OC w życiu prywatnym tylko za złotówkę – promocja Generali dla klientów CUK Ubez
Ubezpieczenie OC pojazdu jest ubezpieczeniem obowiązkowym i przez to najpopularniejszym w naszym kraju. Przy zakupie polisy warto poszukać takiej oferty, która daje możliwości zakupu dodatkowego ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie np. OC w życiu prywatnym.
OC samochodu jest najpopularniejszym ubezpieczeniem. Jego brak grozi bardzo wysokimi karami, nie dziwi więc fakt, że kierowcy przestrzegają terminów jego ważności. Towarzystwa ubezpieczeniowe często do OC, ale również innych obowiązkowych ubezpieczeń, oferują atrakcyjne pakiety, zwierające dodatkowe ubezpieczenia gwarantujące pełną ochronę. Oferta obowiązkowego OC w Generali obejmuje zupełnie darmowe Assistance Standard. Tego typu ochrona przyda się podczas nagłej kolizji czy wypadku, dodatkowo w jej ramach można skorzystać z holowania pojazdu. W ramach OC przysługuje również darmowa Zielona Karta, dodatkowo klient może wykupić ubezpieczenie OC w życiu prywatnym w niezwykle atrakcyjnej cenie.
- W kwietniu razem z Generali przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę ubezpieczenia OC samochodu i dodatkowo ubezpieczenie OC w życiu prywatnym za 1 zł! Jest to ochrona w niespodziewanych sytuacjach, które mogą zdarzyć się poza samochodem, np. podczas potrącenia przechodnia w czasie przejażdżki rowerem. OC w życiu prywatnym obejmuje także szkody majątkowe. To z kolei gwarancja ochrony podczas zdarzenia, w wyniku którego doszło uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotu osobie trzeciej np. aparat fotograficzny, smartfon czy nawet szyba w samochodzie. Warto jednak pamiętać, że takie ubezpieczenie działa tylko w przypadku szkody wyrządzonej nieumyślnie. Jeśli chodzi o pakiet OC zawiera on Assistance Standard i darmową Zieloną Kartę. Do zestawu dołączone jest również NNW z wysoką sumą ubezpieczenia i szerokim zakresem ochrony. Klient może również dobrać AC w wariancie ALL RISK czy ochronę szyb. Warto skontaktować się z naszym doradcą, by #bezwychodzenia z domu otrzymać najbardziej atrakcyjną ofertę – zachęca Anna Pawłowska-Kruzińska, dyrektor marketingu w multiagencji CUK Ubezpieczenia.
Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 30 kwietnia w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Generali, Proama i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały drugi kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.
88% rolników sięga po dodatkowe ubezpieczenia
Cyberpolisa nie uchroni przed hakerem, ale złagodzi skutki ataku
Cyberzagrożenia wobec portów morskich w Europie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Przemysł
Polskie firmy przemysłowe bardziej otwarte na technologie. Sztuczną inteligencję wdrażają z ostrożnością [DEPESZA]
Innowacje cyfrowe w przemyśle, choć wiążą się z kosztami i wyzwaniami, są jednak postrzegane przez firmy jako szansa. To podejście przekłada się na większą otwartość do ich wdrażania i chęć inwestowania. Ponad 90 proc. firm przemysłowych w Polsce, które wprowadziły co najmniej jedno rozwiązanie Przemysłu 4.0, dostrzega wyraźną poprawę efektywności procesów produkcyjnych – wynika z nowego raportu Autodesk. Choć duża jest wśród nich świadomość narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, na razie tylko 14 proc. wykorzystuje je w swojej działalności.
Prawo
Przez „wrzutkę legislacyjną” saszetki nikotynowe mogły zniknąć z rynku. Przedsiębiorcy domagają się konsultowania nowych przepisów
Coraz popularniejsze na rynku saszetki z nikotyną do tej pory funkcjonują poza systemem fiskalnym i zdrowotnym. Nie są objęte akcyzą ani zakazem sprzedaży osobom niepełnoletnim. Dlatego też sami producenci od dawna apelują do rządu o objęcie ich regulacjami, w tym podatkiem akcyzowym, żeby uporządkować rosnący rynek i zabezpieczyć wpływy budżetowe państwa. Ministerstwo Zdrowia do projektu ustawy porządkującej rynek e-papierosów bez zapowiedzi dodało regulację dotyczącą saszetek nikotynowych, która jednak w praktyce mogła zlikwidować tę kategorię wyrobów na rynku. Przedsiębiorcy nie kryją rozczarowania sposobem, w jaki wprowadzane są zmiany w przepisach regulujących rynek.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.