Komunikaty PR

Reduta Nowe Podolany - kolejny budynek w rękach mieszkańców

2020-07-08  |  15:00
Biuro prasowe

Niedawno zakończyła się budowa ósmego budynku na osiedlu Reduta Nowe Podolany w Poznaniu. Deweloper EBF Development z początkiem lipca rozpoczął przekazywanie kluczy do lokali. Łącznie w ręce nowych właścicieli trafi 80 mieszkań o powierzchni od 41 do 85 mkw.

Ósmy budynek to kontynuacja projektu Reduta Nowe Podolany, realizowanego przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach. Inwestycja od lat cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego deweloper sukcesywnie rozbudowuje osiedle. – Wcześniejsze etapy stosunkowo szybko zyskały swoich nabywców. Stąd też decyzja o kontynuacji, budowie kolejnych budynków. Nasi mieszkańcy są zadowoleni z jakości, architektury oraz dodatkowych udogodnień chociażby takich jak dwa bogato wyposażone place zabaw – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. 

Aktualnie EBF Development zakończył prace nad sześciokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynkiem, w ramach którego powstało 80 mieszkań o powierzchni od 41 do 85 mkw oraz komórki lokatorskie, podziemna hala garażowa i naziemne miejsca postojowe. Deweloper z początkiem lipca rozpoczął przekazywanie kluczy nowym właścicielom. – Wraz z końcem czerwca, wcześniej niż zakładał harmonogram, zakończyła się realizacja ósmego budynku. W związku z tym rozpoczęliśmy odbiory, z czego cieszą się nowi właściciele – zaznacza Agata Nowaczyk. W sprzedaży pozostały ostatnie dwie wolne powierzchnie. Są to mieszkania o metrażu 85 mkw, pięciopokojowe z aneksem kuchennym.

W budowie znajduje się kolejny, dziewiąty budynek, który w szybkim tempie pnie się w górę. W ofercie znajdują się 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale usługowo-handlowe oraz podziemna hala garażowa. Powierzchnia lokali waha się od 41 do 81 mkw. W ofercie można tu znaleźć mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe z aneksami kuchennymi. Projekt zostanie oddany do użytku w III kwartale 2021 roku.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo

Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.

Ochrona środowiska

K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.

Ochrona środowiska

Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.