PANASONIC WPROWADZA REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE DECT NOWEJ GENERACJI
Podczas dzisiejszego webinaru firma Panasonic ogłosiła wprowadzenie jednokomórkowego rozwiązania telekomunikacyjnego DECT SIP nowej generacji, które będzie idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Panasonic KX-TGP700 to prawdziwa rewolucja dla organizacji potrzebujących bezprzewodowego rozwiązania telekomunikacyjnego dla pracowników biurowych i zdalnych. Tradycyjnie jednokomórkowe rozwiązania DECT nadawały się wyłącznie dla małych firm. Większe przedsiębiorstwa wymagały szerszego wachlarza rozwiązań wielokomórkowych, które były znacznie droższe i o wiele bardziej złożone pod względem instalacji i konserwacji.
Rozwiązanie Panasonic TGP700 nowej generacji łamie ten trend, podwajając liczbę telefonów i jednoczesnych rozmów w porównaniu z popularnym systemem Panasonic TGP600. Stacja bazowa DECT TGP700 obsługuje 16 zarejestrowanych telefonów i 16 linii SIP numerów publicznych umożliwiających nawiązywanie 16 połączeń jednocześnie. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla firm logistycznych z magazynami, a także gabinetów lekarskich, restauracji i sklepów detalicznych.
Jednokomórkowe rozwiązanie DECT najnowszej generacji to również pierwszy system obejmujący funkcję Pole lampki zajętości (BLF – Busy Lamp Field), informującą użytkowników, które z telefonów zarejestrowanych w stacji bazowej są aktualnie dostępne lub używane. W systemie TGP700 dostępna jest pełna gama telefonów DECT oraz telefonów biurkowych opartych na technologii DECT. Dzięki temu każdy pracownik otrzyma odpowiednie narzędzia komunikacyjne, niezależnie od pełnionej przez niego roli.
Oferta obejmuje wprowadzone w tym roku nowe modele Panasonic KX-TPA70 i KX-TPA73. Oba telefony zapewniają zupełnie nowy poziom zadowolenia użytkownika za sprawą przejrzystego, kolorowego interfejsu oraz uproszczonych i intuicyjnych funkcji.
Panasonic TGP700 nowej generacji to doskonałe rozwiązanie dla firm. Od teraz wiele dużych organizacji może korzystać z prostoty i elastyczności ekonomicznego systemu jednokomórkowego DECT, unikając kosztów i złożoności rozwiązań wielokomórkowych, informuje Raphael Studer, European Business Development Manager w oddziale Panasonic Communication Solutions Division.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.