Natec Soho TWS - zastrzyk energii na dobry dzień
Natec Soho TWS to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, które mają wyróżniać się na tle swoich konkurentów jakością dźwięku. Są one dostarczane wraz z etui, które ma pozwolić na naładowanie ich dziesięć razy.
Natec Soho TWS to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe typu “true wireless”. Nie łączą je zatem żadne kable, a całość trafia do użytkownika w etui, które pełni jednocześnie funkcję ładowarki. Zmagazynowana w nim energia ma wystarczyć na dziesięciokrotne ładowanie, co sumarycznie powinno przełożyć się na 40 godzin odsłuchu. Dodatkowo, w razie potrzeby, etui można wykorzystać jako miniaturowy powerbank. Jest to więc także praktyczny dodatek, który w sytuacjach podbramkowych może być nieoceniony.
Słuchawki bezprzewodowe Natec Soho TWS posiadają 6-milimetrowe przetworniki o dynamice 91 dB z neodymowymi magnesami. Producent obiecuje głęboki bas i ogólną jakość dźwięku lepszą niż są w stanie zapewnić bezpośredni konkurenci. Obsługa słuchawek odbywa się przy pomocy panelu dotykowego. W komplecie ze słuchawkami znajdują się wkładki douszne w rozmiarach S, M i L oraz przewód micro-USB. Natec Soho łączy się z innymi urządzeniami za pomocą protokołu Bluetooth 5.0.
Sugerowana cena detaliczna Natec Soho TWS została ustalona na 99 zł.
Dane techniczne:
- przetworniki: 6-milimetrowe z magnesami neodymowymi
- pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
- impedancja: 16 Ohm
- dynamika: 91 dB
- łączność: Bluetooth 5.0
- zasięg: do 10 metrów
- czas działania: do 4 godzin na jednym ładowaniu; dołączone etui pozwala na 10-krotne naładowanie do pełna
- w zestawie:
- etui 1200 mAh
- wkładki w rozmiarach S, M i L
- przewód micro-USB

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.