Ostatnie lokale w Zalasewie od KM Building
Szybkimi krokami zbliża się zakończenie realizacji inwestycji Zalasewo Park. W budowie jest trzeci, ostatni budynek wielorodzinny, w ramach którego powstaje 36 lokali mieszkalnych. Natomiast w sprzedaży zostały już tylko dwa apartamenty.
Osiedle Zalasewo Park to łącznie trzy budynki wielorodzinne. Dwa już są gotowe, a zakończenie realizacji ostatniego zbliża się bardzo szybko. Wśród dostępnych jeszcze w sprzedaży lokali, deweloper proponuje dwupoziomowe apartamenty. Powstały one w ramach budynku drugiego, a tym samym są gotowe. – Nasze apartamenty są dwupoziomowe i bardzo dobrze oświetlone. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort. Dzięki dodatkowej przestrzeni w formie antresoli, wnętrza mają wyjątkowy charakter i dają prawie nieograniczone możliwości aranżacyjne – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Wśród wielu udogodnień warto wspomnieć o windzie czy wideo domofonach. Przyszli mieszkańcy będą mogli zaparkować auto w podziemnej hali garażowej, jak również wykorzystać naziemne miejsca postojowe. Tuż przy nich znajduje się również szeroki podjazd dla wózków oraz osób z niepełnosprawnościami. Inwestycję wzbogaca niepowtarzalny mural widoczny od ulicy Kórnickiej a także kolejne rysunki w częściach wspólnych zrealizowanych już budynków. W przyszłości pojawi się również zieleń i mały skwer. Osiedle jest utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem - Aktualnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz trzeciego budynku. W apartamentach na drugim piętrze rozpoczęły się prace izolacyjne. Dbamy również o zagospodarowanie terenu. Zmierzamy do zakończenia budowy i przekazaniu lokali przyszłym mieszkańcom jeszcze przed świętami - podsumowuje Maciej Bartczak. W ramach III etapu powstaną łącznie 24 mieszkania oraz 12 apartamentów, natomiast cała inwestycja składać się będzie ze 108 lokali mieszkalnych.
Lokalizacja Zalasewo Park pozwala na szybki dojazd do Poznania. Łatwość w poruszaniu się zapewnia m.in. komunikacja miejska, a także podmiejska, dzięki której można przemieszczać się po Zalasewie oraz po sąsiadującym Swarzędzu. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, jak i również placówki oświatowe. Okolica bogata jest w tereny zielone ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, zachęcającymi do rekreacji na świeżym powietrzu.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Finansowanie Europejskiego Banku Inwestycyjnego wspiera rozwój OZE czy infrastruktury drogowej. Wśród nowych priorytetów bezpieczeństwo i obronność
Od momentu przystąpienia do UE polska gospodarka urosła dwukrotnie – skumulowany wzrost PKB wyniósł 99 proc., a połowa wzrostu wynikała z członkostwa w UE. Duża w tym zasługa Europejskiego Banku Inwestycyjnego, który od 2004 roku przekazał w Polsce 100 mld euro w finansowanie projektów związanych m.in. z efektywnością energetyczną, OZE czy zrównoważonym rozwojem miast. EBI zwiększa też inwestycje w obronność i bezpieczeństwo – w 2024 roku bank zainwestował 300 mln euro w pierwszy polski program satelitarny.
Polityka
Duży udział własności państwowej negatywnie wyróżnia Polskę na tle Europy. Większość Polaków za ograniczeniem wpływu polityków na gospodarkę

Polska negatywnie wyróżnia się na tle krajów UE i OECD pod względem własności państwowej. Państwo kontroluje nie tylko duże, kluczowe dla gospodarki przedsiębiorstwa, lecz również graczy w mniej znaczących sektorach, jak słodycze czy armatura. Zdaniem przedstawicieli FOR „zatruwa” to zarówno gospodarkę, jak i politykę. W badaniach organizacji Polacy wypowiedzieli się proprywatyzacyjnie, choć w przypadku pytań o prywatyzacje dużych firm już nie byli tak zdecydowani.
Transport
Polska jednym z największych rynków aut używanych na świecie. Dwie trzecie kierowców planuje zakup z drugiej ręki

66 proc. konsumentów, którzy w ciągu najbliższych trzech lat chcą zmienić samochód, deklaruje zakup z drugiej ręki – wynika z badania autoDNA. W Polsce na jedno auto nowe, z salonu, przypada pięć używanych. Chociaż rynek wtórny się stopniowo profesjonalizuje, wciąż liczne są nieprawidłowości i próby oszukania kupującego. 81 proc. kupujących deklaruje, że weryfikuje stan auta przed zakupem, ale często jest to bardzo pobieżny proces.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.