Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania?
Chcąc wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, często nie wiemy, na co zwrócić uwagę, komu zaufać, czym się kierować. Z polisą Bezpieczny Dom nie ma takiego problemu. Polisa firmy TUZ Ubezpieczenia zajęła pierwsze miejsce w opublikowanym dzisiaj rankingu dziennika „Rzeczpospolita” najlepszych ubezpieczeń domów i mieszkań, a w tym roku została już nagrodzona Godłem „Teraz Polska” i zajęła pierwsze miejsce w rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.
– To bardzo miłe, że ciężka praca twórców produktu i jego opiekunów przyniosła tak wspaniały efekt. Gdy dwa lata temu zaczynaliśmy pracę nad tym projektem, chcieliśmy, żeby był wyjątkowy, przyjazny, taki naprawdę do polubienia – mówi Dawid Piasecki, członek Zarządu TUZ Ubezpieczenia, który był głównym inicjatorem starań o Godło „Teraz Polska”, zwolennikiem udziału w konkursach i w prestiżowych rankingach oraz starań o poprawę jakości i wizerunku firmy i produktów. – Bezpieczny Dom powstał przy udziale wielu naszych klientów, naszych agentów, menedżerów sprzedaży i pracowników. Szerokie konsultacje z naszą siecią sprzedaży wniosły wiele dobrego do tego produktu. To właśnie współpraca grupy zaangażowanych fachowców sprawiła, że powstało takie wyjątkowe na polskim rynku ubezpieczenie.
Główną autorką produktu i koordynatorką prac nad powstaniem Bezpiecznego Domu była Magdalena Stefan z Departamentu Ubezpieczeń TUZ Ubezpieczenia.
– Ubezpieczenie Bezpieczny Dom zostało stworzone z myślą o naszych rodzinach i miało odpowiadać na potrzeby naszych Klientów w nieustannie zmieniającym się świecie. W prace nad powstawaniem tego ubezpieczenia włożyłam całe serce, więc jako twórca produktu jestem zaszczycona, że produkt został doceniony Godłem „Teraz Polska” – mówiła tuż po przyznaniu Godła „Teraz Polska” firmie TUZ Ubezpieczenia. Teraz dodaje: – Kolejny raz potwierdza się, że zrobiliśmy coś wyjątkowego. Nie ma przypadku w tym, że po otrzymaniu znaku „Teraz Polska” Bezpieczny Dom jest doceniany i nagradzany przez kolejne bardzo opiniotwórcze i niezależne podmioty, takie jak dziennik „Rzeczpospolita”, a wcześniej między innymi przez „Gazetę Ubezpieczeniową” i „Gazetę Finansową”. Myśląc o wyborze najlepszego ubezpieczenia, wybór powinien być prosty.
Bezpieczny Dom to pełne ubezpieczenie domu lub mieszkania, rodziny lub bliskich, a nawet kotów lub psów.

88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia

Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku

Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.