Mieszkaniowy Dzień Otwarty w Grupie Murapol już w najbliższą sobotę!
Marzec powoli dobiega końca – to istotna informacja dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z ostatnich dni trwającej promocji w Grupie Murapol. By ułatwić klientom decyzję o zakupie lokalu i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania, deweloper organizuje Mieszkaniowy Dzień Otwarty, który odbędzie się 25 marca w biurach sprzedaży w całej Polsce. To jednak nie wszystko! Biura w Siewierzu, Sosnowcu i Tychach odwiedzi Andrzej Bargiel – słynny skialpinista i ambasador Grupy Murapol.
Mieszkaniowy Dzień Otwarty to idealna okazja, by porozmawiać z doradcami o marcowej promocji dewelopera. W jej ramach Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów 350 mieszkań od 27 mkw. z pakietami bonusów.
- Do kogo skierowana jest nasza oferta promocyjna? Przede wszystkim do osób, które mają niską zdolność kredytową oraz tych, którzy chcą zainwestować zgromadzony kapitał w nieruchomości. Małe mieszkanie to duża okazja inwestycyjna – wynajmując je, można liczyć na wyższą stopę zwrotu z inwestycji. Zakup lokalu o mniejszym metrażu to niższy próg wejścia i koszty wykończenia, a w trakcie eksploatacji, także opłat administracyjnych i związanych z utrzymaniem. Popyt na mieszkania na wynajem jest obecnie bardzo wysoki – nie tylko przez dekoniunkturę na rynku kredytów hipotecznych, ale także z uwagi na sytuację imigracyjną w Polsce i naszych gości zza wschodniej granicy. Jesteśmy więc przekonani, że chętnych na wynajem z pewnością nie zabraknie! Pula małych mieszkań w promocji na pewno zainteresuje też osoby, które nie mają wysokiej zdolności kredytowej, a chciałyby zainwestować w swoje pierwsze nieduże, ale własne lokum – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Deweloper do każdego mieszkania z marcowej puli promocyjnej dodaje pakiet bonusów o wartości sięgającej nawet 167 tys. zł. W cenie lokalu można otrzymać m.in. rabat w cenie, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Mieszkania objęte akcją specjalną dostępne są w ramach 19 inwestycji na terenie: Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia.
Grupa Murapol szykuje też nie lada gratkę dla fanów Andrzeja Bargiela! Już w najbliższą sobotę ambasador dewelopera odwiedzi biura sprzedaży w Siewierzu, Sosnowcu i Tychach. By poznać tego słynnego skialpnistę oraz posłuchać jego fascynujących opowieści o wyprawach na najwyższe szczyty świata, wystarczy przyjść do biura w:
- Siewierzu, przy ul. Jeziornej 153 w godz. 9:30-11:00;
- Sosnowcu, przy ul. Klimontowskie 45 w godz. 12:00-13:00;
- Tychach przy al. Bielskiej (obok OBI/Auchan) w godz. 13:30-14:30.
Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 9:00 do 14:00. Aby poznać pulę lokali objętych promocją wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.