PANASONIC WPROWADZA REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE DECT NOWEJ GENERACJI
Podczas dzisiejszego webinaru firma Panasonic ogłosiła wprowadzenie jednokomórkowego rozwiązania telekomunikacyjnego DECT SIP nowej generacji, które będzie idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Panasonic KX-TGP700 to prawdziwa rewolucja dla organizacji potrzebujących bezprzewodowego rozwiązania telekomunikacyjnego dla pracowników biurowych i zdalnych. Tradycyjnie jednokomórkowe rozwiązania DECT nadawały się wyłącznie dla małych firm. Większe przedsiębiorstwa wymagały szerszego wachlarza rozwiązań wielokomórkowych, które były znacznie droższe i o wiele bardziej złożone pod względem instalacji i konserwacji.
Rozwiązanie Panasonic TGP700 nowej generacji łamie ten trend, podwajając liczbę telefonów i jednoczesnych rozmów w porównaniu z popularnym systemem Panasonic TGP600. Stacja bazowa DECT TGP700 obsługuje 16 zarejestrowanych telefonów i 16 linii SIP numerów publicznych umożliwiających nawiązywanie 16 połączeń jednocześnie. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla firm logistycznych z magazynami, a także gabinetów lekarskich, restauracji i sklepów detalicznych.
Jednokomórkowe rozwiązanie DECT najnowszej generacji to również pierwszy system obejmujący funkcję Pole lampki zajętości (BLF – Busy Lamp Field), informującą użytkowników, które z telefonów zarejestrowanych w stacji bazowej są aktualnie dostępne lub używane. W systemie TGP700 dostępna jest pełna gama telefonów DECT oraz telefonów biurkowych opartych na technologii DECT. Dzięki temu każdy pracownik otrzyma odpowiednie narzędzia komunikacyjne, niezależnie od pełnionej przez niego roli.
Oferta obejmuje wprowadzone w tym roku nowe modele Panasonic KX-TPA70 i KX-TPA73. Oba telefony zapewniają zupełnie nowy poziom zadowolenia użytkownika za sprawą przejrzystego, kolorowego interfejsu oraz uproszczonych i intuicyjnych funkcji.
Panasonic TGP700 nowej generacji to doskonałe rozwiązanie dla firm. Od teraz wiele dużych organizacji może korzystać z prostoty i elastyczności ekonomicznego systemu jednokomórkowego DECT, unikając kosztów i złożoności rozwiązań wielokomórkowych, informuje Raphael Studer, European Business Development Manager w oddziale Panasonic Communication Solutions Division.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku
Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.