Komunikaty PR

Nad dokumentami można zapanować. SaldeoSMART wprowadza nowy pakiet

2020-07-14  |  10:02
Biuro prasowe
Kontakt
Materiał prasowy
Symetria PR

Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr

Zgromadzenie wszystkich niezbędnych funkcji SaldeoSMART w jednym miejscu – oto idea, która przyświecała firmie podczas tworzenia nowego pakietu. Moja Firma Plus umożliwia przedsiębiorstwom kompleksowe zarządzanie dokumentami. Została stworzona z myślą o średniej wielkości firmach. 

Nowy pakiet będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Jest jedynym, z którego mogą skorzystać zarówno firmy z jednym NIP-em, jak i spółki zależne kapitałowo. Ma przede wszystkim przyspieszyć pracę związaną z ręcznym wprowadzaniem dokumentów. W jaki sposób firmy będą mogły z niego korzystać? Aplikacja analizuje zeskanowane dokumenty, takie jak faktury sprzedażowe i kosztowe, a następnie pobiera z nich dane niezbędne do księgowania. Tak odczytane faktury można łatwo zaimportować do programu księgowego. 

- Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby naszych klientów i partnerów, zdecydowaliśmy się stworzyć kolejny pakiet, który przyspieszy pracę i usprawni przepływ dokumentów w przedsiębiorstwach. Postawiliśmy na naturalne rozwinięcie poprzednich rozwiązań, takich jak Panel Kontrahenta czy Moja Firma. Dzięki temu klient może przejść do wyższego pakietu w momencie, gdy uzna, że jego przedsiębiorstwo takiego potrzebuje. Co istotne, Moja Firma Plus może być wykorzystywana różnorodnie – jako samodzielne narzędzie do zarządzania dokumentami księgowymi lub kadrowymi bądź jako uzupełnienie dowolnego pakietu – mówi Krzysztof Wojtas, prezes zarządu BrainSHARE, producenta SaldeoSMART. 

Moja Firma Plus umożliwia również bezlimitowe wystawianie faktur oraz ich eksport do programu księgowego. Dokumenty powstałe podczas pracy przedsiębiorstwa można zgromadzić w elektronicznym archiwum, do którego dostęp mają uprawnieni pracownicy. Z kolei zaawansowana wyszukiwarka usprawni szybkie i sprawne odnalezienie niezbędnych plików. Równie znaczącym elementem jest prowadzenie firmowej KASY. W tym module wystawimy takie dokumenty jak KP czy KW oraz comiesięczny raport kasowy, pozwalający podsumować wszystkie operacje finansowe dokonywane w przedsiębiorstwie. 

Co ważne, najnowsze rozwiązanie daje także możliwość tworzenia i zarządzania elektronicznymi teczkami dokumentów kadrowych, niezbędnymi między innymi przy kontrolach inspekcji pracy. 

- Gdy w 2019 roku w życie weszła ustawa pozwalająca prowadzić akta pracownicze w formie elektronicznej, wiele firm postanowiło skorzystać z tego rozwiązania. Moduł Kadry daje możliwość stworzenia nie tylko rozbudowanego archiwum dokumentów zgodnego z wymogami ustawy, ale także jednolitego i systematycznego prowadzenia kadr. Pełną e-teczkę wyświetlimy w każdym momencie, ponadto moduł automatycznie przypomni o zbliżających się terminach ważności zaświadczeń lekarskich czy szkoleń BHP. Dla pracodawców nie bez znaczenia jest również to, że czas archiwizacji takich dokumentów to 10 lat, czyli znacznie mniej niż w przypadku papierowych akt – wyjaśnia Krzysztof Wojtas. 

Pakiet Moja Firma Plus jest w sprzedaży od 14 lipca. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Symetria PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath Biuro prasowe
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i
IT i technologie 150 fałszywych zbiórek dla powodzian. Hakerzy żerują na ludzkiej tragedii
2024-09-26 | 09:00

150 fałszywych zbiórek dla powodzian. Hakerzy żerują na ludzkiej tragedii

Kiedy tysiące Polaków próbuje stanąć na nogi po dramatycznej powodzi, cyberprzestępcy nie śpią. Próbują wykorzystać dobre serca darczyńców chcących

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.