Mieszkaniowy Cashback 2024 w Bielsku-Białej
Osoby, którym zależy na jak najszybszym odbiorze kluczy do wymarzonego, własnego mieszkania w Bielsku-Białej, mogą skorzystać z nowej propozycji Grupy Murapol. Deweloper przygotował dla swoich klientów atrakcyjny program Mieszkaniowy Cashback – wybierając jedno z blisko 70 mieszkań, które będą gotowe do odbioru w 2024 roku, można uzyskać zwrot środków poniesionych na zakup lokalu w wysokości 3% jego ceny.
Jak skorzystać z programu? Wystarczy zapoznać się z bielską ofertą Grupy Murapol, wybrać mieszkanie, które będzie gotowe do odbioru jeszcze w br., uregulować płatność zgodnie z harmonogramem, a następnie odebrać do niego klucze w 2024 roku. W ciągu 14 dni od podpisania aktu przeniesienia własności należy złożyć wniosek o wypłatę premii, by w ciągu 30 dni od momentu jego skutecznego doręczenia, Grupa Murapol wpłaciła na konto klienta 3% ceny brutto zakupionego lokalu (pomniejszone o ewentualny podatek).
- Najnowszy program Mieszkaniowy Cashback skierowany jest do osób szukających gotowego mieszkania. Premiujemy osoby, które sprawnie podejmują decyzje zakupowe i chcą jak najszybciej odebrać klucze do nowego lokalu. Oprócz spełnienia marzenia o przeprowadzce do własnego M, można zyskać dodatkową premię finansową. Każdemu właścicielowi nowej nieruchomości z pewnością przyda się zastrzyk gotówki, np. na wykończenie lokalu. Te środki są w zasięgu ręki – wystarczy, zgodnie z regulaminem, podpisać umowę jeszcze w październiku, uregulować płatność i odebrać klucze do końca roku. Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej wyjątkowej okazji – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Deweloper objął programem Mieszkaniowy Cashback inwestycję Murapol Trzy Lipki przy ul. Muszlowej w Bielsku-Białej. Osiedle zaprojektowano na zboczu znanego bielszczanom Wzgórza Trzy Lipki. Od słynnego wzniesienia, skąd rozpościera się malowniczy krajobraz na górskie pasma Beskidów, dzieli mieszkańców inwestycji zaledwie 400 metrów. To wyjątkowe miejsce, które pozwala zaznać chwili spokoju i poczuć zapach natury. Lokale objęte Mieszkaniowym Cashbackiem znajdują się w dwóch budynkach, które zostaną oddane do użytkowania jeszcze w tym roku. Mieszkania charakteryzują się zróżnicowanymi układami i metrażami od 36 do 98 mkw. Część z nich zaprojektowano z dwustronną ekspozycją okien, co jeszcze bardziej pozwoli mieszkańcom rozkoszować się pięknymi widokami. Na terenie inwestycji przewidziano strefę rekreacji wraz z placem zabaw, a dla entuzjastów energooszczędnych środków lokomocji zaplanowano stację ładowania aut elektrycznych. W standardzie mieszkań jest pakiet antysmogowy, przyszli lokatorzy będą mogli korzystać też z opcji smart home.

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.