Komunikaty PR

Nowa Murowana 2 – dostępne kompaktowe mieszkania pod Poznaniem

2020-10-26  |  17:30
Biuro prasowe

Na wielkopolskim rynku pierwotnym dużą popularnością cieszą się niewielkie, ciekawie zaprojektowane mieszkania 2-pokojowe i kawalerki. To idealna propozycja nie tylko dla klienta inwestycyjnego, ale także osób młodych, poszukujących własnego lokum na start. Zainteresowanie tego typu lokalami wykracza już poza Poznań, dlatego swoją ofertę wzbogaca inwestor osiedla Nowa Murowana 2.

 

Mieszkanie w centrum, a może dom na przedmieściach? Deweloperzy budujący nowe osiedla najczęściej umożliwiali wybór jednej z tych dwóch opcji. Natomiast wraz z rozwijającym się rynkiem, oferta zaczęła diametralnie się zmieniać. - Dziś na obrzeżach Poznania mamy szerokie spektrum możliwości. Oznacza to, że nabywcy mogą wybrać zarówno dom, jak i mieszkanie. A to drugie w pożądanym przez siebie metrażu. Zauważamy, że pod Poznań chętnie wyprowadzają się osoby młode, a dla części z nich przestronny dom to jednak zbyt wiele przestrzeni. Dlatego w projekcie Nowa Murowana 2, w budynku, który realizujemy, znajdzie się aż dziesięć mieszkań dwupokojowych – mówi Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży inwestycji Nowa Murowana 2. Wśród propozycji dewelopera są lokale o powierzchni około 40 m kw., ale też bardziej przestronne. Dostępne są dodatkowe opcje aranżacyjne, np. możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Ponadto do mieszkań na parterze przynależne są ogródki o powierzchni od 26 do 69 m kw., dlatego jeśli ktoś szuka własnego kawałka zieleni, to warto rozważyć ofertę. Na takie rozwiązanie dość często decydują się single, pary, czy młode rodziny. Mieszkania 2-pokojowe w inwestycji zaczynają się od 237 tys. zł brutto, co nie jest tak dużym zobowiązaniem, jak w przypadku domu. Przy optymalnym rozwiązaniu finansowym, rata kredytu będzie wynosić około 1000 zł miesięcznie, co najczęściej jest kwotą niższą, niż koszty wynajmu podobnego metrażu. - Oczywiście precyzyjną kalkulację klient powinien zweryfikować, ponieważ każdy przypadek jest indywidualny. Natomiast w tym zakresie możemy służyć pomocą i wiedzą – podkreśla Patrycja Pilarczyk.

 

Mieszkania sukcesywnie znikają z oferty, a jednocześnie trwa realizacja inwestycji. W tej części osiedla znajdzie w sumie 26 lokali w niedużym, trzykondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. - Wykonaliśmy wszystkie niezbędne przyłącza, a do końca października osiągniemy stan surowy. Trwa montaż konstrukcji i pokrycia dachowego, to zadanie zrealizujemy do końca listopada, razem z montażem stolarki okiennej – informuje przedstawiciel dewelopera. Inwestycja będzie gotowa w II połowie przyszłego roku.

 

Propozycja dewelopera zyskuje na atrakcyjności ze względu na lokalizację. Osiedle powstaje w Murowanej Goślinie, blisko ul. Tartacznej i Kolejowej, skąd odjeżdża szynobus do Poznania. Wystarczy nieco ponad 20 minut, by dotrzeć do stolicy Wielkopolski. Dzięki temu na wybór Nowej Murowanej decydują się także poznaniacy. Dziś Murowana Goślina to nowy kierunek wyprowadzki z miasta na obrzeża, ale z możliwością spędzania wolnego czasu w Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu Biuro prasowe
2024-07-31 | 12:30

Zdrowa, drewniana placówka żłobkowo-przedszkolna gotowa w Trzebielu

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/001fa58d1370123be7c95f6f444ad65520240730173555/7a552ca808be77ff2ba38b57a2a2228f20240730173645/507ce9   Zdrowa, drewniana placówka
Nieruchomości Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice
2024-07-31 | 10:00

Cogito EU dołączy do grona najemców MLP Gliwice

Dostawca części do maszyn budowlanych wynajął 4,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni w centrum logistycznym MLP Gliwice. Dostęp do nowego obiektu firma Cogito EU uzyska w listopadzie br. W
Nieruchomości City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let
2024-07-31 | 09:30

City Point Targówek: 70% powierzchni hali C2 objęte umowami pre-let

Spółka joint venture utworzona przez Partners Group, jedną z największych prywatnych firm inwestycyjnych działającą w imieniu swoich klientów oraz Peakside Capital Advisors,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zbiory czereśni zakończyły się o miesiąc wcześniej niż zazwyczaj. Z powodu szybszej wegetacji owoce przypominają te z południa Europy

Zmiany klimatyczne wpływają na uprawy i zbiory owoców. Drzewa czereśni zakwitły w tym roku o kilka tygodni wcześniej niż zazwyczaj. Ciepła i słoneczna pogoda już w marcu przyspieszyła kwitnienie. W efekcie, o ile w poprzednich latach czereśnie można było kupić jeszcze w sierpniu, w tym roku już w lipcu zbierano późne odmiany. – Sezon wegetacyjny był o wiele dłuższy, a temperatura była wysoka w trakcie dojrzewania owoców. To warunki porównywalne z włoskim klimatem, a owoce, które udało nam się wyprodukować, są doskonałej jakości – mówi Krzysztof Czarnecki, wiceprezes Związku Sadowników RP. Część upraw zniszczyły jednak kwietniowe przymrozki.

Prawo

Osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie czekają na ustawę o asystencji osobistej. Dzięki niej może wzrosnąć zainteresowanie pracą w tym zawodzie

Polska jest jednym z ostatnich europejskich krajów bez ustawy o asystencji osobistej. Tymczasem wspieranie osób z niepełnosprawnościami w różnych aspektach życia może mieć kluczowe znaczenie dla rynku pracy. Zatrudnienie będzie mogła znaleźć część osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie. Stworzy to też duże zapotrzebowanie na pracę asystentów. Dziś część z nich nie chce podejmować niepewnego zatrudnienia, nieuregulowanego w przepisach. – Jest przestrzeń dla tego nowego, bardzo prestiżowego w Europie zawodu asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością, który wesprze system ochrony zdrowia – przekonuje Małgorzata Szumowska, prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna.

Bankowość

Małe i średnie firmy czeka szereg wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem. Banki chcą im w tym pomagać

Hasła takie jak zrównoważony rozwój, ESG, taksonomia czy dekarbonizacja będą w nadchodzącym czasie dotyczyć nie tylko korporacji, ale też małych i średnich firm. Chcąc pozostać konkurencyjnymi uczestnikami łańcucha dostaw, także mniejsze podmioty  będą musiały wypełnić unijne wymogi i realizować proekologiczne projekty. To jednak oznacza dla nich szereg wyzwań, związanych chociażby z poznaniem wymogów unijnych, terminów ich realizacji i całym aspektem ich wdrożenia. Wydany właśnie przez Bank Ochrony Środowiska przewodnik, podsumowujący najważniejsze wyzwania legislacyjne, ma pomóc przedsiębiorcom się odnaleźć w gąszczu regulacji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.