Komunikaty PR

Blisko 90 mieszkań na osiedlu Victorii Dom Neo Nova Ochota

2024-05-21  |  11:30
Biuro prasowe

Blisko 90 mieszkań na osiedlu Victorii Dom Neo Nova Ochota

W Warszawie powstaje nowe osiedle. Victoria Dom wprowadziła właśnie do sprzedaży 87 mieszkań w Neo Nova Ochota. W ofercie dewelopera są lokale w cenie od 13 350 zł/m2, dostępne w różnych metrażach, od kompaktowych po apartamenty. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na IV kw. 2025 r. Victoria Dom jest w trakcie realizacji (budowa lub sprzedaż) 15 etapów projektów blisko 2,4 tys. lokali. 

 

Neo Nova Ochota powstaje przy ulicy Łopuszańskiej 36 A w Warszawie. W swej najnowszej inwestycji Victoria Dom oferuje mieszkania, które zaspokoją potrzeby każdego klienta. W 7-kondygnacjnym budynku w sprzedaży są lokale o metrażach od 25 do 80 m2.

 

Atrakcyjna cena i funkcjonalność

 

W pierwszym kwartale 2024 r. średnia cena ofertowa nowego mieszkania w Warszawie wynosiła 17 268 zł za m2. W ofercie Neo Nova Ochota ceny są atrakcyjniejsze, zaczynają się od 13 350 zł/m2 .
Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Wiemy jakie znaczenie ma dla nich cena mieszkania, a także najlepsze wykorzystanie powierzchni, którą planują kupić – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. – W naszej najnowszej ofercie łączymy nowoczesność z funkcjonalnością. Dokładamy starań, żeby poprzez przemyślany układ mieszkań optymalnie wykorzystać przestrzeń. I tak na przykład dużym zainteresowaniem cieszą się dwupokojowe mieszkania rozplanowane na powierzchni 36 m2. Dla  rodzin z dzieckiem mamy z kolei 3 pokoje na powierzchni 57,60 m2 – dodaje.

 

Na osiedlu Neo Nova Ochota zostanie zbudowana siłownia plenerowa oraz boksy i stojaki na rowery.

Osiedle jest dobrze skomunikowane. Mieszkańcy, korzystający z WKD, autobusów i tramwajów, mają zapewniony szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic stolicy. Wiele usług dostępnych jest w zasięgu ręki, zapewniając komfortowe i wygodne życie.

 

2,4 tys. mieszkań Victorii Dom

 

Podaż mieszkań w stolicy wciąż pozostaje zbyt mała w porównaniu do popytu. W ofercie deweloperów jest nieco ponad 11 tys. lokali, które przy utrzymaniu tempa zakupów z minionego roku znalazłyby właścicieli w ciągu 6-7 miesięcy. – Dlatego każde rozpoczęcie budowy nowego osiedla w Warszawie jest wydarzeniem. Od lat eksperci wskazują, że brakuje działek pod budowę mieszkań w największych miastach. Wiemy jak trudno jest o nowe grunty pod zabudowę, jednak nam udaje się powiększać bank ziemi. Dziś w trakcie realizacji Victorii Dom jest 15 etapów projektów na łącznie 2 387 lokali – mówi E. Rathe-Głowacka.

 

 

Victoria Dom to deweloper z 26-letnim doświadczeniem, którego filozofią jest maksymalne ułatwienie zakupu mieszkania. Pomaga w tym Dom Kredytowy Victoria. W 2023 r. Victoria Dom sprzedała ponad 2 tys. mieszkań, co stanowi najlepszy wynik w historii spółki. Deweloper obecnie prowadzi inwestycje w Warszawie i Krakowie. Rozwija też działalność w Niemczech, w tym w Berlinie i Lipsku.   

 

Victoria Dom jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, ma certyfikat dewelopera poświadczający wiarygodność i fachowość usług. Spółka była wielokrotnie nagradzana.

Więcej informacji na stronie: www.victoriadom.pl

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.