Prestiżowy Centreville ma apartament pokazowy
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Już można zobaczyć urządzony apartament w prestiżowym budynku Centreville we Wrocławiu. To przykład nowoczesnego i eleganckiego wnętrza. Pokazowe mieszkanie zostało przygotowane na październikowe dni otwarte, które odbędą się już w ten weekend.
Centreville to flagowa inwestycja Bouygues Immobilier we Wrocławiu. Prestiżowy apartamentowiec jest zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Drobnera i Śrutowej, tuż nad Odrą. Znajduje się w nim 69 apartamentów o wielkości od 63 do 139 mkw. – Na dzisiaj dostępne są apartamenty trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe. Z okazji zbliżających się dni otwartych wybrane lokale są objęte ofertą specjalną. Jeden z nich został wykończony w nowoczesnym stylu przez architektów wysokiej klasy, tak aby był inspiracją dla przyszłych mieszkańców – Jarosław Majka, Manager ds. Sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.
Elegancka aranżacja
Apartament pokazowy znajduje się na 3. piętrze. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 70 mkw. Komfortowy układ tworzą dwie sypialnie, przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką. Jedna z sypialni została zaaranżowana na pokój dziecięcy: z fotelem bujanym, konikiem na biegunach, łóżkiem z baldachimem i wzorem chmur na ścianie. Co ważne, pokój z łatwością można przearanżować na miejsce do pracy.
Podłogi są drewniane lub wykonane z płytek gresowych. Większość ścian zdobi nowoczesna sztukateria. Dominują naturalne kolory. W pokoju dziennym stoi skórzany fotel i krzesła koloru miedzi przy brązowym stole. Kuchnia jest jasna, choć z czarnymi elementami wykończenia. Nad blatami położono płytki imitujące marmur. – Wnętrze jest eleganckie, a jego przemyślana aranżacja daje wrażenie większej przestrzeni. Optycznie powiększa ją także lustro. Atutem są duże, drewniane okna. W sypialni odgrywają pierwszoplanową rolę – twierdzi Jarosław Majka. Te umieszczone od strony ulicy mają dodatkową zaletę: podwójne szyby wyciszające dźwięki z zewnątrz.
Centreville na dniach otwartych
Centreville to znacznie więcej niż apartamenty. Uwagę zwracają stylowe części wspólne i hole wejściowe z mapami przedwojennego Wrocławia. Przy wejściach do wind i mieszkań umieszczone są gustowne panele. Ciekawostkami są dwustronne, przelotowe skrzynki pocztowe, wideodomofony obsługiwane przy pomocy telefonu i czujniki wiatru, które powodują automatyczne podniesienie rolet znajdujących się na dwóch ostatnich kondygnacjach.
Najwyżej położone mieszkania mają możliwość montażu klimatyzacji. Oprócz tego mają podwójne tarasy – na obu poziomach. Niektóre tarasy wychodzą na trzy strony miasta i rozlega się z nich panoramiczny widok na Ostrów Tumski, Rynek czy gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego. Wyłożone są deską z egzotycznego drzewa bangkirai. – To azjatyckie drewno oprócz pięknego wyglądu szczyci się także wysoką odpornością na warunki pogodowe i zużycie – informuje Jarosław Majka. Tarasy (od strony rzeki) lub balkony (od dziedzińca) ma większość mieszkań. W Centreville jest ponadto parking podziemny i 10 lokali usługowych.
Centreville można poznać podczas dni otwartych 16 i 17 października. Deweloper organizuje to wydarzenie we wszystkich biurach sprzedaży we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a także w formie wirtualnych spotkań z doradcami. Wrocławskie biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 11. Oprócz Centreville deweloper zaprezentuje Zajezdnię Wrocław, którą buduje przy ul. Krętej na Nadodrzu, a także Perspective – Wile Miejskie, które powstanie na Kowalach przy ul. Kwidzyńskiej (biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Kwidzyńskiej 21). Dni otwarte potrwają w piątek od godz. 12.00 do 19.00 i w sobotę od 10.00 do 18.00. Spotkania dostępne będą również w wersji online - można się na nie umówić dzwoniąc na bezpłatną infolinię pod numer telefonu 800 123 123 lub w internecie. W trakcie spotkań istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad architektów wnętrz.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.