Komunikaty PR

Nozbe Teams – aplikacja do pracy zdalnej dostępna bezpłatnie do końca kwietnia

2020-04-20  |  13:36
Biuro prasowe

Rzeczywistość, w której wszyscy musieliśmy się odnaleźć na nowo, przysporzyła trudności wielu firmom. Praca zdalna może być uciążliwa dla zespołów, których specyfika pracy wymaga ciągłego kontaktu i konsultacji. Z pomocą przychodzi Nozbe Teams – aplikacja stworzona przez zespół, który od 13 lat pracuje zdalnie i którego członkowie ani dnia nie spędzili razem w biurze stacjonarnym, co nie przeszkodziło im w osiągnięciu sukcesu.

 


Prężnie działający zespół Nozbe ma wieloletnie doświadczenie w pracy zdalnej i chętnie dzieli się nim, ucząc, jak odnaleźć się w nowych warunkach, nie tracąc jednocześnie efektywności. Warto więc zainteresować się rozwiązaniami, które proponują, tym bardziej, że nowa aplikacja dla zespołów do końca kwietnia dostępna jest zupełnie bezpłatnie!

 

Produktywna praca zdalna? To możliwe!
Wyobraźcie sobie firmę, która prężnie działa od ponad 13 lat, i która nie ma biura. Nie ma fizycznej siedziby, do której codziennie przychodzą pracownicy. Nie ma głośnego “open- space’u” ani zabójczych dla produktywności zebrań w sali konferencyjnej. Wszyscy członkowie zespołu pracują zdalnie i sprawnie wypełniają swoje zadania.
Zalety są oczywiste! Pracując z domu, ludzie nie muszą tracić czasu na dojazdy. Są bardziej produktywni, ponieważ w biurze domowym łatwiej jest się skoncentrować niż w nowoczesnej, otwartej przestrzeni biurowej. Ktoś mógłby pomyśleć, że w takim zespole komunikacja musi być mocno utrudniona. W rzeczywistości jednak, komunikują się oni nawet skuteczniej niż tradycyjne zespoły.


W czym tkwi sekret?
Kluczem do sukcesu jest komunikacja poprzez zadania. Polega ona na tym, że dyskusje i poszukiwanie rozwiązań odbywa się w zadaniach umieszczonych w projektach w aplikacji do współpracy zespołowej, dostępnej na komputery i urządzenia mobilne. W zespole Nozbe najlepiej sprawdza się Nozbe Teams - aplikacja do zarządzania zadaniami i projektami dla małych i średnich organizacji.

Oto, jak działa Nozbe:
• Wszystko, co robią pracownicy firmy, uważają za projekt. Właśnie dlatego, gdy zaczynają pracować nad czymś nowym, w pierwszej kolejności tworzą nowy projekt w aplikacji Nozbe Teams.
• Następnym krokiem jest wypisanie wszystkiego, co należy wykonać w formie prostych zadań w ramach tego projektu. Zadania może dodawać każdy, nie tylko manager projektu.
• Zadania doprecyzowujemy w komentarzach, które stanowią fundament skutecznej komunikacji poprzez zadania.
• Aby utrzymać porządek w projektach, możliwe jest dodawanie sekcji. Ponadto, członkowie zespołu przydzielają zadania współpracownikom i przypisują terminy, aby każdy wiedział, co zrobić i na kiedy wykonać swoją pracę.
I ZACZYNAMY DZIAŁAĆ! Podczas pracy nad projektem zespół wymienia się opiniami i dyskutuje, dodając komentarze do zadań w Nozbe Teams. Jeżeli zaistnieje potrzeba sięgnięcia po opinię innej osoby, można ją oznaczyć @wspominając imię w komentarzu.


Wykonane już zadanie zostaje „odhaczone”, a zespół przechodzi do następnego i kolejnego i tak dalej, aż projekt zostanie w pełni zrealizowany!

Dzięki komunikacji poprzez zadania firma Nozbe jest przykładem superproduktywnego 25- osobowego zespołu. Inne firmy również mogą tak działać! Nozbe Teams to idealne narzędzie do współpracy w każdym zespole - nie tylko zdalnym! Aplikacja dostępna jest w wersji przeglądarkowej, na komputerach oraz na iPhone'ach, iPadach i urządzeniach mobilnych z Androidem.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.