Zymetria rozbudowuje zespół. Jej szeregi zasiliły 3 doświadczone ekspertki
Zymetria, jako jedna z wiodących firm badawczo-analitycznych w Polsce, stawia na dynamiczny rozwój, pozyskując do swojego zespołu nowe ekspertki. W ostatnim czasie dołączyły do niego doświadczone w branży badawczej w Polsce i za granicą: Kamila Hernik, Justyna Sawicka i Joanna Kwiatkowska.
Z początkiem września br. szeregi firmy Zymetria zasiliły Kamila Hernik i Justyna Sawicka. Kamila Hernik – socjolożka, badaczka i analityczka metod mieszanych z ponad 20-letnim doświadczeniem – objęła stanowisko Senior Consultant. W swojej dotychczasowej karierze prowadziła liczne projekty badawcze z obszaru edukacji, polityki społecznej, rynku pracy, projektowania usług w sektorze publicznym i badań: rynku w branży restauracyjnej, budowlanej, rynku zagranicznego oraz UX. Jest autorką ponad 40 publikacji i cenioną prelegentką konferencji branżowych.
Justyna Sawicka rozpoczęła swoją karierę zawodową ponad 20 lat temu, gromadząc doświadczenie w agencjach badawczych takich jak Pentor, TNS czy IPSOS. W Zymetrii pełni funkcję Partnerki. Z wykształcenia jest matematyczką. Specjalizuje się w badaniach ilościowych z obszaru budowania i monitorowania pozycji marki na rynku, segmentacjach, badaniach rynkowych i trackingowych.
W październiku do wewnętrznych struktur dołączyła kolejna Partnerka – Joanna Kwiatkowska. Podczas ponad 20-letniej kariery zrealizowała setki projektów ad-hocowych oraz długofalowych procesów strategiczno-badawczo-komunikacyjnych dla firm w Polsce i za granicą. W swoim portfolio ma wielu branżowych liderów – wiodące organizacje z sektorów e-commerce, FMCG, rozrywki i mediów, farmaceutycznego i finansowego. Ma również doświadczenie jako wykładowczyni na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
W ostatnim czasie do zespołu Zymetrii dołączyły trzy doświadczone specjalistki. Wierzymy, że to najlepszy sposób na utrzymanie dynamiki rozwoju naszej firmy. Rekrutacje skutecznie pomagają nam w pozyskiwaniu nowych kompetencji, branżowego know-how i indywidualnych perspektyw, a także odpowiadaniu na rosnące zapotrzebowanie projektowe ze strony dotychczasowych i potencjalnych klientów – zapewnia Barbara Krug, Managing Partner i współzałożycielka Zymetrii.
Zespół firmy Zymetria liczy dziś blisko pięćdziesiąt osób, przy czym procesy rekrutacyjne są organizowane regularnie.

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów

Komunikacja w czasach kryzysów i zmian geopolitycznych. Jubileuszowy Kongres Public Relations

Jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.