Printlife@home 2022 - Drukuj swoje zdjęcia. Dziel się swoim życiem.
FUJIFILM Poland Sp. z o.o.
Ul. Krakowiaków 44, budynek 7
02-255 Warszawa
iwona.krakowska|fujifilm.com| |iwona.krakowska|fujifilm.com
882794706
www.fujifilm.com/pl
Powraca Printlife@home, inicjatywa Fujifilm mająca na celu rozpowszechnianie masowej kultury wydruku fotografii.
Po udanych wystawach z ubiegłego roku spółka Fujifilm, która może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w organizowaniu publicznych wystaw fotograficznych, rozpoczyna swoją trzecią wystawę printlife@home, w ramach której również i ty możesz mieć szansę na zdobycie głównych nagród.
Wystawa pt. Printlife@home 2022 - Drukuj swoje zdjęcia. Dziel się swoim życiem. - jest otwarta dla każdego, a Fujifilm zaprasza wszystkich Europejczyków do ponownego podzielenia się swoimi ulubionymi zdjęciami lub zrobienia nowych zdjęć, inspirowanych cotygodniowym tematem, na stronie fujifilm-printlife.eu od początku sierpnia do 4 grudnia 2022 roku, które następnie staną się częścią wspaniałej stałej wystawy fotograficznej online.
Co tydzień wybieranych będzie pięć zwycięskich zdjęć. Zdjęcia zwycięzców będą profilowane przez Fujifilm, a przy odrobinie szczęścia będą oni mogli wygrać jedną z pięciu nagród fotograficznych: voucher o wartości 200, 150 lub 100 euro do wydania na platformie drukującej zdjęcia Fujifilm w danym kraju lub naszą słynną drukarkę instax Link WIDE z pakietem 10 zdjęć lub aparat instax mini 11 z pakietem 10 zdjęć.
Toshi Iida, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający spółki FUJIFILM Europe GmbH powiedział: "Dzielenie się zdjęciami z przyjaciółmi i bliskimi stało się przyjemnym nawykiem w naszym życiu. Gdy drukujemy nasze zdjęcia, by ozdobić nimi ulubione miejsca, wykonujemy pełen miłości gest utrwalając wyjątkowe momenty za pomocą obiektywu aparatu. Fujifilm pragnie łączyć serca ludzi, zwiększać świadomość i wartość zdjęć oraz zachęcać ludzi, aby doceniali drukowane fotografie, lecz nie chce na tym poprzestać. Dlatego właśnie postanowiliśmy kontynuować wystawę Printlife@home organizując jej trzecią edycję.”
Wystawę Printlife@home po raz pierwszy zorganizowano w Europie w 2020 roku i zastąpiła ona wystawę objazdową pt. „100 000 zdjęć”, z której zrezygnowano z powodu pandemii. Printlife@home zdołała zaangażować dziesiątki tysięcy fotografów amatorów, profesjonalistów i hobbystów, których połączyła pasja do fotografii. Pierwsza edycja wirtualnego wydarzenia zgromadziła ponad 10 500 zdjęć w całej Europie, przy bardzo dużym zaangażowaniu głosujących użytkowników.
W drugiej edycji w 2021 roku przesłano ponad 35 000 zdjęć z 21 krajów i ponownie wielu użytkowników wygrało fantastyczne cotygodniowe nagrody. Wśród nagrodzonych było wiele osób z Polski.
Po dwóch latach eksperymentów i sukcesów Printlife@home powraca w 2022 roku w kolejnej edycji, która zapowiada się na jeszcze bardziej ekscytującą i wyczekiwaną.
Opowiadanie wyjątkowych historii poprzez fotografię i sprawianie, by te historie były rozpowszechniane w formie wydruków to cel Fujifilm, do którego będziemy nadal dążyć. W tym roku nadeszła Twoja kolej: weź udział w wystawie Printlife@home2022 organizowanej przez Fujifilm i zainspiruj innych.
Skuteczny marketing B2B – klucz do rozwoju firmy
Skuteczny marketing internetowy - co warto wiedzieć?
Manufaktura nagrodzona prestiżowymi Złotymi Spinaczami Manufaktura Manufaktura
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.