Komunikaty PR

STILL poszerza portfolio o podstawowy elektryczny wózek czołowy

2023-06-12  |  11:05
Biuro prasowe
Kontakt
Wojciech Podsiadły
Get More Services

ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
wojciech|getmorepr.pl| |wojciech|getmorepr.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl

Firma STILL wprowadza na rynek elektryczne wózki czołowe z przeciwwagą zaprojektowane z myślą o lekkiej i średnio intensywnej pracy jednozmianowej. Pojazdy serii RCE pozwalają ekonomicznie korzystać z przewag napędu elektrycznego.

Solidne, łatwe w utrzymaniu, wydajne i zorientowane na skuteczne wykonywanie podstawowych funkcji i typowych zadań – elektryczne wózki czołowe serii STILL RCE stanowią inteligentny wybór dla firm realizujących okazjonalne lub umiarkowane operacje transportowe. Wdrożenie produktu jest wyrazem poszerzenia portfolio marki – kojarzonej dotąd z indywidualizowanymi wózkami segmentu premium – szybkie w konfiguracji i zakupie rozwiązania standardowe „Classic Line”, idealne dla firm, w których transport wewnętrzny ma charakter wspierający główną działalność biznesową.

Wyróżniki czołowego wózka elektrycznego STILL RCE

STILL RCE 25/35 to elektryczne wózki widłowe dobrze sprawdzające się m.in. podczas zaopatrzenia produkcji, składowania i pobierania towarów lub załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych – w tym na zewnątrz obiektów logistycznych. Pojazdy tej serii podnoszą ładunki o masie do 3,5 tony na wysokość sięgającą 6,55 metra i są w stanie przewozić je z maksymalną prędkością 15 km/h. Standardowe opcje ich wyposażenia – takie jak elektryczny silnik trójfazowy 80 V i napęd na przednie koła gwarantują wysoką wydajność pracy. Wykorzystane w produkcji materiały i stalowe osłony wyeksponowanych elementów zapewniają długie i bezproblemowe użytkowanie. Co więcej, jak wynika z niezależnych testów, zużycie energii przez wózek RCE 25 na 100 obsłużonych palet jest – w zależności od wybranego trybu jazdy – od 17 do 20 proc. niższe od przeciętnej wartości dla pojazdów tej klasy.

Kabina operatora wózka widłowego STILL RCE jest przejrzyście zaprojektowana, a wszystkie elementy sterujące znajdują się w polu widzenia i są łatwo dostępne. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala w czytelny sposób pokazuje istotne informacje. Wielodźwigniowy system sterowania funkcjami hydraulicznymi zapewnia prostotę i precyzję obsługi. Wszystko to sprawia, że pojazdy tej serii sprawdzają się także w przedsiębiorstwach, w których brakuje doświadczonych operatorów. Stanowisko robocze zaprojektowano z uwzględnieniem kluczowych założeń ergonomii. Duża ilość miejsca, liczne schowki i uchwyty oraz możliwość indywidualnej regulacji ustawień zapewniają wygodną i niemęczącą pracę. Duże okna i wąskie profile masztu zapewniają dobrą widoczność we wszystkie strony. W połączeniu ze stabilnością oraz wykonaniem pojazdu z wysokiej jakości komponentów, podzespołów niewymagających konserwacji oraz odpornych materiałów gwarantuje bezpieczną i niezawodną pracę.

Mając świadomość, że wysoka dostępność i atrakcyjna cena to kluczowe kryteria decyzji zakupowych w segmencie podstawowym, wprowadzając na rynek swój pierwszy czołowy elektryczny wózek widłowy linii Classic, firma STILL zoptymalizowała rozwiązanie pod tym katem. Pojazdy RCE 25/35 są proste w konfiguracji i dostępne online, m.in. za pośrednictwem sklepu pl.still.shop. W porównaniu z indywidualizowanymi pojazdami segmentu premium charakteryzują się przy tym krótkim czasem dostawy i niższym kosztem inwestycji.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Get More Services
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Przemysł BRAK ZDJĘCIA
2024-08-14 | 10:00

Firma Beko wyróżniona w prestiżowym rankingu TIME

Beko zajęło wysokie, 44. miejsce na prestiżowej liście najbardziej zrównoważonych firm na świecie, przygotowanej przez magazyn TIME i Statistę. W corocznym konkursie udział wzięło 5000 przedsiębiorstw z całego globu,
Przemysł Wydajny magazyn na 49 tys. palet - case study
2024-07-31 | 11:15

Wydajny magazyn na 49 tys. palet - case study

W odpowiedzi na rosnący popyt na urządzenia HVAC, firma TROTEC zdecydowała się usprawnić procesy logistyczne, konsolidując magazyny i tworząc centralne, wydajne centrum dystrybucji
Przemysł Nowe regulacje i trendy: Co czeka polski rynek mebli do siedzenia?
2024-07-31 | 06:31

Nowe regulacje i trendy: Co czeka polski rynek mebli do siedzenia?

Najnowszy raport agencji badawczej MarketHub ujawnia kluczowe trendy i zmiany na polskim rynku mebli do siedzenia. Meble tapicerowane wciąż dominują, jednak meble nietapicerowane odnotowują

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ePłatności z wykorzystaniem portfeli cyfrowych będą już wkrótce dostępne w mObywatelu. Do pilotażu usługi dołączy więcej urzędów

Ponad 50 gmin korzystających z ePłatności w mObywatelu i 82 tys. zrealizowanych transakcji – to dotychczasowy efekt pilotażu tej usługi prowadzonego od ubiegłego roku. Mieszkańcy uczestniczących w nim gmin mogą przez aplikację i portal płacić m.in. podatek od nieruchomości czy podatek rolny albo uiszczać opłaty za śmieci. Do opcji opłacania zobowiązań administracyjnych wkrótce dojdą także płatności z inicjatywy użytkownika, czyli np. opłaty skarbowe ponoszone przy okazji załatwiania różnych spraw urzędowych. Trwają także prace nad wdrożeniem kolejnych metod płatności – do BLIK-a właśnie dołączyły karty płatnicze, a następne będą cyfrowe portfele, czyli Google Pay i Apple Pay.

Ochrona środowiska

Kosmiczne śmieci są coraz większym problemem. Ich obecność na orbicie generuje znaczne koszty

Liczba kosmicznych odpadów stale rośnie. Ich źródłem są obiekty, które zostały wysłane w kosmos, zakończyły misję lub uległy rozpadowi. Krążące w przestrzeni kosmicznej fragmenty tych obiektów stwarzają ryzyko kolizji z tymi, które są obecnie eksploatowane. Unikanie takich zdarzeń wiąże się z koniecznością ponoszenia wydatków na monitoring zagrożeń czy zwiększeniem zużycia paliwa poprzez obieranie niekolizyjnych kursów. Jednym ze sposobów na zmniejszenie tego problemu jest wydłużenie eksploatacji obiektów poprzez ich tankowanie na orbicie. Polacy pracują nad taką technologią.

Ochrona środowiska

Beton z alg czy szkło fotowoltaiczne. Ekologiczne innowacje zmieniają sektor budowlany

Sektor budynków i budownictwa jest największym emitentem gazów cieplarnianych, odpowiadając za 37 proc. globalnych emisji – wynika z danych ONZ. Tradycyjne materiały budowlane, takie jak beton czy cegły, są stopniowo udoskonalane, aby jak najlepiej odpowiadać na wyzwania środowiskowe. – Większość producentów, szczególnie tych dużych, skupia się na tym, aby obniżać koszty ekologiczne produkcji materiałów, tak żeby konsumenci otrzymywali produkt bardziej zrównoważony – ocenia Tomasz Bojęć, partner zarządzający w ThinkCo. Z drugiej strony na rynek wchodzą innowacje, które stosowane w większej skali będą stopniowo zazieleniać budownictwo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.