Komunikaty PR

Klient indywidualny lub biznesowy - Projekt Nadolnik dla każdego

2021-05-04  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania Wiz. Zewn. ( 0.7 MB )

Na Nadolniku w Poznaniu powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów, które zostaną przygotowane z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych. Trwają prace budowlane, związane z II etapem inwestycji, których koniec zaplanowany został na 2022 rok.

 

Nadolnik Compact Apartments to projekt podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 mkw. I etap, który składa się z 213 lokali, został zrealizowany oraz oddany do rąk właścicieli. II etap natomiast, jest aktualnie w budowie. – Niemal w całości zakończyliśmy prace związane z podziemną halą garażową. „Wyszliśmy z ziemi” i kontynuujemy prace na pierwszej kondygnacji naziemnej. Już niebawem kompleks będzie się powiększał o kolejne kondygnacje. Termin zakończenia II etapu naszej inwestycji zaplanowany jest na przyszły rok. - informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Projekt Nadolnik budowany jest blisko poznańskiej Śródki, przy ulicy Nadolnik oraz Parku ks. Tadeusza Kirschke, który niedawno został zmodernizowany. Niedaleko inwestycji znajduje się droga krajowa nr 92, ułatwiająca poruszanie się lub wyjazd z miasta własnym samochodem. Natomiast, dzięki pobliskim przystankom, w łatwy i szybki sposób dojechać można komunikacją miejską do np. pętli Zawady, ronda Śródki lub ścisłego centrum Poznania.

 

Klienci indywidualni

Nadolnik Compact Apartments zapewnia ofertę smart apartamentów w standardzie deweloperskim, co pozwala na aranżację w odmiennych stylach. Jednakże, klienci mogą skorzystać z usługi wykończenia ,,pod klucz’’. - Nasze lokale dostosowywane są do potrzeb klientów indywidualnych, którzy mają zróżnicowane wymagania. Do tej grupy należą m.in. studenci poszukujący nieruchomości przystępnej cenowo, z łatwym dojazdem do uczelni. Kolejną grupą klientów są firmy, których to pracownicy regularnie wyjeżdżają w delegację. Szukanie coraz to nowszych hoteli może być na dłuższą metę uciążliwe, czasochłonne oraz co najważniejsze nieopłacalne, dlatego też zakup lokalu bądź lokali dla pracowników jest wygodnym rozwiązaniem. Nie obowiązują doby hotelowe, rezerwacje czy opłaty, zapewniona jest niezależność oraz spokój. Nadolnik Compact Apartments jest przyjaznym rozwiązaniem również dla wielu innych osób, poszukujących własnej przestrzeni, dzięki optymalnej propozycji cenowej i dogodnej lokalizacji. - dodaje Karolina Skrzypek.

 

Klienci biznesowi

Projekt Nadolnik został zaprojektowany także z myślą o klientach, dla których zakup takiej nieruchomości stanowi pewne zabezpieczenie kapitału oraz formę zwrotu kosztów i w rezultacie pasywny zarobek. - Wychodzimy naprzeciw klientom inwestycyjnym, gwarantując im możliwie jak najłatwiejsze warunki sfinalizowania zakupu i wynajmu naszych smart apartamentów. Po pierwsze, wszelkie formalności zredukowaliśmy do niezbędnego minimum. Po drugie, umożliwiamy skorzystanie z usług operatora Rent Nadolnik Compact Apartments. Po trzecie, zapewniamy pomoc specjalisty, który zajmować się będzie procesem wynajmu. Jako Grupa Partner, jesteśmy deweloperem dbającym o bezpieczeństwo, wygodę i zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty. - mówi Karolina Skrzypek.

Ponadto Grupa Partner realizuje przy ulicy Bernata w Poznaniu, blisko Ronda Śródka inwestycję mieszkaniową Śródka OdNowa 2. Około 80 procent z wszystkich lokali mieszkalnych już znalazło swoich nabywców. Jeszcze w tym roku budynek wielorodzinny będzie gotowy. W ofercie dewelopera zostało 15 mieszkań, w tym tylko trzy parterowe. Jedno z nich, o powierzchni 51 m kw., wyróżnia się dwoma ogródkami. Jeden zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi – od zachodniej. – Takie nieszablonowe rozwiązania można znaleźć w naszej ofercie, ale są też mieszkania w klasycznym projekcie – podsumowuje Karolina Skrzypek z Grupy Partner.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:00

Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit

Warszawa, 27 września 2024 r. – Inwestycję mieszkaniową Wola Gabriela, zrealizowaną przez Sokratesa Development przy ul. Kacpra Karlińskiego 4 na warszawskiej Nowej Woli (Odolanach),
Nieruchomości Tchibo otworzyło swój pierwszy lokal w Radomiu
2024-09-26 | 14:54

Tchibo otworzyło swój pierwszy lokal w Radomiu

Tchibo otworzyło swój pierwszy lokal w Radomiu, zlokalizowany w Galerii Słonecznej (ul. Bolesława Chrobrego 1). Nowa przestrzeń łączy funkcje sklepu i kawiarni z
Nieruchomości Dofinansowanie do wymiany okien, drzwi i fasad w budynkach wielorodzinnych.
2024-09-26 | 14:23

Dofinansowanie do wymiany okien, drzwi i fasad w budynkach wielorodzinnych.

Dofinansowanie do wymiany okien, drzwi i fasad w budynkach wielorodzinnych. Jakie produkty obejmuje? W Unii Europejskiej problem niewłaściwej efektywności energetycznej obiektów

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.