Komunikaty PR

Kancelaria Konieczny Wierzbicki wśród TOP5 nominowanych Prime Property Prize

2020-08-25  |  13:45
Biuro prasowe

Kilkanaście kategorii, kilku kandydatów, jeden zwycięzca. Kancelaria Konieczny Wierzbicki ma szansę na zdobycie tytułu Kancelarii Roku w plebiscycie Prime Property Prize 2020. Każdy z nas może oddać głos i zdecydować o tym, kto zostanie zwycięzcą.

Zasady wyboru zwycięzcy

Kandydaci są wybierani po zliczeniu głosów Ekspertów i Czytelników portali propertynews.pl i propertydesign.pl. Każdy głos ma swoją wagę. Głos Eksperta to 10 punktów, klik internauty to 1 punkt. Zwycięża ten nominowany, który zdobędzie w sumie najwięcej punktów.

Aby nie dopuścić do nadużyć związanych z wielokrotnym głosowaniem z jednego urządzenia, każdy użytkownik może zagłosować z jednego adresu IP tylko raz.

Twój głos ma znaczenie i może zaważyć na wyniku. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału i wyboru zgodnego z własnymi preferencjami – LINK: https://www.propertynews.pl/konkurs/prime-property-prize,80/

Konkurenci w edycji 2020

Ranking składa się z 14 kategorii, m.in. Doradca Roku, Coworking Roku, Przestrzeń komercyjna, Architektura, Zielony Budynek, Najemca Roku czy Inwestycja roku Rynek Powierzchni Handlowej.

Wśród konkurentów w kategorii Kancelaria Roku 2020 znalazły się takie kancelarie jak: Dentons, Allen & Overy, A. Pędzich, Kijewski Graś Kancelaria Prawna oraz Greenberg Traurig Grzesiak.

Kancelaria Konieczny Wierzbicki na tle pozostałych wyróżnia się nowatorskim podejściem, szeroką wiedzą z zakresu prawa międzynarodowego oraz podążaniem za trendami w prawie. To pionierzy jeśli chodzi o wprowadzanie sztucznej inteligencji na rynek.

Terminy Prime Property Prize

Eksperci mają czas na oddanie swojego głosu do 24 sierpnia. Czynią to w formie e-mailowej, odsyłając na wskazany adres wybrane przez siebie propozycje, które zasługują na wyróżnienie.

W tym samym czasie odbywa się głosowanie Czytelników, którzy swój głos mogą oddać do 31 sierpnia 2020 roku. Informacja o nagrodzie jest przekazywana zwycięzcom na początku września.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Prawo 5 powodów, dla których nie znamy swoich praw i pomysł, jak to zmienić Biuro prasowe
2024-07-23 | 09:50

5 powodów, dla których nie znamy swoich praw i pomysł, jak to zmienić

„Nieznajomość prawa szkodzi”, „surowe prawo, ale prawo” - łacińskie sentencje, które poznają młodzi adepci prawa, brzmią dziś jak farmazony. Oczywiście,
Prawo Umowę o dożywocie stosuje się też w sprawach spadkowych. Jakich jeszcze?
2024-07-22 | 09:00

Umowę o dożywocie stosuje się też w sprawach spadkowych. Jakich jeszcze?

Umowa o dożywocie przenosi własność nieruchomości na firmę lub konkretną osobę, która w zamian za to, zobowiązuje się zapewnić zbywcy dożywotnie utrzymanie: opiekę lub
Prawo BRAK ZDJĘCIA
2024-06-28 | 11:00

Nowe Prawo Pogrzebowe

Obowiązek dysponowania odpowiednim budynkiem lub lokalem obejmującym co najmniej chłodnię lub urządzenia chłodnicze zapewniające stosowną temperaturę (maks. 4 stopnie do przechowywania zwłok lub szczątków ludzkich),

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Polskie firmy z szansą na zdobycie azjatyckich rynków. Mogą otrzymać wsparcie na promocję podczas Expo 2025 w Osace

W 2025 roku w japońskiej Osace odbędzie się Wystawa Światowa Expo 2025. Udział w niej, a także towarzyszących imprezie wydarzeniach i targach to dla polskich firm szansa na wzrost rozpoznawalności swoich marek za granicą, a w konsekwencji na rozwój ich potencjału eksportowego. Expo 2025 będzie się koncentrowało na innowacjach służących zrównoważonemu rozwojowi. PARP, który jest partnerem wydarzenia w Polsce, do 26 września br. czeka na wnioski firm zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i ekspansją na azjatyckie rynki. W ramach programu mogą one otrzymać wsparcie na udział w targach, na misje wyjazdowe i kampanie promocyjne przed i po zakończeniu Expo. Nabór finansowany jest z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027

Polityka

Rośnie ryzyko wybuchu epidemii w Strefie Gazy. Brakuje czystej wody, kanalizacji i toalet, a w zniszczonej enklawie wykryto polio

W Strefie Gazy brakuje praktycznie wszystkiego – od żywności i wody po podstawowe leki – ale najgorsze może dopiero nadejść – alarmuje Polska Akcja Humanitarna. – Kilka dni temu w wodzie w Strefie Gazy znaleziono polio typu 2. Ta woda jest bardzo zanieczyszczona, infrastruktura wodno-sanitarna na tym terenie tak naprawdę już nie istnieje. Na dodatek od dziewięciu miesięcy dzieci nie są szczepione, ponieważ nie ma warunków, żeby to zrobić, więc istnieje bardzo duże zagrożenie wybuchu epidemii – mówi Magdalena Foremska z PAH. W odpowiedzi na kryzys organizacja uruchomiła duże projekty pomocowe, które mają zapewnić żywność i opiekę medyczną w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu.

IT i technologie

Gminy potrzebują inwestycji w cyberbezpieczeństwo. Eksperci widzą duże ryzyka wynikające z zaniedbań

Dane gromadzone przez jednostki samorządu terytorialnego mogą być bardzo niebezpiecznym narzędziem w rękach przestępców. Wykradzione mogą posłużyć do fałszowania tożsamości człowieka. Tymczasem poziom inwestycji w cyberbezpieczeństwo jest w gminach niski, a liczba ataków hakerskich na nie stale rośnie. Eksperci czekają na pozytywne skutki rządowego programu Cyberbezpieczny Samorząd. W jego ramach 1,5 mld zł trafi na inwestycje w poprawę bezpieczeństwa cybernetycznego samorządów: zarówno na poziomie sprzętu i oprogramowania, jak i kompetencji oraz procedur.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.