New Work wchodzi na rynek z ofertą franczyzową
Potrzeby biznesu wyraźnie się zmieniły, a elastyczność i dodatkowe usługi, to główne kryteria, którymi klienci kierują się wybierając dziś przestrzeń do pracy. Według JLL, za sprawą Covid-19 popyt na elastyczne powierzchnie wzrośnie nawet o 300 procent. Właściciele i inwestorzy muszą zatem odpowiednio dostosować swoje oferty. W odpowiedzi na potrzeby rynku, New Work – jeden z wiodących operatorów biur typu flex w Europie Środkowo-Wschodniej – uruchamia swoją koncepcję franczyzową, obejmującą nie tylko know-how, wsparcie techniczne i dostęp do platformy typu „multi-location”, ale także cyfrowe narzędzia dostępu.
New Work jest jednym z wiodących, niezależnych dostawców elastycznych powierzchni biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Założona w 2012 roku firma ma swoje filie w trzech krajach: Polsce (Warszawa, Kraków i Łódź), na Węgrzech (Budapeszt, Budaörs) oraz w Czechach (Praga). W tych lokalizacjach obsługuje aż 16 placówek o łącznej powierzchni 43 tys. mkw. Od 2012 roku New Work trzykrotnie zwiększył wolumen zarządzanych powierzchni ze średnim wzrostem o 90 proc. rok do roku dzięki wielokrotnie nagradzanej koncepcji i autorskiej usłudze 360° Workspace Solution. New Work wspiera partnerów innowacyjną, opartą na technologii koncepcją biur i sal konferencyjnych dla korporacji, a także MŚP w wielu lokalizacjach w Europie Środkowo-Wschodniej. Wszystko to na elastycznych warunkach współpracy. Od tego roku New Work oferuje swoją koncepcję franczyzy partnerom w Europie, dostarczając usługi, technologie i rozwiązania sieciowe w możliwie najwyższej jakości.
- Miniony rok był wyzwaniem dla rynku nieruchomości, w szczególności dla firm oferujących powierzchnie biurowe. Jako niezależny, nie sieciowy operator, jesteśmy dumni z tego, że ta sytuacja nas wzmocniła i zmotywowała do stworzenia jeszcze lepszych usług i rozwiązań, które są doskonale przyjmowane na rynku. Znajdujemy się w momencie, w którym jesteśmy gotowi podzielić się tą wiedzą z partnerami, którzy szukają niezawodnych możliwości biznesowych w obszarze nieruchomości komercyjnych - mówi Hubert Abt, założyciel i CEO New New Work.
Pakiet franczyzowy obejmuje nie tylko dostęp do platformy marketingowej i sprzedażowej w wielu lokalizacjach, ale także zestaw narzędzi do adaptacji przestrzeni na potrzeby elastycznych biur oraz pełne wsparcie systemowe - CRM i pomiary KPI. Ponadto, oferta franczyzy zawiera cyfrowy dostęp do biur - Office Pass Worklcoud24, dzięki któremu korporacje mogą w łatwy sposób zarządzać dostępem swoich zespołów do biur oraz aplikację New Work umożliwiającą korzystanie z wielu lokalizacji.
Chcemy, aby New Work stała się marką oferującą doskonałe powierzchnie biurowe nie tylko w największych miastach. Chociaż jest to na razie nasz główny rynek, mniejsze aglomeracje potrzebują równie dobrych usług biznesowych. Wyróżnienia za doskonałość i innowacyjność są więc zasłużone - tworzymy przyszłość biurowców, wyprzedzamy potrzeby naszych użytkowników. Franczyza to kolejny krok do stworzenia możliwości biznesowych oczekiwanych przez rynek - kontynuuje Hubert Abt.
Biura typu „flex” na zasadzie franczyzy
W tej chwili New Work oferuje partnerstwo franczyzowe na rynku polskim, czeskim i węgierskim, nie wyklucza jednak ekspansji w innych krajach. Firma gwarantuje wysoce rentowny model biznesowy franczyzy z imponującym zwrotem z inwestycji. Partnerzy, którzy zdecydują się na współpracę, poza możliwością posługiwania się marką i znakami towarowymi New Work, zyskają także dostęp do wszystkich usług dodatkowych, takich jak obsługa klienta i IT oraz franczyzowej sieci wsparcia. Dzięki aplikacjom mobilnym, klienci New Work mają dostęp do wszystkich lokalizacji biurowych zarówno w Polsce jak i w Czechach i na Węgrzech.
Nowe biura i nowe rozwiązania cyfrowe
Covid-19 zmienił potrzeby najemców, jednak zapotrzebowanie na elastyczne rozwiązania wciąż rośnie. New Work rozpoczął opracowywanie narzędzi dostępu cyfrowego do biur. Firma wdrożyła aplikację New Work Offices dla klientów we wszystkich centrach na Węgrzech, w Polsce i Czechach, która umożliwia łatwą rezerwację sal konferencyjnych, zamawianie usług dodatkowych, a także pełni funkcję platformy komunikacyjnej. Funkcjonalność aplikacji obejmuje również łatwy dostęp do biur w formule dziennego dostępu tzw. daily office i stanowisk pracy - hot desk, tak by zapewnić najemcom pełną elastyczność, gdy chcą pracować z innej lokalizacji lub potrzebują dodatkowej przestrzeni do pracy. Aby sprostać wymaganiom cyfryzacji biznesu, New Work dołączył także do spin-offu Workcloud24, który opracowuje produkty cyfrowe, takie jak Office Pass oraz cyfrowy zestaw narzędzi, umożliwiający właścicielom i architektom komercjalizację powierzchni handlowej i biurowej w elastyczną przestrzeń biurową.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.