Nad dokumentami można zapanować. SaldeoSMART wprowadza nowy pakiet
Symetria PR
Kozia 26a
30-733 Kraków
kontakt|symetriapr.com| |kontakt|symetriapr.com
506 436 176
www.facebook.com/symetriapr
Zgromadzenie wszystkich niezbędnych funkcji SaldeoSMART w jednym miejscu – oto idea, która przyświecała firmie podczas tworzenia nowego pakietu. Moja Firma Plus umożliwia przedsiębiorstwom kompleksowe zarządzanie dokumentami. Została stworzona z myślą o średniej wielkości firmach.
Nowy pakiet będzie wyróżniał się na tle pozostałych. Jest jedynym, z którego mogą skorzystać zarówno firmy z jednym NIP-em, jak i spółki zależne kapitałowo. Ma przede wszystkim przyspieszyć pracę związaną z ręcznym wprowadzaniem dokumentów. W jaki sposób firmy będą mogły z niego korzystać? Aplikacja analizuje zeskanowane dokumenty, takie jak faktury sprzedażowe i kosztowe, a następnie pobiera z nich dane niezbędne do księgowania. Tak odczytane faktury można łatwo zaimportować do programu księgowego.
- Biorąc pod uwagę rosnące potrzeby naszych klientów i partnerów, zdecydowaliśmy się stworzyć kolejny pakiet, który przyspieszy pracę i usprawni przepływ dokumentów w przedsiębiorstwach. Postawiliśmy na naturalne rozwinięcie poprzednich rozwiązań, takich jak Panel Kontrahenta czy Moja Firma. Dzięki temu klient może przejść do wyższego pakietu w momencie, gdy uzna, że jego przedsiębiorstwo takiego potrzebuje. Co istotne, Moja Firma Plus może być wykorzystywana różnorodnie – jako samodzielne narzędzie do zarządzania dokumentami księgowymi lub kadrowymi bądź jako uzupełnienie dowolnego pakietu – mówi Krzysztof Wojtas, prezes zarządu BrainSHARE, producenta SaldeoSMART.
Moja Firma Plus umożliwia również bezlimitowe wystawianie faktur oraz ich eksport do programu księgowego. Dokumenty powstałe podczas pracy przedsiębiorstwa można zgromadzić w elektronicznym archiwum, do którego dostęp mają uprawnieni pracownicy. Z kolei zaawansowana wyszukiwarka usprawni szybkie i sprawne odnalezienie niezbędnych plików. Równie znaczącym elementem jest prowadzenie firmowej KASY. W tym module wystawimy takie dokumenty jak KP czy KW oraz comiesięczny raport kasowy, pozwalający podsumować wszystkie operacje finansowe dokonywane w przedsiębiorstwie.
Co ważne, najnowsze rozwiązanie daje także możliwość tworzenia i zarządzania elektronicznymi teczkami dokumentów kadrowych, niezbędnymi między innymi przy kontrolach inspekcji pracy.
- Gdy w 2019 roku w życie weszła ustawa pozwalająca prowadzić akta pracownicze w formie elektronicznej, wiele firm postanowiło skorzystać z tego rozwiązania. Moduł Kadry daje możliwość stworzenia nie tylko rozbudowanego archiwum dokumentów zgodnego z wymogami ustawy, ale także jednolitego i systematycznego prowadzenia kadr. Pełną e-teczkę wyświetlimy w każdym momencie, ponadto moduł automatycznie przypomni o zbliżających się terminach ważności zaświadczeń lekarskich czy szkoleń BHP. Dla pracodawców nie bez znaczenia jest również to, że czas archiwizacji takich dokumentów to 10 lat, czyli znacznie mniej niż w przypadku papierowych akt – wyjaśnia Krzysztof Wojtas.
Pakiet Moja Firma Plus jest w sprzedaży od 14 lipca.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.