Oświadczenie w sprawie wydajności i aktualizacji BIOS-u kart graficznych MSI GeF
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
Po dogłębnym zbadaniu sprawy dział badawczo-rozwojowy MSI potwierdza, że nowa karta graficzna GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 3X nie wykorzystuje całego swojego potencjału. Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że kładąc największy nacisk na doświadczenia użytkowników, niezmiennie dążymy do optymalnej wydajności kart graficznych i zadowolenia klientów.
Aby cieszyć się nowym produktem z maksymalną wydajnością, uprzejmie zachęcamy do aktualizacji BIOS-u (95.03.45.40.F0), który został poprawiony przez nasz zespół. Update zwiększy wydajność rzeczonej karty graficznej, mając na celu osiągnięcie, a nawet przebicie oczekiwanych wyników benchmarków.
Dodatkowo, po dokładnym sprawdzeniu, skorzystaliśmy z okazji i dokonaliśmy upgrade'u innych modeli z serii MSI GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER. Wprowadzimy odpowiednie aktualizacje BIOS-u dla tych kart graficznych i zachęcamy użytkowników do ich zainstalowania, aby cieszyć się optymalnymi wrażeniami z użytkowania.
Nazwa modelu | Link |
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 3X | [BIOS Update] |
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 3X OC | [BISO Update] |
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM | [BIOS Update] |
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE | [BIOS Update] |
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC | [BIOS Update] |
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X WHITE OC | [BIOS Update] |
W przyszłości linki do pobierania najnowszych aktualizacji BIOS-u będzie można znaleźć w sekcji SUPPORT na stronie internetowej produktu lub za pośrednictwem funkcji automatycznej aktualizacji w MSI Center. Odwiedź stronę internetową produktu, aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco z aktualizacjami.
Celem tej aktualizacji jest podniesienie ogólnej wydajności karty graficznej zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przestrzegać rygorystycznych standardów w zakresie opracowywanych produktów i obsługi użytkowników, dlatego rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie niezawodnych produktów.
Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.
Z poważaniem,
Zespół MSI

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.