Mieszkaniowy Cashback 2024 w Poznaniu
Osoby, którym zależy na jak najszybszym odbiorze kluczy do wymarzonego, własnego mieszkania w Poznaniu, mogą skorzystać z nowej propozycji Grupy Murapol. Deweloper przygotował dla swoich klientów atrakcyjny program Mieszkaniowy Cashback – wybierając jedno z 65 mieszkań, które już teraz są gotowe do odbioru, można uzyskać zwrot środków poniesionych na zakup lokalu w wysokości 3% jego ceny.
Jak skorzystać z programu? Wystarczy zapoznać się z poznańską ofertą Grupy Murapol, wybrać mieszkanie gotowe do odbioru, uregulować płatność zgodnie z harmonogramem, a następnie odebrać do niego klucze jeszcze w tym roku. W ciągu 14 dni od podpisania aktu przeniesienia własności należy złożyć wniosek o wypłatę premii, by w ciągu 30 dni od momentu jego skutecznego doręczenia, Grupa Murapol wpłaciła na konto klienta 3% ceny brutto zakupionego lokalu (pomniejszone o ewentualny podatek).
- Najnowszy program Mieszkaniowy Cashback skierowany jest do osób szukających gotowego mieszkania. Premiujemy osoby, które sprawnie podejmują decyzje zakupowe i chcą jak najszybciej odebrać klucze do nowego lokalu. Oprócz spełnienia marzenia o przeprowadzce do własnego M, można zyskać dodatkową premię finansową. Każdemu właścicielowi nowej nieruchomości z pewnością przyda się zastrzyk gotówki, np. na wykończenie lokalu. Te środki są w zasięgu ręki – wystarczy, zgodnie z regulaminem, podpisać umowę jeszcze w październiku, uregulować płatność i odebrać klucze do końca roku. Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej wyjątkowej okazji – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Deweloper objął programem Mieszkaniowy Cashback dwie poznańskie inwestycje – Murapol Osiedle Verde przy ul. Wagrowskiej oraz Murapol Zielony Żurawiniec przy ul. Sielawy. Pierwsza z nich zlokalizowana jest na styku trzech poznańskich dzielnic – Starołęka, Rataje i Żegrze. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się szereg miejsc rekreacyjnych, dużym atutem lokalizacji jest też centrum handlowe w pobliżu i linia tramwajowa tuż za rogiem. Lokale objęte Mieszkaniowym Cashbackiem znajdują się w dwóch już zrealizowanych budynkach. Mieszkania charakteryzują się zróżnicowanymi układami oraz metrażami od 39 do 74 mkw. Z kolei Murapol Zielony Żurawiniec to zaprojektowane w nowoczesnym wydaniu osiedle mieszkaniowe, położone na bogatych przyrodniczo poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób poszukujących kameralnej przestrzeni do życia, a jednocześnie zaledwie kwadrans od centrum miasta. Programem objęto również mieszkania gotowe do odbioru, o metrażach od 33 do 93 mkw. Co ważne, wszystkie lokale w poznańskich inwestycjach Grupy Murapol są wyposażone w filtry antysmogowe oraz możliwość instalacji urządzeń smart home. Do każdego lokalu na parterze przynależy taras z ogródkiem, a do tych na wyższych piętrach obszerny balkon. Na terenie osiedli deweloper zaprojektował ponadto stacje ładowania samochodów elektrycznych dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku
Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.