Nowe mieszkania Bouygues Immobilier Polska „jak marzenie”
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
85 mieszkań położonych niedaleko Alei Jerozolimskich – to właśnie Rêve, nowa inwestycja francuskiego dewelopera we warszawskich Włochach. Bouygues Immobilier Polska „wraca” po latach do tej dzielnicy. To właśnie tam powstała Camélia z międzynarodowymi „zielonymi” certyfikatami, takimi jak BiodiverCity® czy HQE™. Teraz przy ulicy Jutrzenki deweloper planuje inwestycję z zieloną strefą relaksu dla mieszkańców, ogrodami deszczowymi i systemem smart home.
– Rozwijamy ofertę w stolicy, realizując nasze mieszkania nie tylko w dzielnicach, w których jesteśmy już dobrze znani, tak jak na Bemowie, ale eksplorujemy nowe atrakcyjne tereny, na których chcą mieszkać warszawiacy – blisko węzłów komunikacji miejskiej, z dobrym zapleczem infrastrukturalnym i w pobliżu terenów zielonych – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.
Mieszkania w pobliżu stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie
Rêve będzie charakteryzować oryginalna architektura. Styl inwestycji podkreślą ciekawie zaprojektowane loggie z płytką klinkierową na ścianach, zlokalizowane od strony ulicy. Autorami projektu są architekci z pracowni TZA – Aleksandra Targońska, Daniel Małek i Marcin Zadrożny, którzy w swojej pracy pod uwagę biorą przede wszystkim indywidualny charakter obiektu.
W Rêve znajdzie się 85 mieszkań. Będą to 1-, 2-, 3-, 4- jak i nawet 5-pokojowe lokale z ogródkami, balkonami, tarasami i charakterystycznymi loggiami. Najmniejsze mieszkanie będzie miało powierzchnię 28 mkw., a te największe – aż 122 mkw. W ofercie są również lokale dwupoziomowe. Mieszkańcy będą mogli skorzystać także ze sklepów i usług zlokalizowanych w budynku.
Inwestycja będzie też drugim, po Osiedlu Lumea 3, projektem dewelopera z systemem automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie.
Na terenie Rêve znajdzie się hala garażowa, a także parkingi dla rowerów i stacja do ich naprawy. Deweloper zadbał też o miejsce do relaksu dla mieszkańców – zaplanowano je w formie zielonego dziedzińca z altaną i ozdobnymi roślinami. Pojawią się także domki dla owadów i karmniki dla ptaków oraz system retencji wody opadowej, na który składają się m.in. zielone dachy i ogrody deszczowe.
W częściach wspólnych inwestycji zdecydowano się na ciekawe rozwiązania kolorystyczne. Każda z klatek będzie miała swoją dominującą barwę – ceglastą czerwień lub zieleń awokado. Na ścianach pojawią się również modularne płytki w formie pikseli, które dopełnią całość.
Zaletą Rêve jest przede wszystkim lokalizacja. Mieszkania będą położone zaledwie 9 minut spacerem od stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie, skąd pociągami SKM, KM oraz WKD można w 15 minut dostać się do centrum Warszawy. W sąsiedztwie będzie również supermarket, a do Blue City można dojechać w 5 minut samochodem. Park ze Stawami Cietrzewia i Park Szczęśliwicki znajdują się w odległości odpowiednio 6 i 11 minut drogi rowerem. Dzięki bliskości Alei Jerozolimskich można szybko wyjechać ze stolicy, a także dotrzeć na lotnisko Chopina.
Rêve jest drugą inwestycją dewelopera wprowadzoną do sprzedaży w stolicy w IV kwartale tego roku. W październiku do oferty Bouygues Immobilier Polska wszedł kolejny etap Osiedla Lumea, czyli Osiedle Lumea 3 na Chrzanowie.
Bouygues Immobilier jest wiodącą firmą deweloperską o zasięgu międzynarodowym, z prawie 70-letnim doświadczeniem w budownictwie. Polski oddział działa od 2001 roku, ciesząc się zaufaniem Klientów w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Bouygues Immobilier Polska wybudował do tej pory 63 projektów mieszkaniowych oraz oddał do użytku ponad 8700 mieszkań lokali usługowych, a 4 inwestycje firmy (Accent Eco, Accent Vert, Camelia oraz La Melodie) wyróżnione zostały prestiżowym certyfikatem HQE International, premiującym budownictwo wysokiej jakości przyjazne środowisku, zaś certyfikatem BREEAM wyróżniona została inwestycja Miasteczko Orange. Projekt Camelia, jako pierwszy w Polsce, uzyskał BiodiverCity® - międzynarodowy certyfikat wyróżniający rozwiązania wspierające różnorodność biologiczną w nowopowstałych budynkach oraz ich otoczeniu. Najwyższa jakość obsługi Klienta to nasz standard. Wiemy, że wybór i zakup mieszkania to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja, dlatego podstawą naszej pracy jest myśl o potrzebach i satysfakcji naszych Klientów.
O Grupie Bouygues
Bouygues to zdywersyfikowana Grupa przemysłowa z rozwiniętą kulturą korporacyjną, mająca swoją główną siedzibę w Paryżu. Jej działalność skupia się na dwóch sektorach: budownictwie – Bouygues Construction (budownictwo, prace publiczne oraz sieci elektryczne), Bouygues Immobilier (nieruchomości) i Colas (budownictwo drogowe), oraz branży telekomunikacyjnej i mediów – kanał telewizyjny TF1 oraz spółka Bouygues Telecom. Grupa jest częściowym udziałowcem firmy Alstom. Do największych osiągnięć Bouygues należy realizacja stadionu Stade de France w Paryżu, tunel pod kanałem La Manche oraz gmach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Grupa Bouygues prowadzi działalność w ponad 80 krajach, zatrudniając około 120 tys. pracowników. Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu (Euronext: EN).
Więcej informacji
Adriana Kondratowicz
PR EXPERT
+48 502 332 358
akondratowicz@prexpert.com.pl

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.