Nowość! Odżyw swoje loki, dzięki nowej linii kosmetyków CANTU Avocado
Awesome PR girls
E.Platter 55
00-113 Warszawa warszawa
kamila|awesomeprgirls.com| |kamila|awesomeprgirls.com
664048970
www.prawesomeprgirls.com
Kosmetyki z linii Cantu Avocado są długo wyczekiwanymi nowościami na polskim rynku! Produkty z tej gamy gwarantują falom, lokom i sprężynkom zastrzyk intensywnego nawilżenia. A wszystko dzięki niesamowitemu połączeniu masła shea oraz awokado. Taka kombinacja składników dostarcza włosom potrzebnego nawilżenia oraz zapewnia ich odżywienie.
Awokado jest jednym z hitów ostatnich lat. Ten składnik podbija nie tylko talerze, jest także pożądanym elementem w kosmetykach pielęgnujących ciało i włosy. W przypadku tych ostatnich, zapewnia niesamowite korzyści odżywcze służące ich zdrowiu i kondycji.
Olej z awokado zawiera dużą ilość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które otulają i wzmacniają włosy, chroniąc je przed uszkodzeniami. Jest również bogaty w witaminy A, B, C i D, odżywiające pasma niezbędnymi składnikami regenerującymi. A jego niepodważaną zaletą jest także skuteczność w nawilżaniu. Pomaga zapobiegać wysuszeniu, łamliwości fal, loków, sprężynek.Dostępna w Polsce linia Avocado składa się z trzech ultranawilżających produktów:
Nawilżająca pianka do włosów, CANTU Avocado Hydrating Styling Mousse
Ta lekka pianka do stylizacji została wzbogacona olejem z awokado, olejem lnianym, czystym miodem i witaminą E, aby loki były w pełni nawilżone podczas stylizacji. Jej stosowanie gwarantuje zdefiniowane, miękkie i zdrowe skręty.
Nawilżająca pianka do włosów z awokado od Cantu jest przeznaczona dla naturalnych loków, sprężynek i fal. Podkreśla i utrwala skręt loków, sprężynek i fal oraz je nawilża, dzięki zawartości oleju z awokado, lnianego i czystego miodu. Nie zawiera siarczanów, parabenów, silikonów.
Produkt odpowiedni dla: fal typu 2, loków typu 3 oraz sprężynek typu 4.
DZIAŁANIE:
Ta pianka stylizacyjna z awokado doskonale podkreśla skręt i zapewnia elastyczne utrwalenie bez zlepiania włosów czy pozostawiania osadu. Siemię lniane, miód i witamina E zwiększają nawilżenie i nawodnienie włosów przy stosowaniu wałków, przeplataniu włosów i szybkiej stylizacji.
SPOSÓB UŻYCIA:
Nałóż 2–3 pompki na sekcję wilgotnych lub suchych włosów i rozprowadź preparat równomiernie od ich nasady po same końce. Wystylizuj w pożądany sposób.
Cena: 41,99 PLN
Nawilżające mleczko do włosów, Cantu Avocado Hydrating Lightweight Hair Milk
To lekkie mleczko do włosów zwiększa siłę i blask włosów bez pozostawiania uczucia tłustości i przetłuszczania się włosów. Świetnie ożywia pasma . Sprawdza się również w udoskonalaniu fryzur. Jego formuła zawiera olejek z awokado, masło shea i czysty miód, czyli idealną dawkę odżywienia dla suchych, spragnionych pasm.
Lekkie nawilżające mleczko do włosów z awokado Cantu jest przeznaczone dla naturalnych loków, sprężynek i fal. Nawilża i przywraca skręt, dzięki zawartości oleju z awokado, masła shea i miodu. Nadaje pasmom miękkość. Nie zawiera siarczanów i parabenów. Produkt odpowiedni dla: fal typu 2, loków typu 3 oraz sprężynek typu 4.
DZIAŁANIE:
Nawilżenie i przywrócenie skrętu suchym i spragnionym włosom, dzięki lekkiej i delikatnej formule pozwalającej na codzienne stosowanie. Olej z awokado, masło shea, czysty miód i witaminy wzmacniają pasma włosów i zwiększają naturalny połysk bez przetłuszczania.
SPOSÓB UŻYCIA:
Nakładaj na kolejne pasma mokrych lub suchych włosów przed stylizacją.
Cena: 47,99 PLN
Nawilżający szampon, Cantu Avocado Hydrating Shampoo
Nawilżający szampon oczyszczający, który jest bogaty w składniki odżywcze, dzięki czemu zapewnia kompletny rytuał oczyszczania. Jego formuła zapewnia odżywienie i zmiękczenie. Zawiera olej z awokado i masło shea. Jego delikatna formuła jest idealna do nawilżania suchych, łamliwych włosów, usuwając jednocześnie nagromadzony osad. Idealna do zredukowania puszenia się i łamliwości.
Szampon nawilżający z awokado od Cantu jest przeznaczony dla naturalnych loków, sprężynek i fal. Łagodnie myje i nawilża, dzięki zawartości oleju z awokado i masła shea. Nadaje pasmom miękkość. Nie zawiera siarczanów SLS/SLES, nie zawiera silikonów.
Produkt odpowiedni dla: fal typu 2, loków typu 3 oraz sprężynek typu 4.
DZIAŁANIE:
Łagodnie nawilżająca formuła usuwa pozostałości produktów, a jednocześnie zwiększa poziom wilgotności. W składzie produktu znajduje się olej z awokado i masło shea, które w trakcie mycia zmiękczają włosy i chronią je przed uszkodzeniem.
SPOSÓB UŻYCIA:
Nałóż na mokre włosy. Wmasuj od nasady do końcówek włosów. Powtórz w przypadku mocno zabrudzonych włosów.
Cena: 41,99 PLN
Kosmetyki z linii Cantu Avocado można kupić w każdym Rossmannie i na stronie Lookfantastic.

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry

Maść Rokitnikowa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.