Nowe ubezpieczenie w ofercie Compensy Życie
Compensa Życie wprowadza do sprzedaży ubezpieczenie Compensa Maxima. Nowy produkt to unikatowe połączenie ubezpieczenia na życie i dożycie, inwestycji w fundusze kapitałowe oraz niezwykle szerokiej oferty ryzyk dodatkowych. Obejmują one ochroną życie i zdrowie przyszłych klientów, chronią także przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.
1 lipca Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group ogłosiła włączenie do oferty nowego ubezpieczenia – Compensa Maxima. Podstawą produktu jest kompleksowe połączenie indywidualnego ubezpieczenia na życie, gwarantowanego kapitału oraz inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.
- W Compensie Maximie łączymy wiele elementów i robimy to w sposób, który jest dla polskiego rynku unikatowy. Chcemy tym produktem mocniej niż dotychczas zaznaczyć naszą obecność w segmencie życiowym. Wierzę, że nam się to uda, bo naszym ubezpieczeniem precyzyjnie odpowiadamy na wyzwania, które są dziś tak ważne dla Polaków i o których przypomniała nam pandemia koronawirusa. To przede wszystkim konieczność wielokierunkowego zabezpieczenia zdrowia i finansów na niepewną przyszłość – mówi Konrad Kluska, Członek Zarządu Compensy Życie.
Czym jest Compensa Maxima?
Ubezpieczenie pozwala klientom zabezpieczyć siebie i najbliższych na niemal każdym etapie życia i w wielu różnych obszarach jednocześnie.
- Klienci z jednej strony zapewnią sobie finansowy parasol w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach, a z drugiej bez zbędnego ryzyka zadbają o stabilne finanse w przyszłości. Co ważne, te elementy są bazą, którą można elastycznie rozszerzać, ponieważ dajemy klientom największy na rynku wybór umów dodatkowych. Wierzymy, że dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji ubezpieczenia uda nam się przekonać do gromadzenia kapitału także osoby, które z różnych względów unikały do tej pory tego rodzajów produktów finansowych – dodaje Konrad Kluska.
Podstawowy zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o kompleksową ochronę życia i zdrowia w ramach 17 opcji dodatkowych. Klienci mogą liczyć na świadczenia związane m.in. z poważnymi zachorowaniami, nieszczęśliwym wypadkiem, utratą zdolności wykonywania zawodu czy pobytem w szpitalu.
Jedną z najważniejszych cech ubezpieczenia jest możliwość rozszerzenia go o organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą. Compensa Życie zapewnia międzynarodowy dostęp do konsultacji obejmujących zakresem: onkologię, neurochirurgię, transplantologię i kardiochirurgię.
Konferencja online z udziałem ekspertów
Ubezpieczyciel ogłosił wprowadzenie na rynek nowego produktu na konferencji online, zatytułowanej „Godzina dla życia”. Konferencja miała formułę programu biznesowo-publicystycznego, prowadzonego przez redaktora Wojciecha Szeląga. Elementy ubezpieczenia oraz jego ekonomiczne i zdrowotne konteksty zaprezentowali przedstawiciele Compensy Życie oraz zaproszeni eksperci – dr Marek Zuber i dr Michał Sutkowski.

88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia

Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku

Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.