Mieszkaniowy Cashback 2024 w Poznaniu
Osoby, którym zależy na jak najszybszym odbiorze kluczy do wymarzonego, własnego mieszkania w Poznaniu, mogą skorzystać z nowej propozycji Grupy Murapol. Deweloper przygotował dla swoich klientów atrakcyjny program Mieszkaniowy Cashback – wybierając jedno z 65 mieszkań, które już teraz są gotowe do odbioru, można uzyskać zwrot środków poniesionych na zakup lokalu w wysokości 3% jego ceny.
Jak skorzystać z programu? Wystarczy zapoznać się z poznańską ofertą Grupy Murapol, wybrać mieszkanie gotowe do odbioru, uregulować płatność zgodnie z harmonogramem, a następnie odebrać do niego klucze jeszcze w tym roku. W ciągu 14 dni od podpisania aktu przeniesienia własności należy złożyć wniosek o wypłatę premii, by w ciągu 30 dni od momentu jego skutecznego doręczenia, Grupa Murapol wpłaciła na konto klienta 3% ceny brutto zakupionego lokalu (pomniejszone o ewentualny podatek).
- Najnowszy program Mieszkaniowy Cashback skierowany jest do osób szukających gotowego mieszkania. Premiujemy osoby, które sprawnie podejmują decyzje zakupowe i chcą jak najszybciej odebrać klucze do nowego lokalu. Oprócz spełnienia marzenia o przeprowadzce do własnego M, można zyskać dodatkową premię finansową. Każdemu właścicielowi nowej nieruchomości z pewnością przyda się zastrzyk gotówki, np. na wykończenie lokalu. Te środki są w zasięgu ręki – wystarczy, zgodnie z regulaminem, podpisać umowę jeszcze w październiku, uregulować płatność i odebrać klucze do końca roku. Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej wyjątkowej okazji – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Deweloper objął programem Mieszkaniowy Cashback dwie poznańskie inwestycje – Murapol Osiedle Verde przy ul. Wagrowskiej oraz Murapol Zielony Żurawiniec przy ul. Sielawy. Pierwsza z nich zlokalizowana jest na styku trzech poznańskich dzielnic – Starołęka, Rataje i Żegrze. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się szereg miejsc rekreacyjnych, dużym atutem lokalizacji jest też centrum handlowe w pobliżu i linia tramwajowa tuż za rogiem. Lokale objęte Mieszkaniowym Cashbackiem znajdują się w dwóch już zrealizowanych budynkach. Mieszkania charakteryzują się zróżnicowanymi układami oraz metrażami od 39 do 74 mkw. Z kolei Murapol Zielony Żurawiniec to zaprojektowane w nowoczesnym wydaniu osiedle mieszkaniowe, położone na bogatych przyrodniczo poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób poszukujących kameralnej przestrzeni do życia, a jednocześnie zaledwie kwadrans od centrum miasta. Programem objęto również mieszkania gotowe do odbioru, o metrażach od 33 do 93 mkw. Co ważne, wszystkie lokale w poznańskich inwestycjach Grupy Murapol są wyposażone w filtry antysmogowe oraz możliwość instalacji urządzeń smart home. Do każdego lokalu na parterze przynależy taras z ogródkiem, a do tych na wyższych piętrach obszerny balkon. Na terenie osiedli deweloper zaprojektował ponadto stacje ładowania samochodów elektrycznych dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.