Wózki unoszące z dyszlem STILL EXH 14-20 Plus z IFOY 2023
Get More Services
ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław
w.podsiadly|getmoreservices.pl| |w.podsiadly|getmoreservices.pl
+48571246669
www.getmoreservices.pl
Po raz kolejny przyznano IFOY Award – prestiżową nagrodę dla rozwiązań branży intralogistycznej. Do finału konkursu zakwalifikowano 23 produkty. Za najlepsze w kategorii wózków niskiego unoszenia jury uznało pojazdy serii STILL EXH 14-20 Plus.
Nagroda IFOY to wyróżnienie szczególnie cenione ze względu na transparentne zasady selekcji zwycięzców. Jury złożone z dziennikarzy reprezentujących niezależne media branżowe testuje i punktuje nominowanych zgodnie z jasno opisanymi kryteriami. Przyznająca nagrodę organizacja stawia sobie za cel dokumentowanie innowacyjności w intralogistyce oraz przyczynianie się do rozwoju konkurencyjności podmiotów działających w tym sektorze. – IFOY Award to prestiżowa nagroda i znak jakości rozwiązań intralogistycznych przyszłości. Fakt, że po raz kolejny mogę ją odebrać w imieniu firmy STILL to dowód na to, jak bardzo innowacyjny duch i orientacja na klienta są dziś kluczowe w osiąganiu sukcesu – mówi Frank Müller, Senior Vice President STILL ds. Brand Management. W edycji 2023 firma STILL otrzymała nagrodę w kategorii pojazdów przeznaczonych do transportu poziomego.
Na nagrodzoną przez jury IFOY serię EXH 14-20 Plus składają się wszechstronne wózki unoszące prowadzone dyszlem. Sprawdzają się one w pracy na rampie, poziomym transporcie towarów, prostych zadaniach kompletacyjnych oraz dostawach ostatniej mili. Ich wyróżnikiem jest unikalna konstrukcja główki dyszla: obszerne przyciski umożliwiają intuicyjną i wygodną obsługę niezależnie od wielkości dłoni operatora oraz tego, czy jest prawo- czy leworęczny. Zintegrowany wyświetlacz zapewnia przegląd wszystkich istotnych danych pojazdu, takich jak stan naładowania akumulatora, godziny pracy lub odpowiedni program jazdy. Dostępny opcjonalnie wyświetlacz dotykowy łączy te wszystkie funkcje z interfejsem znanym z codziennego użytkowania smartfonów.
– Wyróżnienie potwierdza, że nadal w cenie są orientacja na technologię, maksymalizacja korzyści dla klienta i najwyższa jakość produktów – mówi Senior Vice President STILL ds. Brand Management. – Nasze rozwiązania to wyraz strategii nieustannego czynienia intralogistyki inteligentniejszą. Dziękuję jury za uznanie, a pracownikom – za codzienną realizację tych celów. To dzięki zaangażowaniu ludzi STILL i ich fachowej wiedzy nagroda mogła po raz kolejny trafić do naszej firmy – podsumowuje Frank Müller.
Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Ultrakompaktowe wózki podnośnikowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.