Agencja Rokmates powiększyła zespół i zmieniła siedzibę na większą

Wojciech Grzegorzyca
Rokmates
Odolańska 38
02-562 Warszawa
wojciech.grzegorzyca|rokmates.com| |wojciech.grzegorzyca|rokmates.com
732 495 542
rokmates.com
Agencja influencer marketingu Rokmates oficjalnie zmieniła swoją siedzibę na ponad 4 razy większą. Została ona przeniesiona z ul. Lewickiej 4 do dwupiętrowego budynku przy ul. Odolańskiej 38. Zmiana ma związek z nieustannym powiększaniem zespołu. W ostatnich miesiącach do Rokmates dołączyły kolejne nowe osoby. Ponadto obecnie agencja prowadzi kilka rekrutacji.
– Znalezienie nowej siedziby było przyszłościową decyzją, wynikającą z potrzeby większej przestrzeni dla ciągle rozrastającego się zespołu. Ważne były też dla nas przyzwyczajenia komunikacyjne współpracowników, dlatego za sukces uznaję to, że udało nam się przeprowadzić niecałe 200 metrów od poprzedniej lokalizacji, wynajmując jedną z klimatycznych willi na Starym Mokotowie – komentuje Olaf Kuitkowski, Co-Founder agencji Rokmates.
Dział Influencer Managementu w czerwcu wzmocnił Marcin Rafałowski. Jako Influencer Manager odpowiada m.in. za obsługę menedżerską twórców zrzeszonych w agencji (w tym Bladii, Rogalik czy Pinki) oraz realizację kampanii z ich udziałem. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Only Much Louder przy działaniach eventowych (np. Popkillery) dla marek Bacardi, Martini, Dewar's czy Aberfeldy na rynkach polskim, litewskim, łotewskim, estońskim chorwackim oraz węgierskim. Posiada także szeroką wiedzę na temat tworzenia treści wideo – tworzył kanał na YouTubie, który do 2020 roku zgromadził 180 tys. subskrybentów i w rekordowym okresie notował 2,5 mln wyświetleń miesięcznie.
W sierpniu dział Account Managementu zasiliła natomiast Bianka Grzyb. W roli Senior Account Managerki będzie odpowiadała za realizację projektów influencer marketingowych dla kluczowych klientów agencji. Posiada 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz 6 lat doświadczenia w branży marketingu, które zdobywała pracując m.in. w Assembly Global czy EG+ Worldwide. Realizowała kompleksowe kampanie digital oraz e-commerce, a także prowadziła projekty strategiczne i kreatywne, ATL i BTL. Współpracowała z różnymi globalnymi markami, w tym m.in. Bayer czy Perrigo.

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

25. Kongres Public Relations – ćwierć wieku refleksji, wiedzy i inspiracji

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.