Komunikaty PR

Kancelaria Konieczny Wierzbicki wśród TOP5 nominowanych Prime Property Prize

2020-08-25  |  13:45
Biuro prasowe

Kilkanaście kategorii, kilku kandydatów, jeden zwycięzca. Kancelaria Konieczny Wierzbicki ma szansę na zdobycie tytułu Kancelarii Roku w plebiscycie Prime Property Prize 2020. Każdy z nas może oddać głos i zdecydować o tym, kto zostanie zwycięzcą.

Zasady wyboru zwycięzcy

Kandydaci są wybierani po zliczeniu głosów Ekspertów i Czytelników portali propertynews.pl i propertydesign.pl. Każdy głos ma swoją wagę. Głos Eksperta to 10 punktów, klik internauty to 1 punkt. Zwycięża ten nominowany, który zdobędzie w sumie najwięcej punktów.

Aby nie dopuścić do nadużyć związanych z wielokrotnym głosowaniem z jednego urządzenia, każdy użytkownik może zagłosować z jednego adresu IP tylko raz.

Twój głos ma znaczenie i może zaważyć na wyniku. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału i wyboru zgodnego z własnymi preferencjami – LINK: https://www.propertynews.pl/konkurs/prime-property-prize,80/

Konkurenci w edycji 2020

Ranking składa się z 14 kategorii, m.in. Doradca Roku, Coworking Roku, Przestrzeń komercyjna, Architektura, Zielony Budynek, Najemca Roku czy Inwestycja roku Rynek Powierzchni Handlowej.

Wśród konkurentów w kategorii Kancelaria Roku 2020 znalazły się takie kancelarie jak: Dentons, Allen & Overy, A. Pędzich, Kijewski Graś Kancelaria Prawna oraz Greenberg Traurig Grzesiak.

Kancelaria Konieczny Wierzbicki na tle pozostałych wyróżnia się nowatorskim podejściem, szeroką wiedzą z zakresu prawa międzynarodowego oraz podążaniem za trendami w prawie. To pionierzy jeśli chodzi o wprowadzanie sztucznej inteligencji na rynek.

Terminy Prime Property Prize

Eksperci mają czas na oddanie swojego głosu do 24 sierpnia. Czynią to w formie e-mailowej, odsyłając na wskazany adres wybrane przez siebie propozycje, które zasługują na wyróżnienie.

W tym samym czasie odbywa się głosowanie Czytelników, którzy swój głos mogą oddać do 31 sierpnia 2020 roku. Informacja o nagrodzie jest przekazywana zwycięzcom na początku września.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Prawo Dlaczego lektura DORA przypomina bieg z przeszkodami? Biuro prasowe
2024-12-31 | 12:30

Dlaczego lektura DORA przypomina bieg z przeszkodami?

  DORA, czyli unijne rozporządzenie o odporności cyfrowej sektora finansowego, to ważny i potrzebny akt. Dzięki niemu wzrośnie cyberbezpieczeństwo finansowe w Unii, w tym także w
Prawo Sztuczna inteligencja na sali rozpraw. Narzędzie czy ryzyko?
2024-12-30 | 16:51

Sztuczna inteligencja na sali rozpraw. Narzędzie czy ryzyko?

Współczesny rozwój technologii, a szczególnie sztucznej inteligencji (AI), otwiera nowe perspektywy w wielu dziedzinach życia, w tym w obszarze prawa.
Prawo PROMOTECH nagrodzony za dbałość o bezpieczeństwo pracowników
2024-12-29 | 12:30

PROMOTECH nagrodzony za dbałość o bezpieczeństwo pracowników

Białostocka spółka zajęła pierwsze miejsce w podlaskim konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”, w kategorii firm średnich. Nagroda Państwowej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów

Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.

Firma

Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.

Ochrona środowiska

Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.