Panasonic oferuje rozwiązanie do rozwijania oprogramowania dla przedsiębiorstw
TOUGHBOOK Omnia pomaga ono firmom skrócić czas wprowadzania na rynek niestandardowych aplikacji biznesowych i skutecznie realizować projekty transformacji cyfrowej. Usługa obejmuje konsultacje, sprzęt, oprogramowanie, integrację i wsparcie techniczne.
- Zarządzanie aplikacjami na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych może być skomplikowane. Przeważnie organizacje zarządzają różnorodną gamą mobilnych urządzeń IT i systemów operacyjnych działających autonomicznie. Zapewnienie, że wszystko jest zintegrowane i zaktualizowane na wszystkich platformach sprzętowych i programowych może być kosztowne i czasochłonne. TOUGHBOOK Omnia to opłacalne i kompleksowe rozwiązanie softwarowe firmy Panasonic, które może znacznie ułatwić tworzenie i utrzymanie niestandardowych aplikacji na profesjonalne urządzenia mobilne – wyjaśnia Jon Tucker, General Manager Solutions and Engineering w Panasonic TOUGHBOOK Europe.
Dzięki zastosowaniu platformy MCL (wiodącego w branży środowiska programowania, interfejsu i zarządzania cyklem życia mobilnych rozwiązań biznesowych) tworzenie i testowanie niestandardowych aplikacji jest ograniczone do dni lub tygodni, a nie miesięcy - znacznie szybciej niż przy użyciu tradycyjnego software house lub w przypadku rozwijania aplikacji wewnątrz firmy.
TOUGHBOOK Omnia może pomóc firmom w transformacji cyfrowej i przejściu na dane elektroniczne, umożliwiając np. dodanie do aplikacji sterowania głosem, a także poprzez aktualizacje istniejących aplikacji. Dzięki temu mogą one działać na nowych systemach typu backend lub najnowszych systemach operacyjnych, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wysoce spersonalizowane aplikacje oraz gdzie konieczne jest dostosowanie aplikacji do działania na różnego rodzaju urządzeniach.
Przy ścisłej współpracy z klientem biznesowym, TOUGHBOOK Omnia zapewnia indywidualne wsparcie na każdym etapie:
Konsultacja
Deweloperzy systemów Omnia zapoznają się z konkretnymi wymaganiami klienta, a następnie udzielają porad i zaleceń dotyczących usprawnienia codziennej pracy i poprawy wydajności, które można osiągnąć poprzez zaprojektowanie i wdrożenie niestandardowych aplikacji.
Proces obejmuje pełny cykl życia projektu, połączenie z wieloma systemami backend i najlepsze praktyki w zakresie mobilności. W ten sposób zaprojektowana aplikacja jest testowana w środowisku MCL przed dostawą, aby upewnić się, że rozwiązanie spełnia wymagania.
Stworzenie rozwiązania
Pełna aplikacja mobilna stworzona w ramach TOUGHBOOK Omnia jest następnie wbudowana w MCL i może być całkowicie spersonalizowana. MCL Mobility Platform pozwala klientom korzystać z wiodących funkcji, takich jak: obsługa głosu; funkcje we/wy, które poprawiają dokładność przechwytywania danych z kodów kreskowych, komend głosowych, podpisów, GPS, Smart Card, NFC i RFID; obsługa wielu języków; pełna integracja z systemami backend; zarządzanie użytkownikami; Kiosk Mode i App Desktop.
Wdrożenie
Po przetestowaniu i zatwierdzeniu rozwiązania Panasonic wspiera wdrażanie nowych aplikacji, aby zminimalizować przestoje i ułatwić użytkownikom końcowym korzystanie z nich. Aplikacje MCL są niezależne od systemu operacyjnego i sprzętu, więc po zaprogramowaniu mogą działać na wielu systemach operacyjnych, umożliwiając klientom w przyszłości zmianę systemu bez powodowania problemów z aplikacją.
Wsparcie
Po uruchomieniu aplikacji Panasonic nadal wspiera nowe rozwiązanie. Specjalny zespół zapewnia szybkie usuwanie błędów oraz zdalne przeglądanie i kontrolę urządzeń w celu rozwiązywania problemów. Wszystkie dane związane z działaniem rozwiązania są dostępne na centralnym pulpicie nawigacyjnym za sprawą dodatku Business Intelligence. Aplikację we współpracy z zespołem Omnia można też wzbogacać o nowe funkcje.
Więcej informacji o rozwiązaniu TOUGHBOOK Omnia można znaleźć na stronie:
https://business.panasonic.co.uk/mobile-solutions/TOUGHBOOK-Omnia.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.