SLODKIE zaprasza do noworocznej celebracji w szampańskim stylu!
SLODKIE zaprasza do noworocznej celebracji w szampańskim stylu!
Marka znana z produkcji wyjątkowych słodyczy reklamowych zapowiada 2025 rok kolekcją, która zachwyca smakiem, formą i stylem. Noworoczna linia słodyczy to nie tylko uczta dla podniebienia, ale także idealny sposób na podziękowanie pracownikom i partnerom biznesowym za miniony rok.
Noworoczne słodycze – wyraz wdzięczności i nadziei na przyszłość
Obdarowywanie to coś więcej niż wybór prezentu – to sposób na wywołanie pozytywnych emocji i podkreślenie wartości, które stoją za marką. Słodycze wręczane u progu Nowego Roku, wykonane z najwyższej jakości składników, doskonale wpisują się w tę ideę, stając się eleganckim gestem wdzięczności.
Dla partnerów biznesowych takie upominki stanowią wyrafinowaną formę podziękowania za współpracę, a dla pracowników – miły akcent podkreślający świętowanie wspólnych osiągnięć. Każdy element – od starannie dobranych smaków po elegancki design – pozwala na wyróżnienie się swoim upominkiem. To także doskonała alternatywa dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać ze świątecznej oferty.
Wyrafinowana oferta na Nowy Rok
W katalogu firmy SLODKIE znalazły się wyjątkowe propozycje, które zachwycają zarówno smakiem, jak i formą m.in.:
-
pralinki w kształcie zegarów – z mlecznej czekolady, wypełnione kremem szampańskim, który nadaje im odrobiny luksusu;
-
wykwintne trufle w stylu Art Deco – zachwycające eleganckim wyglądem i intensywnym smakiem;
-
pralinki Gold Cups – małe arcydzieła czekoladowe z różnymi niespodziankami w środku, które rozpływają się w ustach.
-
medale z białej czekolady z kremem migdałowym – subtelne połączenie kremowości i orzechowych nut inspirowanych słonecznym południem Włoch.
Te produkty zachwycają także elegancką szatą graficzną. Opakowania w odcieniach czerni i złota, z delikatnymi akcentami kolorystycznymi i sylwestrowymi motywami, emanują noworocznym blaskiem.
Marka oferuje również możliwość personalizacji – od opakowań dostosowanych do identyfikacji wizualnej firmy po indywidualne nadruki na czekoladzie, czyniąc z każdego elementu nie tylko wyraz dobrego smaku, ale także nośnik pewnych wartości.
Zaangażowanie w odpowiedzialną produkcję
Słodycze na Nowy Rok to także przykład odpowiedzialnej produkcji. Wszystkie produkty powstają ze składników pochodzących ze zrównoważonych źródeł, a certyfikat Cocoa Horizons gwarantuje wsparcie dla rolników i ich społeczności.
Dodatkowo wybrane elementy np. praliny New Year Moments zapakowano w pudełko do ponownego wykorzystania w myśl zasady “zero waste”, a pozostałe w 100% biodegradowalne opakowania i wypraski z R-PET (PET pochodzi z recyklingu).
Marka SLODKIE po raz kolejny udowadnia, że słodycze mogą być czymś więcej niż tylko deserem – stają się sztuką, wyrazem stylu i symbolem celebracji ważnych chwil. Noworoczna kolekcja to idealny sposób na rozpoczęcie roku od wyjątkowych gestów, które pozostaną w pamięci na długo.
Oferta słodyczy na Nowy Rok jest już dostępny na stronie: https://slodkie.com/

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów

Komunikacja w czasach kryzysów i zmian geopolitycznych. Jubileuszowy Kongres Public Relations

Jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.