Komunikaty PR

Foret wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca

2020-10-04  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Forêt wkomponował się w zielone otoczenie. Budowa dobiega końca [ZDJĘCIA]

Trwają prace wykończeniowe przy dwóch kameralnych budynkach Forêt, które mają być zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Deweloper Bouygues Immobilier Polska chce uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem roku.

Oba 5-piętrowe budynki Forêt już stoją przy ul. Wyspiarskiej i niedługo będą gotowe do zamieszkania. Dobiegają końca prace przy elewacjach, trwa montaż balustrad na balkonach i schodach, a w środku toczą się prace wykończeniowe: kładzenie płytek i montaż drzwi. Teren wokół osiedla jest zagospodarowywany, realizowany jest zewnętrzny parking i sieci. Deweloper powinien uzyskać pozwolenie na użytkowanie przed końcem roku.

W Forêt są do wyboru mieszkania wielkości od 60 do 84 mkw.: 3-pokojowe i 4-pokojowe. Wszystkie zostały zaprojektowane w sposób ułatwiający praktyczną aranżację wnętrz. Plusem są duże okna, balkony, ogródki i przestronne tarasy na najwyższych piętrach. Oprócz nich w budynkach przygotowano podziemne miejsca parkingowe.

Nietypowość Forêt [fr. las] przejawia się w prywatnym, niewielkim lesie, który powstanie na terenie ogrodzonego osiedla. Forêt będzie zatem swojego rodzaju zieloną enklawą na warszawskiej Białołęce. Osiedlowy teren zielony zostanie połączony ze strefą rekreacji i rozrywki, przeznaczoną tylko dla mieszkańców, ze stołem do gry w ping-ponga i miejscem do gry w szachy. – Zielona okolica Kanału Żerańskiego z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym aktywność na świeżym powietrzu: biegaczom, rowerzystom i miłośnikom sportów wodnych – zapewnia Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Kameralnie i wyjątkowo

Forêt podoba się za kameralność i położenie w zielonej okolicy. Mocną stroną lokalizacji jest połączenie z centrum Warszawy komunikacją miejską – 12 minut Szybką Koleją Miejską do Dworca Gdańskiego i stacji metra lub 14 minut autobusem do Metra Marymont. Przejazd samochodem do ścisłego centrum zajmuje 20 minut.

Sklepy spożywcze, przedszkola i przychodnia znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Centrum targowe Marywilska 44 i ekologiczny targ z owocami i warzywami oddalone są o kilka minut drogi samochodem, a większe zakupy można zrobić w położonej nieco dalej Galerii Północnej. – To unikatowe osiedle, położone z dala od zgiełku miasta i łączące w sobie nowoczesną architekturę oraz pełne zieleni, przyjazne otoczenie. Spodoba się wszystkim osobom poszukującym wyjątkowego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny – podsumowuje Cezary Grabowski.

Kampania na Białołęce

Forêt to jedno z trzech osiedli Bouygues Immobilier Polska na Białołęce, obok Alinea i Essentiel Talarowa. Alinea przy ul. Łopianowej to budynek z 95 mieszkaniami i charakterystyczną elewacją z zaburzonym rytmem balkonów, zaś Essentiel Talarowa, nomen omen przy ul. Talarowej, to kompleks dwóch budynków (167 mieszkań) wyposażonych w pakiet rozwiązań ekologicznych (m.in. panele fotowoltaiczne i jasny dach).

Wszystkie trzy osiedla uczestniczą w trwającej kampanii specjalnej pod hasłem: „Rewelacyjne ceny mamy już teraz”. – Ceny dwóch pokoi w Essentiel Talarowa  zaczynają się od 289 tys. zł, co jest jedną z najlepszych ofert nie tylko na Białołęce, ale i w całej Warszawie – stwierdza Cezary Grabowski. W akcji promocyjnej biorą udział także inne warszawskie osiedla Bouygues Immobilier Polska: Vitalité na Wilanowie, Villa de Charme i Osiedle Lumea na Bemowie oraz Grochowska 230 na Pradze-Południe.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia? Biuro prasowe
2024-08-01 | 12:40

Strefy wejściowe w hotelach - projektowanie pierwszego wrażenia?

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/df5da596b95d2b7b77b8b6205a68ee9020240801065655/0a8a1ba96438821c06f4194c9a88cf6d20240801065757/c80605   Zmiany trendów w branży
Nieruchomości Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej
2024-08-01 | 10:00

Savills IM podsumowuje udane półrocze Galerii Katowickiej

Savills Investment Management (Savills IM), międzynarodowy menedżer inwestycyjny, podsumował wyniki Galerii Katowickiej w pierwszej połowie 2024 r. Wiodące centrum handlowo-rozrywkowe w
Nieruchomości Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe
2024-08-01 | 01:00

Które projekty mieszkaniowe to hity sprzedażowe

W których, projektach w pierwszej połowie tego roku deweloperzy sprzedali najwięcej mieszkań? Czym te inwestycje przyciągają kupujących? Co najbardziej zachęca nabywców, jakie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany w ustawie wiatrakowej przełożą się na dodatkowe wpływy do budżetów gmin. Do 2030 roku sięgnąć mogą one 935 mln zł

Nowelizacja ustawy wiatrakowej, a szczególnie zmniejszenie wymaganej odległości farm od zabudowań, może zwiększyć potencjał polskiej energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie. Przychody z podatków od takich instalacji mogą wynieść w każdej z gmin nawet kilka milionów złotych rocznie. Na turbinach wiatrowych w gminie zyskają również sami mieszkańcy, ponieważ 10 proc. łącznej mocy zainstalowanej będzie możliwe do objęcia przez mieszkańców na zasadzie tzw. wirtualnego prosumenta. – Wokół energetyki wiatrowej krąży jednak wiele mitów. Konieczna jest edukacja społeczeństwa – podkreśla Anna Kosińska z Res Global Investment.

Problemy społeczne

Ukraińscy uchodźcy w Polsce mają coraz lepszy dostęp do opieki zdrowotnej. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi

Uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, mają coraz lepszy dostęp do polskiego systemu opieki zdrowotnej i coraz lepiej rozumieją, jak się w nim poruszać. Większość z nich zgłasza się do lekarza z chorobami ostrymi, blisko co piąty korzysta z usług stomatologicznych, a wśród dzieci obserwowany jest wzrost poziomu wyszczepienia. Statystyki zebrane przez GUS i Światową Organizację Zdrowia pokazują też, że wyzwania, z którymi wciąż się mierzą – jak długie kolejki do specjalistów, duże koszty konsultacji i leczenia czy wysokie ceny leków – pokrywają się z tymi, z którymi boryka się również polskie społeczeństwo.

Ochrona środowiska

Średnie i małe firmy mogą mieć problem z gromadzeniem danych do raportów zrównoważonego rozwoju. Bez nich grozi im utrata partnerów biznesowych

Duże podmioty już w 2025 roku będą musiały opublikować swoje raporty zrównoważonego rozwoju w zgodzie z wymogami unijnej dyrektywy CSDR. To pociągnie za sobą zmiany w całym łańcuchu wartości i wpłynie również na MŚP. Ich więksi partnerzy biznesowi zaczną bowiem wymagać od nich dostarczania określonych danych – dotyczących m.in. ich emisji gazów cieplarnianych i wpływu na środowisko – aby móc je uwzględnić w swoich sprawozdaniach. – Mniejsze firmy, które są partnerami czy podwykonawcami dużych koncernów, będą musiały ten wymóg spełnić – podkreśla Dariusz Brzeziński z Meritoros. Jego zdaniem w praktyce mogą jednak mieć z tym duży problem.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.