Uznane produkty od SM Mlekpol wyróżnione krajowym znakiem „Jakość Tradycja"
Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol została ponownie doceniona w krajowym systemie jakości żywności – „Jakość Tradycja”. Wyróżnione certyfikatem zostały kolejne 4, dobrze wszystkim znane produkty, które każdego dnia goszczą na stołach wielu Polaków, a także są chętnie wybierane przez konsumentów z zagranicy.
Certyfikat „Jakość Tradycja” to znak krajowego systemu jakości żywności, którego celem jest wyróżnienie produktów żywnościowych wysokiej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem produktów tradycyjnych. Ocenie podlegają wyłącznie wyroby, które m.in. charakteryzują się prostym składem, wyjątkową jakością i reputacją na tle innych podobnych produktów oraz pochodzeniem z gospodarstw ekologicznych lub stosujących Dobrą Praktykę Rolniczą i Hodowlaną z wyłączeniem GMO. Wyróżnienie zdobyły:
- Serek homogenizowany waniliowy Rolmlecz
— obecny na polskich stołach już prawie od 50 lat. Przez konsumentów nazywany „serkiem z krówką”, doceniany za krótką i czystą etykietę, idealnie wpisującą się w oczekiwania klientów i współczesne trendy żywieniowe. O wyjątkowości jego smaku decydują świeże surowce oraz oryginalna technologia produkcji;
- Masło ekstra wiejskie Rolmlecz
— jest to zdecydowanie jeden z flagowych produktów marki Rolmlecz. Do jego produkcji wykorzystywane jest mleko od krów wypasanych w najczystszych regionach kraju. Delikatny smak i konsystencja masła marki Rolmlecz zyskały wierne grono entuzjastów;
- Twarogi półtłusty oraz tłusty Rolmlecz
— twarogi od SM Mlekpol to kultowe przysmaki, które urzekły konsumentów swoim wyrazistym smakiem i wieloma cennymi wartościami odżywczymi. Powstają zgodnie ze skrupulatnie wypracowaną recepturą, z poszanowaniem tradycji, ale przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii.
Wyróżnienie produktów SM Mlekpol krajowym certyfikatem „Jakość Tradycja” niewątpliwie jest powodem do wielkiej dumy. Wyroby brane pod uwagę w programie podlegają wyjątkowo restrykcyjnej ocenie, a to tym bardziej motywuje zakłady przetwórcze Mlekpolu do dalszego działania w zgodzie ze standardami najwyższej jakości. Spółdzielnia dostarcza konsumentom zdrowe, wartościowe i pyszne produkty, a docenienie tego faktu zawsze przynosi radość i satysfakcję.
Więcej informacji o pozostałych produktach SM Mlekpol certyfikowanych w systemie „Jakość Tradycja” znaleźć można na stronie https://mlekpol.com.pl/index.php/prow/.

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów

Komunikacja w czasach kryzysów i zmian geopolitycznych. Jubileuszowy Kongres Public Relations

Jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.