Premiera Deepcool Macube 110 - prostota i nowoczesność w kompaktowej formie
Obudowa Deepcool Macube 110 ma urzekać eleganckim, minimalistycznym designem. Jednocześnie projektanci nie idą tu na funkcjonalne kompromisy i obiecują dość miejsca na długie karty graficzne i rozbudowane chłodzenia. Te ostatnie można podziwiać przez szklane, magnetyczne okno.
Deepcool Macube 110 to obudowa typu micro tower. Dostępna w kolorach białym i czarnym, od pierwszych chwil ma urzekać eleganckim, minimalistycznym designem. Dominują tu proste linie i dyskretnie wkomponowane przednie wloty powietrza. Wykonane z hartowanego szkła okno w całości zastąpiło boczną ściankę. Jego montaż i demontaż odbywa się w sposób beznarzędziowy - producent postawił tu na magnesy zamiast śrub.
Mimo nieco mniejszych gabarytów, obudowa Deepcool Macube 110 oferuje sporo przestrzeni. Entuzjaści chłodzenia powietrzem mogą zainstalować tu coolery procesora o wysokości do 165 mm. Pasować będzie np. Assassin III, który ma sobie radzić z procesorami o TDP równym 280 W. Do kompletu można dołożyć do sześciu wentylatorów o średnicy 120 mm. Fani cieczy mają z kolei miejsce na dwie chłodnice o długości do 280 mm i jedną 120 mm.
Wewnątrz obudowy Deepcool Macube 110 zmieści się karta graficzna o długości do 320 mm. W przypadku ciężkich konstrukcji z pomocą przychodzi regulowany wspornik, który jest dostępny w standardzie. W zestawie jest także klatka na dyski, której położenie można zmieniać tak, aby wygospodarować więcej miejsca na zasilacz lub przedni radiator. Samych nośników można mieć cztery i tyle samo kart rozszerzeń PCIe.
Całości dopełnia panel I/O, zlokalizowany na górnej ściance, w sąsiedztwie perforowanej maskownicy ułatwiającej obieg powietrza. Oferuje on dwa porty USB 3.0 i jeden audio typu combo. Wykonana ze stali, hartowanego szkła i tworzyw sztucznych obudowa Deepcool Macube 110 waży ponad sześć kilogramów. Do sklepów ma trafić jeszcze w tym miesiącu w cenie około 225 zł.
Dane techniczne:
- model: Macube 110, Macube 110 WH
- dostępne kolory: czarny, biały
- format: micro tower
- wymiary (W x S x G): 431 x 225 x 400 mm
- materiał: stal, hartowane szkło, ABS
- waga: 6,2 kg
- obsługiwane formaty płyt głównych: m-ATX, m-ITX
- maks. wysokość chłodzenia CPU: 165 mm
- maks. długość karty graficznej: 320
- maks. długość zasilacza: 160 mm
- liczba slotów rozszerzeń PCI-E: 4
- liczba zatok 2,5”: 2
- liczba zatok 3,5”: 2
- miejsca na dodatkowe wentylatory:
- 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm z przodu
- 2 x 120/140 mm na górze
- 1 x 120 mm z tyłu (zainstalowany)
- możliwość instalacji chłodzenia wodnego: tak
- do 280 mm z przodu
- do 280 mm na górze
- do 120 mm z tyłu
- wyprowadzone złącza:
- 2 x USB 3.0
- 1 x audio typu combo
- dodatkowe wyposażenie:
- wspornik na ciężkie karty graficzne
- magnetyczne okno z hartowanego szkła
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.