Komunikaty PR

Kompleksowa oferta dla branży budowalnej od Goodyear na targach BAUMA 2022

2022-10-05  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marlena Garucka-Kubajek
Biuro Prasowe Goodyear Polska

Przy Bażantarni 13
02-793 Warszawa
goodyear|alertmedia.pl| |goodyear|alertmedia.pl
609 329 385
https://news.goodyear.eu/pl-pl/
Do pobrania GY_BAUMA ( 0.25 MB )
  • Najnowsze produkty, usługi i rozwiązania w zakresie zarządzania oponami, czyli filary Goodyear Total Mobility, będzie można obejrzeć na stoisku marki podczas najważniejszych na świecie targów dla branży budowlanej i górniczej.
  • Targi Bauma 2022 odbędą się w dniach 24-30 października w Centrum Targowym Messe München w Monachium.

 

Już za niespełna 3 tygodnie odbędą się najważniejsze na świecie pokazy sprzętu budowlanego i górniczego – targi Bauma 2022. Podczas nich Goodyear zaprezentuje swoje najnowsze propozycje w ofercie opon oraz rozwiązania w zakresie zarządzania oponami, które wspierają branżę w osiąganiu celów związanych z wydajnością i zrównoważonym rozwojem, w tym m.in. udoskonalony system "TPMS Heavy Duty".

„Targi Bauma to dla nas doskonała platforma, aby pokazać, jak połączenie opon i rozwiązań do zarządzania oponami wraz z niezawodnymi usługami może zwiększyć bezpieczeństwo i obniżyć koszty w branży budowlanej. Nasze najnowsze innowacje w dziedzinie opon i w pełni zintegrowany system TPMS pomagają zoptymalizować czas pracy i wydajność naszych klientów. Z niecierpliwością czekamy na dyskusje o tym, jak jeszcze możemy pomóc operatorom rozwijać się w bardzo konkurencyjnym okresie dla branży,” powiedział Octavian Velcan, dyrektor zarządzający Goodyear Off-The-Road w regionie EMEA.

Podczas trwającego tydzień wydarzenia (od 24 do 30 października), Goodyear zaprezentuje najnowsze technologie w zakresie opon i rozwiązania, które zastosowane razem mogą pomóc operatorom zwiększyć wydajność ich flot.

Zaufane produkty - uproszczenie wyboru dla lepszej efektywności

Wśród nowości oponiarskich będzie można zobaczyć:

  • Goodyear GP-3E, oponę do ładowarek kołowych, wozideł przegubowych i równiarek, która charakteryzuje się innowacyjną, lekką konstrukcją. Kluczowe korzyści, które oferuje to zoptymalizowany koszt na godzinę, wspierający cele zrównoważonego rozwoju, jak również niski poziom wibracji dla wysokiego poziomu komfortu pracy kierowcy. Ten wszechstronny produkt nadaje się do różnych zastosowań, zapewniając zrównoważone poziomy trakcji i flotacji.
  • Goodyear Powerload®, to model zaprojektowano z myślą o kompaktowych ładowarkach kołowych i równiarkach. Powerload to kompaktowa opona, która lubi trudne warunki. Smooth Guard Technology™, czyli wyjątkowo gruba i gładka gumowa warstwa ochronna w obszarze barku i ściany bocznej, zwiększa odporność na przecięcia. Zaawansowany, samoczyszczący się wzór bieżnika zapewnia doskonałą trakcję do przodu i na boki, co pozwala na kontynuowanie pracy w trudnych warunkach.  

Zarówno GP-3E, jak i Powerload są wyposażone w technologię Electric Drive Ready. Oznacza to, że mogą być stosowane w elektrycznych i hybrydowych układach napędowych, jak również w konwencjonalnych maszynach z silnikiem Diesla.

Rozwiązania w zakresie zarządzania oponami - dążenie do doskonałości operacyjnej

Obok nowości w segmencie opon, Goodyear zaprezentuje także udoskonalony system "TPMS Heavy Duty", który komunikuje się z użytkownikami za pośrednictwem aplikacji Goodyear FleetHub (aplikacja mobilna + internetowa) lub Goodyear DriverHub (aplikacja mobilna), dostarczając kierowcom i menedżerom floty informacji prognostycznych i normatywnych, umożliwiających proaktywną i prewencyjną konserwację floty.

Dwupiętrowe stoisko Goodyeara o powierzchni 72 m2 będzie usytuowane w hali A6, na stanowisku 224.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Biuro Prasowe Goodyear Polska
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Motoryzacja Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów Biuro prasowe
2025-05-14 | 12:00

Specjalna oferta i dodatkowe rabaty na SUV-y i crossovery Toyoty. Wybiera je już połowa klientów

Siedem SUV-ów Toyoty jest dostępne w specjalnej ofercie podczas Dni Otwartych w salonach marki w całej Polsce. Od 12 do 17 maja u dilerów można otrzymać rabaty,
Motoryzacja Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?
2025-04-07 | 15:00

Rejestracja samochodów za granicą. Czy to się nadal opłaca? Kto może skorzystać?

Rejestracja samochodu poza granicami Polski to temat, który wraca regularnie na fora motoryzacyjne i do rozmów przedsiębiorców. Choć może się wydawać, że to
Motoryzacja Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności
2024-12-18 | 10:30

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności

Rok 2024 był okresem wyzwań i zmian dla branży elektromobilności zarówno w Polsce jak i w Europie. Chociaż rynek samochodów elektrycznych nadal się rozwija, dynamika tego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.