Komunikaty PR

Nietypowe drzwi otwarte w Warszawie. Aż 9 inwestycji naraz

2020-07-20  |  13:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

2 dni, 4 dzielnice, 9 inwestycji, ponad 300 różnorodnych mieszkań do wyboru. Oprócz tego porady doradców, architektów i możliwość obejrzenia makiet wirtualnych. W najbliższy piątek i sobotę nadarza się niepowtarzalna okazja do zapoznania się z wszystkimi inwestycjami renomowanego dewelopera.

Po okresie wzmożonej pracy zdalnej wracają wydarzenia w stacjonarnych biurach deweloperów. W Warszawie zbliża się wyjątkowa okazja do zapoznania się z kilkoma inwestycjami mieszkaniowymi w ciągu dwóch dni. 24 i 25 lipca deweloper Bouygues Immobilier Polska organizuje dni otwarte wszystkich budynków, w których obecnie można kupić mieszkania. To razem ponad 300 funkcjonalnych i ustawnych lokali do wyboru w 9 inwestycjach: Vitalité, Forêt, Lumea, Villa de Charme, Grochowska 230, ORSO, Wileńska Express, Essentiel i Alinea.

Dni otwarte zorganizowane zostaną w piątek i sobotę we wszystkich czterech biurach sprzedaży dewelopera: ul. Armii Ludowej 14 (inwestycje Grochowska 230, ORSO, Wileńska Express), ul. Rayskiego 11 (Lumea, Villa de Charme), ul. Marywilska 69 (Forêt, Essentiel i Alinea) oraz ul. Syta 173 (Vitalité).

Trendy, osiedla, mieszkania

Dni otwarte to doskonała szansa na zapoznanie się z aktualnymi trendami panującymi na lokalnym rynku mieszkaniowym, na przegląd osiedli w różnych częściach Warszawy (Białołęka, Bemowo, Praga Południe, Wilanów), aż wreszcie na wybór wymarzonego mieszkania. – Z okazji tego wydarzenia przygotowaliśmy atrakcyjne oferty specjalne. Ceny zaczynają się już od 242 800 zł. Zaplanowano także darmowe porady architektoniczne Deer Design.

Warto odwiedzić biura nie tylko, żeby skorzystać z promocji i zasięgnąć eksperckiej porady w kwestii wyboru najbardziej odpowiedniego mieszkania i jego wykończenia. W trakcie wizyty można ponadto poznać wszystkie szczegóły projektu. Jednym z nowoczesnych sposobów ku temu jest obejrzenie precyzyjnych makiet wirtualnych.
Wprowadziliśmy je w biurach sprzedaży kompleksowo dla wszystkich projektów jako jeden z pierwszych deweloperów w Polsce – informuje Cezary Grabowski.

Liczy się doświadczenie

W dzisiejszych czasach doświadczenie związane z zakupem mieszkania ma być przyjemnością i wspaniałym wspomnieniem.  Klienci oczekują, aby deweloper dbał  o jakość obsługi w całym procesie sprzedażowym – od momentu nawiązania kontaktu z naszym pracownikiem, przez wybór mieszkania, aż po zakończenie okresu rękojmi.
Cyklicznie analizujemy rezultaty naszych działań i identyfikujemy obszary, które wymagają udoskonalenia. Korzystamy z profesjonalnego wsparcia w tworzeniu strategii customer experience, czego efektem jest lojalność zadowolonych klientów. Dbałość o nich to jeden z filarów naszej strategii – zapewnia Cezary Grabowski.

Szczegółowe informacje na temat dni otwartych oraz mieszkań (liczba lokali w promocyjnej cenie 242 800 zł jest ograniczona) przekazuje call-center Bouygues Immobilier. Numer na bezpłatną infolinię to: 800 123 123. Pod tym numerem należy umówić spotkanie w biurze sprzedaży w ramach dni otwartych, można to również zrobić przez internet pod tym linkiem.

Bouygues Immobilier to firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 45 inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 6100 mieszkań.

Więcej informacji: http://www.bi-polska.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE

Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.

Prawo

Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna

Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.

Konsument

Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania

Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.