Komunikaty PR

Przestronne balkony i zielone tarasy znakiem firmowym inwestycji Ujeścisko Vita

2022-11-28  |  13:10
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Siwek
Tauber Promotion

Gombrowicza 15
01-682 Warszawa
asiwek|tauber.com.pl| |asiwek|tauber.com.pl
+48 22 833 35 02
www.tauber.com.pl

Ujeścisko Vita to jedna z najnowszych inwestycji, jakie firma deweloperska Develia realizuje w Gdańsku. Prace budowlane są już zaawansowane – osiedle ma zostać ukończone na początku 2024 roku. Na tle aktualnej oferty mieszkaniowej Trójmiasta projekt wyróżniają bardzo duże balkony -  największe mają nawet 24 m kw. powierzchni.  

– Mimo że osiedle Ujeścisko Vita to jedna z naszych najmłodszych inwestycji w Trójmieście, ponad połowa ze 184 lokali znalazła już właścicieli. Kameralny charakter projektu, stonowana, elegancka architektura oraz lokalizacja w zielonej i spokojnej okolicy dobrze wpisują się w aktualne preferencje nabywców. Klienci cenią sobie także rozbudowaną infrastrukturę lokalną oraz bliskość centrum Gdańska – mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.  

Wszystkie mieszkania na osiedlu realizowanym przy ulicy Przemyskiej w Gdańsku mają dostęp do przestrzeni zewnętrznych. Lokale na parterach mają prywatne ogródki, te na wyższych piętrach posiadają balkony, a wybrane mieszkania na ostatniej, czwartej kondygnacji wyposażone są w przestronne tarasy. Łączna powierzchnia balkonów w inwestycji Ujeścisko Vita to blisko 2 100 m kw. przy 10 000 m kw. powierzchni użytkowej całej inwestycji (niektóre mają nawet ok. 24 m kw.). To znacznie więcej niż w standardowych projektach o tej skali i standardzie. Dostęp do tego typu przestrzeni sprawia, że w budynku wielorodzinnym możemy cieszyć się własnym ogródkiem, prywatnym biurem do pracy zdalnej na świeżym powietrzu czy wspólnymi posiłkami przy zachodzie słońca. W budynkach zaprojektowano także stolarkę okienną z nisko osadzonymi parapetami, dzięki czemu przestrzenie pokoi są bardzo dobrze doświetlone i nabierają niebagatelnego charakteru.

Balkony i tarasy to nie jedyne udogodnienia inwestycji. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi. Przewidziano 185 miejsc postojowych. Develia zadbała także o powierzchnie zewnętrzne - w obrębie osiedla zostanie wykonany teren rekreacyjny z dużą ilością zieleni i placem zabaw dla najmłodszych. Strefy wejściowe kompleksu obejmie całodobowy monitoring. 

Kolejną mocną stroną osiedla jest lokalizacja na gdańskim Ujeścisku. W odległości krótkiego spaceru znajduje się m.in. park na Kozaczej Górze ze słynną wieżą widokową, placem zabaw dla dzieci, wybiegiem dla psów, licznymi alejkami spacerowymi oraz kilometrami ścieżek rowerowych. Okolica cieszy się rozwiniętą infrastrukturą lokalną – mieszkańcy będą mogli korzystać z licznych sklepów, restauracji, szkół, przedszkoli i placówek ochrony zdrowia. Do centrum Gdańska sprawnie dojedziemy stąd dzięki nowopowstającej linii tramwajowej Nowa Warszawska. Pobliską aleją Armii Krajowej można szybko dojechać autem do obwodnicy Trójmiasta.

Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2024 roku. Ceny mieszkań zaczynają się już od 9 700 zł  za metr kwadratowy.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych - to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

O DEVELII 

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.  Od 2007 r. Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2021 r. firma wypracowała 911,9 mln zł przychodów ze sprzedaży i 153,9 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

Kontakt dla mediów:

 

Mariusz Skowronek, Tauber Promotion

698 612 866, mskowronek@tauber.com.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Inwestycja OKAM przy Dowborczyków 18 w Łodzi z prawomocnym pozwoleniem na budowę Biuro prasowe
2023-01-31 | 10:00

Inwestycja OKAM przy Dowborczyków 18 w Łodzi z prawomocnym pozwoleniem na budowę

OKAM otrzymał prawomocne pozwolenie na realizację projektu mieszkaniowego przy ul. Dowborczyków 18 w Łodzi. W ramach działań rewitalizacyjnych powstanie tam obiekt z niemal 350
Nieruchomości Nowe osiedle w zielonej części Tarchomina. Zbuduje je Bouygues Immobilier Polska
2023-01-30 | 16:00

Nowe osiedle w zielonej części Tarchomina. Zbuduje je Bouygues Immobilier Polska

142 mieszkania w otoczeniu zieleni wybuduje francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska. W 3-piętrowym budynku znajdą się jedne z niewielu kawalerek w okolicy, mieszkania z antresolami i
Nieruchomości 2022 rok w Olivii – największe w Polsce centrum mixed use podsumowuje rok
2023-01-30 | 16:00

2022 rok w Olivii – największe w Polsce centrum mixed use podsumowuje rok

2022 rok w Olivii – największe w Polsce centrum mixed use podsumowuje rok Zdjęcia: https://1drv.ms/u/s!Ak6vnk2kpo84i4Q22fpRmNdeSzMogw?e=RWRaNM   Rewolucja na rynku biur

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Bankowość

ESG stymuluje rozwój zielonej transformacji. PGE planuje wielomiliardowe inwestycje w OZE i dystrybucję

W ramach transformacji energetycznej PGE zrealizuje w najbliższych latach potężne, wielomiliardowe inwestycje w OZE i dystrybucję, ale  aby ułatwić pozyskiwanie finansowania na te inwestycje  musi w większym stopniu odpowiedzieć na oczekiwania instytucji, które będą je współfinansować. – Musimy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom związanym z realizacją ścieżki dekarbonizacji oraz wplataniem elementów ESG w strategię biznesową – zaznacza Filip Osadczuk, pełnomocnik zarządu ds. ESG oraz dyrektor Departamentu Relacji Inwestorskich i ESG w PGE Polskiej Grupie Energetycznej.

Handel

Sektor handlu atrakcyjny dla pracowników. Najbardziej poszukiwani są kierowcy i przedstawiciele handlowi

W handlu, zarówno detalicznym, jak i hurtowym, pracuje nawet 2 mln osób. Na tle innych sektorów w stosunkowo najmniejszym stopniu odczuwa on brak rąk do pracy. W przypadku dużych podmiotów pracowników przyciągają łatwość dostępu i możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz wiele ścieżek awansu w ramach organizacji. Dlatego często wiążą się z takim pracodawcą na wiele lat.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja generuje już teksty o takiej samej wartości jak te tworzone przez ludzi. To duże wyzwanie pod kątem cyberbezpieczeństwa

Model językowy w trzy sekundy nauczy się sposobu mówienia danej osoby, a potem wypowie dowolny komunikat jej głosem i z jej emocjami. Najprawdopodobniej w takim kierunku rozwiną się algorytmy generujące dziś komunikaty tekstowe o walorach równoznacznych z tymi, które tworzą ludzie. Choć technologia przynosi wiele korzyści, związanych np. z łatwiejszą komunikacją ze sztuczną inteligencją, to pojawiają się obawy o jej nieetyczne wykorzystanie, np. w cyberatakach czy tworzeniu bardzo wiarygodnych fake newsów. Te ryzyka nie zagrożą jednak rozwojowi takich rozwiązań i ich wdrażaniu na masową skalę. Rynek technologii przetwarzania języka naturalnego do końca dekady wzrośnie niemal dwudziestokrotnie.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.