Projekt Nadolnik – udogodnienia, które robią różnicę
Tworząc inwestycję Nadolnik Compact Apartments, deweloper zaprojektował dodatkowe udogodnienia, które zapewnią lokatorom komfort każdego dnia. Zaplecze handlowo-usługowe, sale konferencyjne dla studentów, miejsca rekreacji stanowią wartość dodaną projektu realizowanego przy ul. Nadolnik w Poznaniu.
Nadolnik Compact Apartments to inwestycja deweloperska, w ramach której powstanie ponad 1000 smart apartamentów, o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 mkw. I etap, który składa się z 213 lokali, został zrealizowany oraz oddany do rąk właścicieli. II etap natomiast, jest aktualnie w budowie. Smart apartament to lokal, który posiada funkcjonalny aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną. W niej znajdzie się miejsce chociażby do wypoczynku, czy pracy zdalnej. Do smart apartamentów na Nadolniku przynależą tarasy lub balkony – część z nich z widokiem na park. W ofercie są również lokale o większym metrażu, z antresolą. Taka przestrzeń może pełnić funkcję sypialni. Ceny zaczynają się od 111 150 zł netto, a deweloper proponuje również możliwość wykończenia „pod klucz”. Każdy smart apartament sprawdzi się jako pierwsze lokum dla klienta indywidualnego (studenci, absolwenci, freelancerzy) oraz klienta biznesowego – zastąpi pokój hotelowy, ponieważ daje duże możliwości oraz swobodę. Nadolnik Compact Apartments wybierają też inwestorzy – warto ulokować kapitał i zarabiać na wynajmie z gwarantowaną stopą zwrotu.
Dla tych wszystkich grup klienckich liczy się nie tylko standard wykonania budynku, ale także wszelkie udogodnienia. Ułatwiają życie, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, podnoszą atrakcyjność nieruchomości. – Realizując inwestycje, zawsze nasze koncepcje muszą być zgodne z oczekiwaniami i potrzebami nabywców. Wybieramy najlepsze lokalizacje, jednocześnie tworząc dodatkowe atuty każdego projektu – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, co oznacza, że powstaną chodniki między poszczególnymi budynkami, mała architektura, czy boiska.
W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, lokale usługowe, sale konferencyjne, czy nawet miejsce do grillowania oraz spotkań na świeżym powietrzu. Taką przestrzeń zaplanowano w II etapie inwestycji. – To wszystko pozwoli załatwić wiele spraw na miejscu, a także umożliwi ciekawe spędzanie wolnego czasu, w tym rozrywkę. Wśród nabywców smart apartamentów są osoby młode, więc tego typu udogodnienia z pewnością docenią. Można powiedzieć, że Nadolnik będzie mini-miastem z wszystkim, co potrzebne do życia. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke, który w ostatnim czasie przeszedł pełną rewitalizację – tłumaczy Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Na kolejne udogodnienia mogą liczyć klienci inwestycyjni. Istnieje możliwość zapewnienia opieki operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments, co gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim - roczną stopę zwrotu. – Klienci cenią sobie kompleksową obsługę od A do Z, a nasza spółka Rent Nadolnik odpowiada na to zapotrzebowanie – mówi przedstawicielka dewelopera. Ponadto warto podkreślić, że trwają kolejne prace na inwestycji. Pierwsza kondygnacja apartamentowa jest już w trakcie budowy, wylewane są elementy konstrukcyjne oraz stawiane ściany zewnętrzne. Oznacza to, że II etap inwestycji będzie gotowy już w przyszłym roku. Do tej pory ponad 70 lokali znalazło swoich nabywców.

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

UE lepiej przygotowana na reagowanie na klęski żywiołowe. Od czasu powodzi w Polsce pojawiło się wiele usprawnień
Na tereny dotknięte ubiegłoroczną powodzią od rządu trafiło ponad 4 mld zł. Pierwsze formy wsparcia, w tym zasiłki, pomoc materialna czy wsparcie dla przedsiębiorców, pojawiły się już w pierwszych dniach od wystąpienia kataklizmu. Do Polski ma też trafić 5 mld euro z Funduszu Spójności UE na likwidację skutków powodzi. Doświadczenia ostatnich lat powodują, że UE jest coraz lepiej przygotowana, by elastycznie reagować na występujące klęski żywiołowe.
Prawo
Rzecznik MŚP: Obniżenie składki zdrowotnej to nie jest szczyt marzeń. Ideałem byłby powrót do tego, co było przed Polskim Ładem

Podczas najbliższego posiedzenia, które odbędzie się 23 i 24 kwietnia, Senat ma się zająć ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Zakłada ona korzystne zmiany w składkach zdrowotnych płaconych przez przedsiębiorców. Rzecznik MŚP apeluje do izby wyższej i prezydenta o przyjęcie i podpisanie nowych przepisów. Pojawiają się jednak głosy, że uprzywilejowują one właścicieli firm względem pracowników, a ponadto nie podlegały uzgodnieniom, konsultacjom i opiniowaniu.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.