Komunikaty PR

Pierwszy etap osiedla mieszkaniowego Neo Natolin sprzedany w 50 procentach!

2023-06-15  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Gadomska-Dzięcioł
Advanced PR

Koszykowa 61
00-667 Warszawa
pgadomska-dzieciol|advancedpr.pl| |pgadomska-dzieciol|advancedpr.pl
501241557
https://advancedpr.pl/

Firma Real Management S.A. podpisała umowy na sprzedaż 42, czyli połowy lokali mieszkalnych,  realizowanych w ramach pierwszego etapu osiedla Neo Natolin. Budynki zostaną oddane do użytkowania w trzecim kwartale 2024 roku. Docelowo inwestycja obejmie ponad 200 jednostek mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej oraz bogate tereny rekreacyjne.

Neo Natolin, wysokiej klasy osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w warszawskim Wilanowie, spotyka się z coraz większym zainteresowaniem klientów. W pierwszym etapie tego projektu realizowane są 84 domy. Połowa z nich została już zarezerwowana umowami deweloperskimi, które Real Management S.A. zaczął podpisywać z klientami ok. 4 miesiące temu.

– Cieszy nas duże zainteresowanie naszą inwestycją w Wilanowie oraz postępy prac na jej budowie. Roboty żelbetowe zmierzają już ku końcowi, a te dotyczące stawiania ścian wewnętrznych wraz z konstrukcjami dachu są w pełni zaawansowane. W pierwszych budynkach wykonano już także montaż stolarki okiennej oraz rozpoczęto montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych. Wszystko przebiega zgodnie z założonym homogramem mówi Marcin Malka, Prezes Zarządu Real Management S.A.

Neo Natolin wyróżnia elegancka i nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy będą połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewni maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z lokali mieszkalnych będzie posiadał działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. do 990 mkw., a 70 proc. powierzchni działki każdego budynku będzie biologicznie czynne. Na terenie osiedla planowane są liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.

Inwestycja, w której znajdą się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów zostanie wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.

W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego  zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.

Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracowania APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Inwestycja Neo Natolin jest trzecim projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej.

Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów, obejmujące 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa z 48 luksusowymi budynkami. 

Więcej informacji o inwestycji znajduje się na: https://neonatolin.com/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Advanced PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.

Infrastruktura

Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.

Polityka

Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.