Komunikaty PR

Domy w Szczytnikach dostępne w dwóch wariantach projektowych

2020-11-30  |  21:00

W podpoznańskich Szczytnikach dobiega końca I etap projektu deweloperskiego „Domy w Szczytnikach”. Do końca tego roku realizacja zostanie zakończona. Dostępne są dwa warianty projektowe, różniące się m.in. układem pomieszczeń na piętrze. Dla przyszłych nabywców oznacza to możliwość wyboru lokalu idealnie spełniającego oczekiwania. Tym bardziej, że ostatnie domy są w sprzedaży.

 

Budowa osiedla „Domy w Szczytnikach” postępuje według wcześniej założonego harmonogramu. – W pierwszym czterolokalowym budynku skończono instalacje, tynkowanie i kładzenie posadzek. Również elewacja zewnętrzna jest niemalże ukończona. Natomiast w pozostałych budynkach trwa montaż instalacji oraz tynkowanie – mówi Michał Rozwadowski, współinwestor osiedla Domy w Szczytnikach. Wszystkie prace, wraz z otoczeniem budynku będą sfinalizowane w IV kwartale tego roku. Dostępne są cztery z ośmiu lokali.

 

Jedna inwestycja, dwa projekty

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest osiem lokali w czterech domach w zabudowie bliźniaczej. W ofercie znalazły się dwa warianty powierzchni: 104,70 m kw. (po podłodze 120,40) i 126,10 m kw. Przestrzeń każdego lokalu dwupoziomowego została podzielona na dwie strefy – parter i piętro. W strefie dziennej zaprojektowano salon z aneksem kuchennym 30 m kw. i toaletę. Przyszły nabywca ma do wyboru dwa warianty projektowe dotyczące przestrzeni wypoczynkowej na piętrze. W lokalu typu A zaplanowano dwa pokoje obok siebie, jeden 17, a drugi 9,30 m kw., łazienkę o powierzchni 4 m kw., a także dodatkową sypialnię blisko 13 m kw., z balkonem. Natomiast lokal B wyróżnia się dwoma pokojami obok siebie o zbliżonym metrażu 10 m kw., łazienką 4,8 m kw., a także dodatkowym pokojem ponad 20 m kw. Ten wariant projektowy to aż dwa dostępne balkony, zlokalizowane od dwóch różnym stron świata, co nie jest rozwiązaniem popularnym, a na pewno ucieszy przyszłych mieszkańców. - Te dwie propozycje różnią się usytuowaniem poszczególnych pomieszczeń, w tym łazienki, która jest po prawej, bądź po lewej stronie od klatki schodowej. Naszym zdaniem na piętrze można też zaaranżować garderobę, czyli pomieszczenie coraz modniejsze, wracające do łask – opisuje Michał Rozwadowski.

 

Przestrzeń na piętrze każdego domu została dodatkowo doświetlona przestronnymi oknami zlokalizowanymi w pokryciu dachowym. Dzięki temu mieszka się przyjemniej, a każdy pokój sprawia wrażenie jeszcze bardziej przestronnego. Wszystkie lokale posiadają dodatkowe funkcjonalności, dostępne w cenie samego domu, np. ogrzewanie podłogowe zainstalowane na całym parterze, a także elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne przy oknach.

 

Inwestycja powstaje przy ul. Choinkowej w podpoznańskich Szczytnikach. Na miejscu, kilkaset metrów od osiedla jest przedszkole i żłobek, a w pobliskich Kamionkach – szkoła podstawowa. Trasa szybkiego ruchu S11 pozwala sprawnie, w kwadrans dojechać do Poznania.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.