Krystian Drozd objął w Netwise S.A. stanowisko Chief Consulting Oficera
GISPartner S.A.
Jana Długosza 60
51-162 Wrocław
media|gispartner.pl| |media|gispartner.pl
+48 605 286 264
www.gispartner.pl
Do zespołu Netwise S.A., polskiego butiku konsultingowego i wdrożeniowego strategii CRM dołączył Krystian Drozd. Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektach transformacyjnych, przebudowie procesów oraz zarządzaniu systemami CRM rozpoczął pracę jako Chief Consulting Officer. W firmie będzie odpowiadał za relacje z klientami w obszarze doradztwa technologiczno-biznesowego.
Krystian Drozd na nowo objętym stanowisku CCO będzie nadzorował rozbudowę kompleksowej oferty Netwise S.A. w zakresie konsultingu biznesowego. Jego zadaniem będzie ścisła współpraca z klientami, zespołem sprzedaży i działem rozwoju produktu, aby zapewnić, że oferowane przez firmę rozwiązania CRM w pełni odpowiadają potrzebom biznesowym klientów polskich i zagranicznych.
Drozd to ekspert z wieloletnim doświadczeniem w obszarze optymalizacji, digitalizacji procesów biznesowych i konsultingu z pogranicza biznesu oraz technologii. Z branżą IT i doradztwa biznesowego związany jest od 20 lat. Przez ostatnie trzy lata pracował w polskim oddziale firmy Microsoft, gdzie pełnił stanowisko Senior Sales Executive w dziale Aplikacji Biznesowych dla Przedsiębiorstw z segmentu Enterprise. Wcześniej zarządzał rozmaitymi obszarami wsparcia sprzedaży oraz projektami transformacyjnymi m.in. w GTS International Solutions, Netii oraz T-Mobile.
- Stworzyliśmy nowe stanowisko menedżerskie, aby wzmocnić obszar konsultingu biznesowego. Nie chcemy ograniczać się wyłącznie do pełnienia roli dostawcy technologicznego rozwiązań CRM oraz partnera przy projektowaniu i wdrożeniu takich systemów. Nasze możliwości są znacznie szersze i obejmują m.in. strategiczne wsparcie w zakresie inteligentnego zarządzania relacjami z klientami - tłumaczy Jakub Skałbania, Chief Growth Officer w Netwise S.A.
- Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Netwise S.A. - komentuje Krystian Drozd. - Spółka dynamicznie się rozwija, już teraz jest jednym z liderów w branży CRM w Europie Środkowo - Wschodniej z ambitnymi planami dalszego rozwoju. W pierwszej kolejności zajmę się opracowaniem kompleksowej strategii rozwojowej firmy obejmującej business consulting. Planuję też spotkania z klientami. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie najnowszych technologii musi iść w parze ze zmianami biznesowymi, dlatego nasz cel jest jasny, chcemy być nie tylko partnerem, ale i zaufanym doradcą dla naszych klientów- zdradza ekspert.
Zdaniem Skałbani, wraz z dołączeniem Krystiana Drozda do zespołu Netwise S.A. wchodzi w całkiem nowy etap rozwoju. - Jestem przekonany, że jego kompetencje w obszarze zarządzania sprzedażą, optymalizacji procesów i doświadczenie w branży IT wniosą do Netwise nową jakość, a to pozwoli nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom i zaoferować im kompleksowe, maksymalnie dopasowane do ich potrzeb rozwiązania - dodaje CGO Netwise S.A.
Netwise S.A. od 15 lat tworzy systemy i aplikacje biznesowe oparte o technologie firmy Microsoft, która siedmiokrotne wyróżniała warszawską spółkę tytułem Partnera Roku.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.