Wózki unoszące z dyszlem STILL EXH 14-20 Plus z IFOY 2023
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Po raz kolejny przyznano IFOY Award – prestiżową nagrodę dla rozwiązań branży intralogistycznej. Do finału konkursu zakwalifikowano 23 produkty. Za najlepsze w kategorii wózków niskiego unoszenia jury uznało pojazdy serii STILL EXH 14-20 Plus.
Nagroda IFOY to wyróżnienie szczególnie cenione ze względu na transparentne zasady selekcji zwycięzców. Jury złożone z dziennikarzy reprezentujących niezależne media branżowe testuje i punktuje nominowanych zgodnie z jasno opisanymi kryteriami. Przyznająca nagrodę organizacja stawia sobie za cel dokumentowanie innowacyjności w intralogistyce oraz przyczynianie się do rozwoju konkurencyjności podmiotów działających w tym sektorze. – IFOY Award to prestiżowa nagroda i znak jakości rozwiązań intralogistycznych przyszłości. Fakt, że po raz kolejny mogę ją odebrać w imieniu firmy STILL to dowód na to, jak bardzo innowacyjny duch i orientacja na klienta są dziś kluczowe w osiąganiu sukcesu – mówi Frank Müller, Senior Vice President STILL ds. Brand Management. W edycji 2023 firma STILL otrzymała nagrodę w kategorii pojazdów przeznaczonych do transportu poziomego.
Na nagrodzoną przez jury IFOY serię EXH 14-20 Plus składają się wszechstronne wózki unoszące prowadzone dyszlem. Sprawdzają się one w pracy na rampie, poziomym transporcie towarów, prostych zadaniach kompletacyjnych oraz dostawach ostatniej mili. Ich wyróżnikiem jest unikalna konstrukcja główki dyszla: obszerne przyciski umożliwiają intuicyjną i wygodną obsługę niezależnie od wielkości dłoni operatora oraz tego, czy jest prawo- czy leworęczny. Zintegrowany wyświetlacz zapewnia przegląd wszystkich istotnych danych pojazdu, takich jak stan naładowania akumulatora, godziny pracy lub odpowiedni program jazdy. Dostępny opcjonalnie wyświetlacz dotykowy łączy te wszystkie funkcje z interfejsem znanym z codziennego użytkowania smartfonów.
– Wyróżnienie potwierdza, że nadal w cenie są orientacja na technologię, maksymalizacja korzyści dla klienta i najwyższa jakość produktów – mówi Senior Vice President STILL ds. Brand Management. – Nasze rozwiązania to wyraz strategii nieustannego czynienia intralogistyki inteligentniejszą. Dziękuję jury za uznanie, a pracownikom – za codzienną realizację tych celów. To dzięki zaangażowaniu ludzi STILL i ich fachowej wiedzy nagroda mogła po raz kolejny trafić do naszej firmy – podsumowuje Frank Müller.
tesa przedstawia tesa® 60418
Nowe kompaktowe wózki czołowe
Zakup stali przez internet – jakie są zalety?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.