Komunikaty PR

Kończy się pierwszy etap budowy Panattoni Arena w Goczałkowicach - Zdrój

2020-07-07  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie kończy pierwszy pełny sezon współpracy z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka. Niemal rok temu odbył się pierwszy trening podopiecznych wielokrotnego reprezentanta Polski na Panattoni Arena. Obiekt, który od sierpnia 2019 gości młodych adeptów futbolu, nieustannie się rozwija, a pierwszy etap budowy zbliża się ku końcowi. Kiedy sportowcy z Akademii udadzą się na zasłużone wakacje, prace przy Panattoni Arena będą trwać, aby jak najszybciej młodzi piłkarze mogli skorzystać ze wszystkich udogodnień i rozwijać się w jak najlepszym środowisku.

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka kończy swój pierwszy sezon, a zawodnicy wybierają się na miesięczną przerwę wakacyjną. Ostatnim akcentem tegorocznych rozgrywek był Turniej Pełen Pasji, który został rozegrany na Panattoni Arena. Obiekt gości drużyny juniorskie od samego początku istnienia Akademii, a infrastruktura jest nieustannie rozwijana. Nowoczesne boiska i budynki klubowe oraz zaangażowanie profesjonalistów – w tym samego Łukasza Piszczka, pełniącego rolę Prezesa Zarządu – pozwoliły stworzyć warunki, w których dzieci nie tylko odpowiednio się rozwijają, ale również czerpią ogromną radość z gry w piłkę nożną.

Panattoni od początku zaangażowało się w rozwój Akademii Łukasza Piszczka, stając się w marcu 2019 roku Partnerem Tytularnym Obiektów Fundacji. Trwająca od końca 2018 roku realizacja Panattoni Arena obejmuje przebudowę boisk, adaptację terenu rekreacyjnego wraz z budynkami szatni, odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz pomocniczego budynku technicznego na potrzeby działalności Akademii Piłkarskiej Łukasza Piszczka. Aktualnie dobiega końca pierwszy etap obejmujący: budynek szatniowy z całym zapleczem sanitarnym, szatniami, pomieszczeniami biurowymi, salkami fitness i odnowy biologicznej oraz dwa boiska piłkarskie (z nawierzchnią hybrydową i sztuczną) służące potrzebom działalności Akademii. Kolejny etap, na który złoży się trzecie boisko piłkarskie (pełnowymiarowe z nawierzchni hybrydowej), zakończy się do końca 2021 roku. Współpraca dewelopera z Fundacją Akademia Łukasza Piszczka pozwoli znacznie rozbudować infrastrukturę piłkarską w Goczałkowicach – Zdrój. Jest to istotne działanie dla sportowej aktywizacji dzieci, które w przyjaznym środowisku i na nowoczesnych obiektach rozwijają się chętniej i szybciej.

Jak komentuje Robert Dobrzycki, CEO Panattoni:„Panattoni Arena to inna realizacja niż obiekty magazynowe, czy przemysłowe, także ze względu na ostatecznych użytkowników. Tworzenie bazy treningowej dla młodych sportowców motywuje i niezmiernie cieszy. Fantastycznie być częścią ich rozwoju”.

Pierwszy sezon funkcjonowania Akademii BVB im. Łukasza Piszczka był czasem wytężonej pracy, nauki oraz wdrażania się w życie akademii, a wakacje będą doskonałym czasem do podsumowań i wyciągania wniosków. Dla Panattoni ponad rok współpracy z pasjonatami piłki nożnej, to nieustanny rozwój Panattoni Arena, ale też świadomość tworzenia czegoś większego – sportowej rodziny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Konkret PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo

Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.

Ochrona środowiska

K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.

Ochrona środowiska

Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.