Rusza Centrum pomocy Zyxel Networking Ally wspierające pracę zdalną
Zyxel oferuje bezpłatną pomoc techniczną, w ramach której eksperci firmy odpowiadają na pytania dotyczące sprzętowych i sieciowych problemów związanych z pracą zdalną.
Ze względu na pandemię koronawirusa i zalecenia dotyczące izolacji społecznej wiele osób pracuje z domu. Aż 67% działających w Polsce firm, które dotąd nie oferowały możliwości pracy zdalnej, zdecydowało się na taki krok po wybuchu pandemii COVID-19. By efektywnie pracować zdalnie, potrzeba nie tylko odpowiednich narzędzi informatycznych, ale także umiejętności ich wykorzystania do realizacji zadań, które jeszcze niedawno wykonywane były w sposób tradycyjny. Nie wszyscy pracownicy posiadają jednak odpowiednie techniczne kompetencje. Z myślą o nich Zyxel uruchomił platformę do pomocy dla użytkowników, którzy mają sieciowe lub sprzętowe problemy z pracą zdalną.
Centrum pomocy Zyxel Networking Ally to część forum Zyxela oferującego wsparcie właścicielom sprzętu Zyxel. Jest obsługiwane przez zespół ekspertów technicznych i zaawansowanych użytkowników posiadających specjalistyczną wiedzę na temat różnych programów i rozwiązań sprzętowych, z którymi użytkownicy mogą mieć problemy podczas pracy z domu. Tematy obejmują m.in. sieci VPN, urządzenia zabezpieczające czy sieci w chmurze.
- Dzięki naszej wiedzy na temat sieci, doświadczonemu zespołowi i wspaniałej społeczności użytkowników jesteśmy gotowi pomóc ludziom przezwyciężyć obecne wyzwania związane z korzystaniem z urządzeń sieciowych. Niezależnie od tego, czy pytania będą dotyczyły produktu marki Zyxel, czy ogólnie technologii sieciowych, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć - mówi Brian Tien, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu w Zyxel Networks.
Centrum pomocy to pierwszy z trzech etapów w programie pomocy sieciowej firmy Zyxel w odpowiedzi na wybuch pandemii COVID-19. Kolejne dwa etapy pomocy czyli – usługa doradztwa w zakresie rozwiązań sieciowych i praktyczna strona internetowa służąca do dzielenia się wskazówkami – zostaną wprowadzone w nadchodzących tygodniach.
Łączność jest obecnie kluczowa dla utrzymania działalności biznesowej, dlatego Zyxel zaprasza do wsparcia inicjatywy również wolontariuszy z certyfikatami partnerskimi i innych ekspertów ds. sieci.
Wolontariusze mogą rejestrować się na stronie https://www.zyxel.com/form/Networking_Ally_Form.shtml
O Zyxel Networks
Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.
Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:
- obecny na 150 rynkach na całym świecie
- 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
- 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.
ZYXEL – twój sieciowy sojusznik
Dołącz do nas na Facebooku i LinkedIn!
5 najczęstszych mitów o pracy w IT. Sprawdź, jak jest naprawdę!
Hakerzy łupią Polaków. Kradną pieniądze i konta w mediach społecznościowych
40 lat wydajności: prezentacja technologii Patriot na targach CES 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Prąd z największej prywatnej inwestycji energetycznej w Polsce popłynie w 2027 roku. Polenergia dostała właśnie potężny zastrzyk finansowania
Polenergia S.A. i Bank Gospodarstwa Krajowego podpisały umowę pożyczki ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na budowę morskich farm wiatrowych. Finansowanie wyniesie 750 mln zł i zostanie wykorzystane do budowy dwóch farm o łącznej mocy 1440 MW. Największa prywatna grupa energetyczna w Polsce realizuje ten projekt z norweskim Equinorem. Prace związane z budową fundamentów turbin na Bałtyku mają się rozpocząć w 2026 roku. Projekty offshorowe będą jednym z filarów nowej strategii Polenergii, nad którą spółka właśnie pracuje.
Przemysł
Polskie firmy przemysłowe bardziej otwarte na technologie. Sztuczną inteligencję wdrażają z ostrożnością [DEPESZA]
Innowacje cyfrowe w przemyśle, choć wiążą się z kosztami i wyzwaniami, są jednak postrzegane przez firmy jako szansa. To podejście przekłada się na większą otwartość do ich wdrażania i chęć inwestowania. Ponad 90 proc. firm przemysłowych w Polsce, które wprowadziły co najmniej jedno rozwiązanie Przemysłu 4.0, dostrzega wyraźną poprawę efektywności procesów produkcyjnych – wynika z nowego raportu Autodesk. Choć duża jest wśród nich świadomość narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, na razie tylko 14 proc. wykorzystuje je w swojej działalności.
Prawo
Przez „wrzutkę legislacyjną” saszetki nikotynowe mogły zniknąć z rynku. Przedsiębiorcy domagają się konsultowania nowych przepisów
Coraz popularniejsze na rynku saszetki z nikotyną do tej pory funkcjonują poza systemem fiskalnym i zdrowotnym. Nie są objęte akcyzą ani zakazem sprzedaży osobom niepełnoletnim. Dlatego też sami producenci od dawna apelują do rządu o objęcie ich regulacjami, w tym podatkiem akcyzowym, żeby uporządkować rosnący rynek i zabezpieczyć wpływy budżetowe państwa. Ministerstwo Zdrowia do projektu ustawy porządkującej rynek e-papierosów bez zapowiedzi dodało regulację dotyczącą saszetek nikotynowych, która jednak w praktyce mogła zlikwidować tę kategorię wyrobów na rynku. Przedsiębiorcy nie kryją rozczarowania sposobem, w jaki wprowadzane są zmiany w przepisach regulujących rynek.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.