Adi Halfin w rosterze twórców DOBRO
Międzynarodowo uznana reżyserka i scenarzystka Adi Halfin dołącza do grona twórców DOBRO, wnosząc świeżą, artystyczną wizję. Jej współpraca z DOBRO to nie tylko szansa na wzbogacenie oferty studia, ale także na realizację innowacyjnych projektów reklamowych i filmowych, które mogą zrewolucjonizować polską branżę kreatywną.
Adi Halfin to wielokrotnie nagradzana reżyserka i scenarzystka, której portfolio pełne jest filmów tanecznych, opartych na wysmakowanej, dynamicznej choreografii. Jej umiejętność pracy z muzyką zachwyca cały świat, o czym świadczą nagrody takie jak Best Commercial i Best Inspirational na LA Film Awards czy Best Short na San Francisco Dance Film Festival. Oprócz zajmowania się reżyserią, Adi uczy produkcji i reżyserii w szkołach filmowych oraz prowadzi warsztaty taneczno-filmowe w Europie, USA, Chinach, Ameryce Południowej i Izraelu. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym filmem pełnometrażowym.
Po wspólnym zaangażowaniu w dwie kampanie dla McDonald's, Adi wybrała DOBRO jako swój kreatywny dom w Polsce. Jak sama mówi, „DOBRO to zespół, który nie tylko dostarcza najwyższej jakości produkcje, ale sprawia, że proces twórczy jest przyjemny i kameralny.”
DOBRO, będące częścią grupy Platige Image, to studio kreatywne, którego zespół z pasją stawia na innowacyjność, odpowiedzialność i zaufanie, ale kluczem jest ich zamiłowanie do tworzenia rzeczy na najwyższym poziomie. Kreatywność i profesjonalizm DOBRO zostało wielokrotnie nagrodzone, między innymi nominacją do Oscara za krótkometrażowy film „Sukienka” w 2022 roku, a także tytułem drugiego najlepszego domu produkcyjnego Klubu Twórców Reklamy w latach 2021 i 2024.
„Współpraca z Adi Halfin otwiera nowy rozdział w DOBRO, który przyniesie świeże i innowacyjne projekty, redefiniujące standardy w produkcji filmowej. Dzięki połączeniu wizji artystycznej Adi i doświadczeniu naszego zespołu, każdy kolejny realizowany wspólnie projekt będzie mieć potencjał, by zdefiniować na nowo możliwości produkcji i wyznaczania nowego poziomu kreatywności oraz artystycznych standardów w filmie i reklamie” podsumowuje Piotr Sójka, Head of Production i Executive Producer w DOBRO.

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów

Komunikacja w czasach kryzysów i zmian geopolitycznych. Jubileuszowy Kongres Public Relations

Jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.