Komunikaty PR

Kontroluj światło z dowolnego miejsca – nowa smart żarówka od TP-Link

2020-07-20  |  11:00
Biuro prasowe

Żarówka Tapo L510E sprawdzi się idealnie dla osób, które chcą stworzyć ciekawy klimat w domu i dla tych, którzy często podróżują. Zarządzanie oświetleniem w domu staje się prostsze, niż się wydaje! Wystarczy mieć pod ręką smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Tapo. Dzięki niej możesz zarządzać światłem i dostosowywać jasność w zależności od sytuacji czy pory dnia. Ponadto, dzięki aplikacji możesz śledzić zużycie energii, ustawiać harmonogram czy timer działania żarówki. Tapo L510E nie wymaga innych urządzeń, wystarczy jej sieć bezprzewodowa.

Atutem żarówki jest możliwość zapisywania wybranych scen. Wystarczy znaleźć idealne ustawienie i zapisać je pod wybraną nazwą. Dzięki temu, każde spotkanie z przyjaciółmi czy wieczór filmowy będzie wzbogacony o idealną oprawę świetlną. Teraz możesz poczuć się niczym w kinie bez wychodzenia z domu. Ponadto, tryb wschodu i zachodu słońca pozwala na to, aby światło włączało lub wyłączało się automatycznie, w zależności od pory dnia.  

Dodatkowo, Tapo L510E możesz zarządzać głosowo! Wystarczy zintegrować żarówkę z Amazon Alexa czy Asystentem Google, aby włączyć światło w sypialni, czy zmienić jasność w salonie.

Mając pod ręką smartfon czy tablet nie musisz obawiać się szukania włącznika po ciemku ani przejmować się jeśli zapomnisz wyłączyć światło – żarówka i aplikacja Tapo zapewnia możliwość zarządzania L510E z każdego miejsca i w każdej chwili. Ponadto, dzięki aplikacji będąc na wakacjach z rodziną nie musisz martwić się o nieproszonych gości w twoim domu. Tryb „Poza domem” sprawia, że światło zapala się i gaśnie o przypadkowych porach, co sprawia wrażenie, jakby ktoś z domowników znajdował się w środku. Światła zapalające się w różnym czasie i w różnych pomieszczeniach domu, mogą skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza.

Konfiguracja żarówki jest banalnie prosta, wystarczy połączyć Tapo L510E z domową siecią Wi-Fi i podążać za wskazówkami w aplikacji, nie potrzebujesz huba ani żadnych innych urządzeń, aby zarządzać oświetleniem gdziekolwiek jesteś. Ponadto, zaawansowana technologia LED, którą zastosowano w żarówce Tapo L510E jest mniej energochłonna niż większość żarówek tego typu, dzięki czemu rachunki za energię będą jeszcze niższe!

Żarówka została objęta 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej koszt to nie więcej niż 50 zł.

Więcej informacji na temat Tapo L510E dostępnych jest na stronie internetowej.

***

TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami
dla inteligentnego domu.

Kontakt: Joanna Dąbek | Grayling | e-mail: joanna.dabek@grayling.com | tel.: 607 104 852

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI? Biuro prasowe
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną
IT i technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy

Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.

Prawo

Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.

Prawo

W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.