Komunikaty PR

Postępy na budowie osiedla Rodzinne Podolany

2020-07-09  |  13:00
Biuro prasowe

Osiedle Rodzinne Podolany zmienia się z dnia na dzień – przekonać się o tym mogli uczestnicy Dni Otwartych, które na początku czerwca zorganizował na placu budowy deweloper, Sky Investments. Potencjalni przyszli właściciele mogli zobaczyć, jak oferowane lokale wyglądają w rzeczywistości.

Dni Otwarte cieszyły się dużym zainteresowaniem. – Mimo niepewnej pogody, gości na placu budowy pojawiło się naprawdę wielu. To spotkanie miało na celu pokazanie potencjalnym zainteresowanym jak inwestycja prezentuje się na żywo. Z myślą o naszych stałych klientach organizujemy cotygodniowe spotkania na placu budowy, by mogli oni obejrzeć i zweryfikować postępy prac – mówi Małgorzata Walczak-Łondka ze Sky Investments. Postępy obejmują między innymi prace w ramach szeregu A, który jest już blisko ukończenia: obecnie trwa montaż balustrad oraz osprzętu elektrycznego. Prace nad szeregami B, D i G aktualnie przede wszystkim związane są z tynkami zewnętrznymi (tworzenie struktury tynku i wykończenie płytkami – cegiełką klinkierową, która jest obecnie modnym rozwiązaniem); w szeregu G wylewane są również posadzki. W szeregu E zakończono pierwszy etap elewacji: obecnie trwa instalacja styropianu oraz wylewanie posadzek wewnątrz lokali.

Rodzinne Podolany to osiedle, które wyróżnia przede wszystkim korzystna lokalizacja – przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Łączy ona komfort mieszkania w centrum miasta ze spokojem i ciszą, której doświadczyć można na przedmieściach. – Miejsce naszej inwestycji to zdecydowanie jeden z jej największych atutów. Lokalizację projektu wybraliśmy z precyzją, myśląc o przyszłych mieszkańcach. Zadbaliśmy o to, by na Rodzinnych Podolanach czuli się dobrze zarówno ci, którym zależny na szybkiej komunikacji z centrum, jak i zwolennicy ustronnych osiedli – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka.

W ramach osiedla Rodzinne Podolany deweloper proponuje mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 76 - 79 mkw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok. 18 mkw. oraz domy o powierzchni 91 – 105 mkw. z prywatnymi ogrodami. – ­Jak mówi nazwa osiedla – chcemy na nim stworzyć prawdziwie rodzinną atmosferę, gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Dlatego ważne było dla nas to, aby w ofercie znalazły się zarówno mieszkania jak i domy, odpowiadające na potrzeby każdego nabywcy. – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka. Z myślą o komforcie mieszkańców zaplanowano m.in. elementy małej architektury. Oddanie lokali A, B i D odbędzie się 15 września 2020 r. Finalizację etapu II – szeregów C oraz F – zaplanowano na koniec października 2021 r. Obecnie w sprzedaży pozostały ostatnie domy w szeregach E i G – o powierzchni ok. 91 m2, z przestronną częścią dzienną i trzema pokojami na piętrze.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:00

Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit

Warszawa, 27 września 2024 r. – Inwestycję mieszkaniową Wola Gabriela, zrealizowaną przez Sokratesa Development przy ul. Kacpra Karlińskiego 4 na warszawskiej Nowej Woli (Odolanach),
Nieruchomości Ile pieniędzy wydajemy na zakup nowego mieszkania?
2024-09-27 | 11:00

Ile pieniędzy wydajemy na zakup nowego mieszkania?

W największych miastach nowe mieszkania są bardzo drogie, ale to nie tych najtańszych deweloperzy sprzedali w tym roku najwięcej. Eksperci portalu RynekPierwotny.pl sprawdzili, ile ich klienci
Nieruchomości Posadzki żywiczne Flowcrete LE – rozwiązania do „zielonych” magazynów
2024-09-27 | 10:00

Posadzki żywiczne Flowcrete LE – rozwiązania do „zielonych” magazynów

Według Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych na koniec czerwca 2024 roku rynek nowoczesnych powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce wynosił ponad 33,5 miliona m kw. Jednocześnie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.