„Po 23 mieszkania w 12 miastach na początek 2023”
Nowy Rok to idealny moment, by spełnić marzenie o zakupie własnego M! Z tego powodu Grupa Murapol, jeden z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów na rynku, przygotowała noworoczną promocję, w której oferuje klientom 285 lokali
z atrakcyjnymi pakietami bonusów we wszystkich miastach, w których jest obecna z ofertą.
Funkcjonalne i nowoczesne mieszkania objęte akcją dostępne są w ramach 22 inwestycji zlokalizowanych na terenie: Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia. Pakiet bonusów przynależny do każdego lokalu może obejmować rabat w cenie, smart home w wersji premium, jedno lub dwa miejsca postojowe naziemne lub w hali garażowej, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Wybierając lokal objęty noworoczną promocją w Grupie Murapol zaoszczędzić można nawet 220 tys. zł.
- Kupno nowego mieszkania znajduje się na liście postanowień noworocznych wielu osób. Zdecydowanie warto postawić na własne M w 2023 roku, bo nieruchomości należą do najbezpieczniejszych inwestycji długoterminowych. Nie bez znaczenia jest też fakt, jakiego dewelopera wybierzemy. Grupa Murapol pozytywnie wyróżnia się na tle branży, o czym świadczą opublikowane kilka dni temu wyniki działalności za 2022 rok. Mimo niełatwej sytuacji na rynku, stale działamy według sprawdzającego się od lat modelu biznesowego, który pozwala nam utrzymywać stabilną sprzedaż, dzięki wysokiej liczbie atrakcyjnych mieszkań znajdujących się w ofercie dla naszych nowych klientów. W ciągu blisko 22 lat działalności zrealizowaliśmy 78 wieloetapowych inwestycji, w ramach których powstało 380 budynków obejmujących łącznie ponad 24,7 tys. lokali. To wszystko pokazuje, że warto postawić na dewelopera z długoletnim doświadczeniem, wiedzą i odpowiednimi zasobami. Jeśli dołożymy do tego oszczędności w wysokości nawet 220 tys. zł na nowe mieszkanie to mamy gotowy przepis na udaną inwestycję we własne M. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Kampania promocyjna trwa do końca stycznia br. Jak skorzystać z oferty? Listę lokali objętych promocją w wybranym mieście można poznać, wypełniając formularz na stronie internetowej dewelopera.
Grupa Murapol nie zapomniała również o wsparciu swoich klientów w decyzji zakupowej poprzez organizowany cyklicznie Mieszkaniowy Dzień Otwarty. 28 stycznia doradcy w biurach sprzedaży w całej Polsce będą do dyspozycji odwiedzających od godz. 9:00 do 14:00.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów
Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.
Firma
Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.
Ochrona środowiska
Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.