Wózki unoszące z dyszlem STILL EXH 14-20 Plus z IFOY 2023
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Po raz kolejny przyznano IFOY Award – prestiżową nagrodę dla rozwiązań branży intralogistycznej. Do finału konkursu zakwalifikowano 23 produkty. Za najlepsze w kategorii wózków niskiego unoszenia jury uznało pojazdy serii STILL EXH 14-20 Plus.
Nagroda IFOY to wyróżnienie szczególnie cenione ze względu na transparentne zasady selekcji zwycięzców. Jury złożone z dziennikarzy reprezentujących niezależne media branżowe testuje i punktuje nominowanych zgodnie z jasno opisanymi kryteriami. Przyznająca nagrodę organizacja stawia sobie za cel dokumentowanie innowacyjności w intralogistyce oraz przyczynianie się do rozwoju konkurencyjności podmiotów działających w tym sektorze. – IFOY Award to prestiżowa nagroda i znak jakości rozwiązań intralogistycznych przyszłości. Fakt, że po raz kolejny mogę ją odebrać w imieniu firmy STILL to dowód na to, jak bardzo innowacyjny duch i orientacja na klienta są dziś kluczowe w osiąganiu sukcesu – mówi Frank Müller, Senior Vice President STILL ds. Brand Management. W edycji 2023 firma STILL otrzymała nagrodę w kategorii pojazdów przeznaczonych do transportu poziomego.
Na nagrodzoną przez jury IFOY serię EXH 14-20 Plus składają się wszechstronne wózki unoszące prowadzone dyszlem. Sprawdzają się one w pracy na rampie, poziomym transporcie towarów, prostych zadaniach kompletacyjnych oraz dostawach ostatniej mili. Ich wyróżnikiem jest unikalna konstrukcja główki dyszla: obszerne przyciski umożliwiają intuicyjną i wygodną obsługę niezależnie od wielkości dłoni operatora oraz tego, czy jest prawo- czy leworęczny. Zintegrowany wyświetlacz zapewnia przegląd wszystkich istotnych danych pojazdu, takich jak stan naładowania akumulatora, godziny pracy lub odpowiedni program jazdy. Dostępny opcjonalnie wyświetlacz dotykowy łączy te wszystkie funkcje z interfejsem znanym z codziennego użytkowania smartfonów.
– Wyróżnienie potwierdza, że nadal w cenie są orientacja na technologię, maksymalizacja korzyści dla klienta i najwyższa jakość produktów – mówi Senior Vice President STILL ds. Brand Management. – Nasze rozwiązania to wyraz strategii nieustannego czynienia intralogistyki inteligentniejszą. Dziękuję jury za uznanie, a pracownikom – za codzienną realizację tych celów. To dzięki zaangażowaniu ludzi STILL i ich fachowej wiedzy nagroda mogła po raz kolejny trafić do naszej firmy – podsumowuje Frank Müller.

Rosnąca popularność wynajmu wózków widłowych. Koszty, dostępność i serwis decydują o wyborze

Zwyżki nożycowe – co je wyróżnia i do jakich zadań są polecane?

Zobacz, w jaki sposób dobra spawarka laserowa może przyspieszyć pracę w Twojej firmie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Finansowanie Europejskiego Banku Inwestycyjnego wspiera rozwój OZE czy infrastruktury drogowej. Wśród nowych priorytetów bezpieczeństwo i obronność
Od momentu przystąpienia do UE polska gospodarka urosła dwukrotnie – skumulowany wzrost PKB wyniósł 99 proc., a połowa wzrostu wynikała z członkostwa w UE. Duża w tym zasługa Europejskiego Banku Inwestycyjnego, który od 2004 roku przekazał w Polsce 100 mld euro w finansowanie projektów związanych m.in. z efektywnością energetyczną, OZE czy zrównoważonym rozwojem miast. EBI zwiększa też inwestycje w obronność i bezpieczeństwo – w 2024 roku bank zainwestował 300 mln euro w pierwszy polski program satelitarny.
Polityka
Duży udział własności państwowej negatywnie wyróżnia Polskę na tle Europy. Większość Polaków za ograniczeniem wpływu polityków na gospodarkę

Polska negatywnie wyróżnia się na tle krajów UE i OECD pod względem własności państwowej. Państwo kontroluje nie tylko duże, kluczowe dla gospodarki przedsiębiorstwa, lecz również graczy w mniej znaczących sektorach, jak słodycze czy armatura. Zdaniem przedstawicieli FOR „zatruwa” to zarówno gospodarkę, jak i politykę. W badaniach organizacji Polacy wypowiedzieli się proprywatyzacyjnie, choć w przypadku pytań o prywatyzacje dużych firm już nie byli tak zdecydowani.
Transport
Polska jednym z największych rynków aut używanych na świecie. Dwie trzecie kierowców planuje zakup z drugiej ręki

66 proc. konsumentów, którzy w ciągu najbliższych trzech lat chcą zmienić samochód, deklaruje zakup z drugiej ręki – wynika z badania autoDNA. W Polsce na jedno auto nowe, z salonu, przypada pięć używanych. Chociaż rynek wtórny się stopniowo profesjonalizuje, wciąż liczne są nieprawidłowości i próby oszukania kupującego. 81 proc. kupujących deklaruje, że weryfikuje stan auta przed zakupem, ale często jest to bardzo pobieżny proces.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.