za model o mocy 500 W trzeba zapłacić około 170 złotych. Mocniejszy kosztuje około 20 złotych więcej, a topowa jednostka niewiele ponad 200 złotych. Na każdy z nich producent udziela 3-letniej gwarancji.

 

Dane techniczne:

 

  • wymiary: 150 x 140 x 86 mm
  • standard ATX: v2.31
  • wentylator: 120 x 120 mm, łożyskowanie tulejowe
  • PFC: aktywne
  • sprawność: do 85% przy typowym użytkowaniu
  • zabezpieczenia: OPP, OVP, UVP i SCP
  • okablowanie:
    • ATX 24-pin x1
    • EPS 4+4 pin x1
    • PCI-E: 2 x 6+2 pin
    • SATA: x6
    • IDE: x3
  • Typ okablowania: niemodularne
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2024-04-24 | 15:00

SAP Story: Ericsson wybiera oprogramowanie SAP, by łączyć łańcuchy dostaw

W obliczu stale rozwijającego się rynku technologii, firmy na całym świecie poszukują sposobów na poprawę efektywności operacyjnej i zwiększenie elastyczności swoich łańcuchów dostaw. Ericsson, światowy lider w
IT i technologie Iron Mountain inwestuje w centrum digitalizacji w Radomiu
2024-04-24 | 07:00

Iron Mountain inwestuje w centrum digitalizacji w Radomiu

Centrum digitalizacji Iron Mountain w Radomiu to jeden z największych obiektów tego rodzaju w Europie, który w 2023 r. został uhonorowany tytułem Center of Digital Excellence.
IT i technologie Nowe funkcjonalności systemu sterowania oświetleniem Clue od Lena Lighting
2024-04-24 | 01:00

Nowe funkcjonalności systemu sterowania oświetleniem Clue od Lena Lighting

Obecność w Raporcie Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki to znaczące wyróżnienie w skali kraju. W tegorocznym dokumencie pojawiły się aż cztery cele zrealizowane przez Lena

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Newseria na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Zmiany klimatu i dezinformacja wśród największych globalnych zagrożeń. Potrzeba nowego podejścia do zarządzania ryzykiem

Niestabilność polityczna i gospodarcza, coraz większa polaryzacja społeczeństwa, kryzys kosztów utrzymania, rosnąca liczba konfliktów zbrojnych i ryzyka cybernetyczne związane z rozwojem sztucznej inteligencji – to największe zagrożenia dla biznesu wskazywane w tegorocznym „Global Risks Report 2024”. Z raportu wynika, że obawy o bliską i dalszą przyszłość wciąż są zdominowane przez ryzyka klimatyczne i środowiskowe. Jednak w tym roku przykryły je niebezpieczeństwa związane z dezinformacją, wspieraną przez AI, która może wywoływać coraz większe niepokoje społeczne. – W tym roku na świecie 3 mld ludzi weźmie udział w wyborach, więc konieczność zaradzenia temu ryzyku staje się coraz pilniejsza – podkreśla Christos Adamantiadis, CEO Marsh McLennan w Europie.

Ochrona środowiska

Ciech od czerwca będzie działać jako Qemetica. Chemiczny gigant ma globalne aspiracje i nową strategię na sześć lat

Globalizacja biznesu, w tym możliwe akwizycje w Europie i poza nią – to jeden z głównych celów nowej strategii Grupy Ciech. Przedstawione plany na sześć lat zakładają także m.in. większe wykorzystanie patentów, współpracę ze start-upami w obszarze czystych technologii i przestawienie biznesu na zielone tory. – Mamy ambitny cel obniżenia emisji CO2 o 45 proc. do 2029 roku – zapowiada prezes spółki Kamil Majczak. Nowej strategii towarzyszy zmiana nazwy, która ma podsumować prowadzoną w ostatnich latach transformację i lepiej podkreślać globalne aspiracje spółki. Ciech oficjalnie zacznie działać jako Qemetica od czerwca br.

Finanse

72 proc. firm IT planuje podwyżki. W branży wciąż ogromna jest różnica w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn

W ubiegłym roku rynek pracy IT był znacznie mniej dynamiczny niż w poprzednich latach – wynika z „Raportu płacowego branży IT w 2024” Organizacji Pracodawców Usług IT. Przy wysokim poziomie podwyżek specjaliści rzadziej zmieniali pracę, ale niektórych zmusiły do tego cięcia w zatrudnieniu wynoszące w zależności od wielkości firmy od 12 do 26 proc. Ten rok zapowiada się bardziej optymistycznie: 61 proc. przedsiębiorstw planuje zwiększać zatrudnienie, a 72 proc. – pensje. Eksperci zwracają uwagę na wciąż duży rozstrzał między wynagrodzeniami kobiet i mężczyzn w tej branży.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.