PowerWalker VI 2000 LCD FR - energia zawsze pod ręką

PowerWalker VI 2000 LCD FR to UPS o mocy 1200 W. Urządzenie powinno bez trudu zapewnić podtrzymanie zasilania high-endowym stacjom roboczym i maszynom do gier wraz z peryferiami. Zasilacz oferuje też ochronę przeciwprzepięciową sieci LAN i telefonicznej.
PowerWalker VI 2000 LCD FR to niewielki zasilacz awaryjny wykonany w topologii line-interactive. Posiada on układ automatycznej regulacji napięcia (AVR). Ma on zapewnić nie tylko jego wysoką jakość i stabilność, lecz także minimalizować obciążenie baterii. Dopóki napięcie jest w granicach +/- 10% nominalnego, zasilacz koryguje je zamiast od razu przełączać się w tryb podtrzymania. Takie rozwiązanie ma przedłużać żywotność zamontowanych ogniw.
Dzięki mocy 1200 W zasilacz PowerWalker VI 2000 LCD FR jest w stanie zasilić nie tylko maszyny biurowe, lecz także wydajne stacje robocze i gamingowe wraz z towarzyszącym im sprzętem. Dodatkowo oferuje ochronę sieci Ethernet i telefonicznej. Bieżące parametry jego pracy można śledzić na wyświetlaczu LCD. Widoczne są tam informacje m.in. o poziomie naładowania, trybie pracy, napięciach czy alerty o przeciążeniu.
Osoby, które wolą skorzystać z monitoringu programowego, mogą podłączyć UPS za pomocą przewodu USB i skorzystać z aplikacji ViewPower. Zamknięty w obudowie typu tower ma odznaczać się mniejszymi od konkurencji o analogicznej mocy gabarytami, które w jego przypadku wynoszą 146 x 205 x 397 mm. Całość waży około 12 kg i oferuje cztery gniazda: dwa C13 i dwa typu E, stosowane m.in. w Polsce.
Zasilacz UPS PowerWalker VI 2000 LCD FR można nabyć w polskich sklepach, gdzie jest on wyceniany na około 800 zł.
Dane techniczne:
- Moc pozorna / moc czynna: 2000 VA / 1200 W;
- Czas przełączania w tryb podtrzymania: typowo 2-6 ms
- Zakres napięcia wejściowego: 162 - 290 VAC
- Napięcie wyjściowe: 230 VAC
- Porty komunikacyjne: USB
- Czas ładowania: ok. 4 godz. do 90%
- gniazdka:
- 2 x francuskie (E)
- 2 x C13
- RJ45/RJ11
- wymiary (S x W x G) i waga: 146 x 205 x 397 mm, 12,1 kg
- Zastosowane ogniwa i czas podtrzymania: 2 x 9 Ah / 12 V
- czas podtrzymania przy obciążeniu 50%: do 5 min
- czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 0,7 min

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.