Komunikaty PR

Premiera od Grupy Inwest

2023-09-19  |  11:00

Grupa Inwest nie zwalnia tempa i w sytuacji coraz mniejszej podaży na rynku pierwotnym wprowadza kolejny nowy projekt mieszkaniowy. Na terenie dzielnicy Grunwald debiutuje inwestycja Symfonia Ptasia 28, a wraz z nią 118 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

 

Ponad 800 lokali przekazanych nowym mieszkańcom i kolejne kilkaset w realizacji. To dorobek 5 lat działalności na rynku poznańskim dewelopera Grupa Inwest. Już niedługo spółka rozpocznie budowę kolejnej inwestycji - Symfonia Ptasia 28. Ten nowoczesny i komfortowy projekt o oryginalnej i wyrazistej bryle to sześciopiętrowy budynek wielorodzinny ze 118 mieszkaniami. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać lokale od 2 do 5 pokoi i powierzchniach od 41 do 120 mkw. Wszystkie zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców dużego miasta. Balkony, windy, ogródki i komórki lokatorskie zagwarantują komfort i wygodę, a także pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem oraz pięknymi widokami. Dodatkowo, inwestycja zapewnia miejsca postojowe w podziemnej dwupoziomowej hali garażowej. Miłośników aktywnego trybu życia zadowoli rowerownia. Tym bardziej, że Symfonia Ptasia 28 zlokalizowana jest w pobliżu pełnego tras rowerowych Lasku Marcelińskiego. Położenie na terenie dzielnicy Grunwald to również nieograniczony dostęp do licznych punktów handlowo – usługowych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Powszechność przystanków komunikacji miejskiej pozwoli na łatwe połączenie z pozostałymi dzielnicami poznańskiej metropolii. Na wygodę i komfort codziennego życia z pewnością wpłyną także okoliczne przedszkola, szkoły czy placówki medyczne. – Rozpoczęcie budowy inwestycji to IV kwartał tego roku. Natomiast sprzedaż już trwa. Kilkadziesiąt mieszkań znalazło już swoich przyszłych właścicieli. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 10.350 złotych brutto, co powoduje, że większość lokali spełnia warunki kwotowe programu Bezpieczny Kredyt 2% - mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest. Planowane zakończenie Inwestycji to kwartał 2026.

 

Warto dodać, że w tym roku do sprzedaży trafił inny projekt dewelopera, a mianowicie Jasielska 8C. Na Podolanach, w I etapie powstaje 7-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z 166 mieszkaniami. Grupa Inwest proponuje lokale o powierzchni od 28 do 116 mkw., a wśród nich kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe., w tym lokale dwupoziomowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie również hala garażowa, dodatkowe miejsca postojowe przed budynkiem, komórki lokatorskie oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych, - Budowa I etapu, czyli pierwszego budynku przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy realizacje podziemnej hali garażowej. W sprzedaży jest jeszcze niecałe 100 mieszkań o powierzchni od 28 do 105 mkw. - dodaje Mateusz Glema Planowany termin ukończenia deweloper zapowiada na I kwartał 2025 roku, a ceny rozpoczynają się od 8.990 złotych brutto za mkw. Docelowo osiedle będzie składać się z 3 budynków wielorodzinnych, łącznie ponad 370 lokali.

 

Ponadto Grupa Inwest ma w swojej ofercie ostatnie 10 mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Czesława Niemena 6 w Poznaniu, blisko Galerii Posnania. Inwestycja jest gotowa. Zainteresowani mogą wybrać jedno z 10 mieszkań, m.in. kawalerki i lokale 2-pokojowe. To idealna propozycja dla osób chcących zainwestować, jak i dla poszukujących własnego lokum. Z racji na topową, z pewnością będzie to dobry wybór. Bardzo blisko inwestycji znajduje się Jezioro Maltańskie.

 

Grupa Inwest będzie obecna podczas Targów Mieszkań i Domów w dniach 23 - 24 września w Poznaniu, gdzie zaprezentuje wszystkie aktualne inwestycje w sprzedaży.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Kino Ina – nowoczesne apartamenty z historią w tle Biuro prasowe
2023-09-25 | 12:10

Kino Ina – nowoczesne apartamenty z historią w tle

ZDJĘCIA: https://wetransfer.com/downloads/b265cc8671d72b4dcece7b2bceb07ca320230925091546/596f75d15861aa3733e7c4a4d71db24920230925091808/adbdbd   Apartamenty Kino Ina to najnowsza
Nieruchomości Czy warto dalej zwlekać z budową domu?
2023-09-25 | 11:30

Czy warto dalej zwlekać z budową domu?

W poprzednich dwóch latach budujący domy jednorodzinne przeżyli horror cenowy. Czy rok 2023 będzie lepszy? Eksperci GetHome.pl sprawdzili, czy ci, którzy planują budowę domu,
Nieruchomości KB DORACO docenione przez ekspertów
2023-09-22 | 14:00

KB DORACO docenione przez ekspertów

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa już po raz 33. dokonał rocznego przeglądu największych osiągnieć polskiego budownictwa. Prestiżowy tytuł „Budowa

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kongres Nowej Mobilności

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

E-handel coraz bardziej ekologiczny. InPost umożliwi sprawdzanie oszczędzonego śladu węglowego na każdej paczce

Branża kurierska mocno stawia na zielone formy dostawy. Temu służyć ma chociażby elektryfikacja flot samochodów dostawczych, których przybywa na polskich drogach, ale wciąż zbyt wolno. Druga kwestia to dostawy do punktów odbioru i automatów paczkowych. Jak wskazuje InPost, kurier jest w stanie w tym samym czasie dostarczyć do nich dziesięciokrotnie więcej paczek niż w przypadku dowozów do domów. To z kolei oznacza mniejsze korki i ograniczenie emisji spalin. Nadający i odbierający w Paczkomatach przesyłki niedługo w aplikacji będą mogli sprawdzić, jaki jest ślad węglowy poszczególnych transakcji i jak wypada to na tle innych form dostawy.

Infrastruktura

Wojna w Ukrainie zaburzyła rozwój gospodarki i turystyki Podkarpacia. Strategia Karpacka na szczeblu UE szansą dla całego regionu

Wojna w Ukrainie mocno wpływa na biznes i turystykę na Podkarpaciu. – Przedsiębiorstwa, które są blisko granicy, odczuwają pewien niepokój i nie ma już wśród nich tak dynamicznego rozwoju – mówi Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego. Jak wskazuje, Podkarpacie współpracuje z ukraińskimi podmiotami nad wdrażaniem wspólnych projektów, a po zakończeniu konfliktu tamtejsze firmy chcą wziąć udział w powojennej odbudowie. Władze województwa mają też nadzieję na zacieśnienie polsko-ukraińskiej współpracy nad piątą makroregionalną strategią UE dla regionu Karpat, która jak na razie wciąż jest w trakcie prac na forum unijnym.

Edukacja

Szkoły zawodowe coraz popularniejsze. Wybiera je już prawie 60 proc. uczniów po podstawówce

Po latach zaniedbania i niedofinansowania szkolnictwo zawodowe zaczyna się cieszyć w Polsce rosnącą popularnością. Jak podaje MEiN, obecnie 58,5 proc. młodych ludzi po szkole podstawowej wybiera kształcenie branżowe i techniczne. To dobra wiadomość dla firm, dla których niedobór wykwalifikowanych kadr o odpowiednich kompetencjach jest jedną z głównych bolączek. – Naszą rolą – biznesu i pracodawców – jest wspomaganie szkolnictwa zawodowego, żeby tworzyć warunki do nauczania przedmiotów technicznych na najnowszych technologiach i sprzęcie – podkreśla Michał Walczak z Festool Polska.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.