Panasonic oferuje rozwiązanie do rozwijania oprogramowania dla przedsiębiorstw
TOUGHBOOK Omnia pomaga ono firmom skrócić czas wprowadzania na rynek niestandardowych aplikacji biznesowych i skutecznie realizować projekty transformacji cyfrowej. Usługa obejmuje konsultacje, sprzęt, oprogramowanie, integrację i wsparcie techniczne.
- Zarządzanie aplikacjami na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych może być skomplikowane. Przeważnie organizacje zarządzają różnorodną gamą mobilnych urządzeń IT i systemów operacyjnych działających autonomicznie. Zapewnienie, że wszystko jest zintegrowane i zaktualizowane na wszystkich platformach sprzętowych i programowych może być kosztowne i czasochłonne. TOUGHBOOK Omnia to opłacalne i kompleksowe rozwiązanie softwarowe firmy Panasonic, które może znacznie ułatwić tworzenie i utrzymanie niestandardowych aplikacji na profesjonalne urządzenia mobilne – wyjaśnia Jon Tucker, General Manager Solutions and Engineering w Panasonic TOUGHBOOK Europe.
Dzięki zastosowaniu platformy MCL (wiodącego w branży środowiska programowania, interfejsu i zarządzania cyklem życia mobilnych rozwiązań biznesowych) tworzenie i testowanie niestandardowych aplikacji jest ograniczone do dni lub tygodni, a nie miesięcy - znacznie szybciej niż przy użyciu tradycyjnego software house lub w przypadku rozwijania aplikacji wewnątrz firmy.
TOUGHBOOK Omnia może pomóc firmom w transformacji cyfrowej i przejściu na dane elektroniczne, umożliwiając np. dodanie do aplikacji sterowania głosem, a także poprzez aktualizacje istniejących aplikacji. Dzięki temu mogą one działać na nowych systemach typu backend lub najnowszych systemach operacyjnych, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wysoce spersonalizowane aplikacje oraz gdzie konieczne jest dostosowanie aplikacji do działania na różnego rodzaju urządzeniach.
Przy ścisłej współpracy z klientem biznesowym, TOUGHBOOK Omnia zapewnia indywidualne wsparcie na każdym etapie:
Konsultacja
Deweloperzy systemów Omnia zapoznają się z konkretnymi wymaganiami klienta, a następnie udzielają porad i zaleceń dotyczących usprawnienia codziennej pracy i poprawy wydajności, które można osiągnąć poprzez zaprojektowanie i wdrożenie niestandardowych aplikacji.
Proces obejmuje pełny cykl życia projektu, połączenie z wieloma systemami backend i najlepsze praktyki w zakresie mobilności. W ten sposób zaprojektowana aplikacja jest testowana w środowisku MCL przed dostawą, aby upewnić się, że rozwiązanie spełnia wymagania.
Stworzenie rozwiązania
Pełna aplikacja mobilna stworzona w ramach TOUGHBOOK Omnia jest następnie wbudowana w MCL i może być całkowicie spersonalizowana. MCL Mobility Platform pozwala klientom korzystać z wiodących funkcji, takich jak: obsługa głosu; funkcje we/wy, które poprawiają dokładność przechwytywania danych z kodów kreskowych, komend głosowych, podpisów, GPS, Smart Card, NFC i RFID; obsługa wielu języków; pełna integracja z systemami backend; zarządzanie użytkownikami; Kiosk Mode i App Desktop.
Wdrożenie
Po przetestowaniu i zatwierdzeniu rozwiązania Panasonic wspiera wdrażanie nowych aplikacji, aby zminimalizować przestoje i ułatwić użytkownikom końcowym korzystanie z nich. Aplikacje MCL są niezależne od systemu operacyjnego i sprzętu, więc po zaprogramowaniu mogą działać na wielu systemach operacyjnych, umożliwiając klientom w przyszłości zmianę systemu bez powodowania problemów z aplikacją.
Wsparcie
Po uruchomieniu aplikacji Panasonic nadal wspiera nowe rozwiązanie. Specjalny zespół zapewnia szybkie usuwanie błędów oraz zdalne przeglądanie i kontrolę urządzeń w celu rozwiązywania problemów. Wszystkie dane związane z działaniem rozwiązania są dostępne na centralnym pulpicie nawigacyjnym za sprawą dodatku Business Intelligence. Aplikację we współpracy z zespołem Omnia można też wzbogacać o nowe funkcje.
Więcej informacji o rozwiązaniu TOUGHBOOK Omnia można znaleźć na stronie:
https://business.panasonic.co.uk/mobile-solutions/TOUGHBOOK-Omnia.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Rozszerzenie UE wśród priorytetów duńskiej prezydencji. Akcesja nowych państw może mieć znaczenie dla bezpieczeństwa i gospodarki
Wraz z czerwcem kończy się druga polska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej. W ciągu sześciu miesięcy instytucja ta pod przewodnictwem Polski podejmowała działania na rzecz bezpieczeństwa, w wielu wymiarach: zewnętrznym, wewnętrznym, informacyjnym, ekonomicznym, energetycznym, żywnościowym i zdrowotnym. Przede wszystkim doprowadziła do przełomowego wzrostu wydatków UE na obronność. Od 1 lipca pałeczkę przejmują Duńczycy, którzy zwrócą uwagę m.in. na obronę Bałtyku.
Transport
Ruszyła ważna inwestycja przemysłowa w województwie opolskim. Powstanie tu centrum logistyczne dla giganta motoryzacyjnego

Nowe regionalne Centrum Kompletacji i Dystrybucji, które powstanie w parku logistycznym i produkcyjnym Prologis Park Ujazd w województwie opolskim, będzie związane z rynkiem automotive aftermarket, konkretnie kompletacją i dystrybucją zestawów naprawczych dla branży motoryzacyjnej. Obiekt będzie służył firmie Schaeffler, a za jej budowę odpowiada Prologis. Jak podkreśla jego przedstawiciel, będzie to budynek niezależny od paliw kopalnych bezpośrednio dostarczanych do budynku i wyposażony w wiele rozwiązań prośrodowiskowych.
Konsument
Konsumenci rynku telekomunikacyjnego narzekają na nieprzejrzyste oferty. Jeden z operatorów chce je wyeliminować

Co piąty Polak dostrzega pozytywne zmiany na rynku usług telekomunikacyjnych, głównie jego rozwój, zarówno pod kątem liczby ofert, jak i rozwoju technologii. Gorzej jednak wypada przejrzystość ofert – wynika z badania Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Konsumenci są zmęczeni skomplikowanymi taryfami i ukrytymi kosztami, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się proste pakiety. Dlatego też T-Mobile startuje z nową ofertą „Po prostu", z jednym, prostym abonamentem bez żadnych limitów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.