Blisko 90 mieszkań na osiedlu Victorii Dom Neo Nova Ochota
Blisko 90 mieszkań na osiedlu Victorii Dom Neo Nova Ochota
W Warszawie powstaje nowe osiedle. Victoria Dom wprowadziła właśnie do sprzedaży 87 mieszkań w Neo Nova Ochota. W ofercie dewelopera są lokale w cenie od 13 350 zł/m2, dostępne w różnych metrażach, od kompaktowych po apartamenty. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na IV kw. 2025 r. Victoria Dom jest w trakcie realizacji (budowa lub sprzedaż) 15 etapów projektów blisko 2,4 tys. lokali.
Neo Nova Ochota powstaje przy ulicy Łopuszańskiej 36 A w Warszawie. W swej najnowszej inwestycji Victoria Dom oferuje mieszkania, które zaspokoją potrzeby każdego klienta. W 7-kondygnacjnym budynku w sprzedaży są lokale o metrażach od 25 do 80 m2.
Atrakcyjna cena i funkcjonalność
W pierwszym kwartale 2024 r. średnia cena ofertowa nowego mieszkania w Warszawie wynosiła 17 268 zł za m2. W ofercie Neo Nova Ochota ceny są atrakcyjniejsze, zaczynają się od 13 350 zł/m2 .
– Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Wiemy jakie znaczenie ma dla nich cena mieszkania, a także najlepsze wykorzystanie powierzchni, którą planują kupić – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. – W naszej najnowszej ofercie łączymy nowoczesność z funkcjonalnością. Dokładamy starań, żeby poprzez przemyślany układ mieszkań optymalnie wykorzystać przestrzeń. I tak na przykład dużym zainteresowaniem cieszą się dwupokojowe mieszkania rozplanowane na powierzchni 36 m2. Dla rodzin z dzieckiem mamy z kolei 3 pokoje na powierzchni 57,60 m2 – dodaje.
Na osiedlu Neo Nova Ochota zostanie zbudowana siłownia plenerowa oraz boksy i stojaki na rowery.
Osiedle jest dobrze skomunikowane. Mieszkańcy, korzystający z WKD, autobusów i tramwajów, mają zapewniony szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic stolicy. Wiele usług dostępnych jest w zasięgu ręki, zapewniając komfortowe i wygodne życie.
2,4 tys. mieszkań Victorii Dom
Podaż mieszkań w stolicy wciąż pozostaje zbyt mała w porównaniu do popytu. W ofercie deweloperów jest nieco ponad 11 tys. lokali, które przy utrzymaniu tempa zakupów z minionego roku znalazłyby właścicieli w ciągu 6-7 miesięcy. – Dlatego każde rozpoczęcie budowy nowego osiedla w Warszawie jest wydarzeniem. Od lat eksperci wskazują, że brakuje działek pod budowę mieszkań w największych miastach. Wiemy jak trudno jest o nowe grunty pod zabudowę, jednak nam udaje się powiększać bank ziemi. Dziś w trakcie realizacji Victorii Dom jest 15 etapów projektów na łącznie 2 387 lokali – mówi E. Rathe-Głowacka.
Victoria Dom to deweloper z 26-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. W 2023 r. Victoria Dom sprzedała ponad 2 tys. mieszkań, co stanowi najlepszy wynik w historii spółki. Deweloper obecnie prowadzi inwestycje w Warszawie i Krakowie. Rozwija też działalność w Niemczech, w tym w Berlinie i Lipsku.
Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, ma certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Spółka była wielokrotnie nagradzana.
Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Przemysł
Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.