Projekt Nadolnik – udogodnienia, które robią różnicę
Tworząc inwestycję Nadolnik Compact Apartments, deweloper zaprojektował dodatkowe udogodnienia, które zapewnią lokatorom komfort każdego dnia. Zaplecze handlowo-usługowe, sale konferencyjne dla studentów, miejsca rekreacji stanowią wartość dodaną projektu realizowanego przy ul. Nadolnik w Poznaniu.
Nadolnik Compact Apartments to inwestycja deweloperska, w ramach której powstanie ponad 1000 smart apartamentów, o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 mkw. I etap, który składa się z 213 lokali, został zrealizowany oraz oddany do rąk właścicieli. II etap natomiast, jest aktualnie w budowie. Smart apartament to lokal, który posiada funkcjonalny aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną. W niej znajdzie się miejsce chociażby do wypoczynku, czy pracy zdalnej. Do smart apartamentów na Nadolniku przynależą tarasy lub balkony – część z nich z widokiem na park. W ofercie są również lokale o większym metrażu, z antresolą. Taka przestrzeń może pełnić funkcję sypialni. Ceny zaczynają się od 111 150 zł netto, a deweloper proponuje również możliwość wykończenia „pod klucz”. Każdy smart apartament sprawdzi się jako pierwsze lokum dla klienta indywidualnego (studenci, absolwenci, freelancerzy) oraz klienta biznesowego – zastąpi pokój hotelowy, ponieważ daje duże możliwości oraz swobodę. Nadolnik Compact Apartments wybierają też inwestorzy – warto ulokować kapitał i zarabiać na wynajmie z gwarantowaną stopą zwrotu.
Dla tych wszystkich grup klienckich liczy się nie tylko standard wykonania budynku, ale także wszelkie udogodnienia. Ułatwiają życie, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, podnoszą atrakcyjność nieruchomości. – Realizując inwestycje, zawsze nasze koncepcje muszą być zgodne z oczekiwaniami i potrzebami nabywców. Wybieramy najlepsze lokalizacje, jednocześnie tworząc dodatkowe atuty każdego projektu – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, co oznacza, że powstaną chodniki między poszczególnymi budynkami, mała architektura, czy boiska.
W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, lokale usługowe, sale konferencyjne, czy nawet miejsce do grillowania oraz spotkań na świeżym powietrzu. Taką przestrzeń zaplanowano w II etapie inwestycji. – To wszystko pozwoli załatwić wiele spraw na miejscu, a także umożliwi ciekawe spędzanie wolnego czasu, w tym rozrywkę. Wśród nabywców smart apartamentów są osoby młode, więc tego typu udogodnienia z pewnością docenią. Można powiedzieć, że Nadolnik będzie mini-miastem z wszystkim, co potrzebne do życia. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke, który w ostatnim czasie przeszedł pełną rewitalizację – tłumaczy Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Na kolejne udogodnienia mogą liczyć klienci inwestycyjni. Istnieje możliwość zapewnienia opieki operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments, co gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim - roczną stopę zwrotu. – Klienci cenią sobie kompleksową obsługę od A do Z, a nasza spółka Rent Nadolnik odpowiada na to zapotrzebowanie – mówi przedstawicielka dewelopera. Ponadto warto podkreślić, że trwają kolejne prace na inwestycji. Pierwsza kondygnacja apartamentowa jest już w trakcie budowy, wylewane są elementy konstrukcyjne oraz stawiane ściany zewnętrzne. Oznacza to, że II etap inwestycji będzie gotowy już w przyszłym roku. Do tej pory ponad 70 lokali znalazło swoich nabywców.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.