Rusza kolejny etap sprzedaży osiedla Rodzinne Podolany!
Już 03 sierpnia rozpoczyna się sprzedaż II etapu Osiedla Rodzinne Podolany. Obejmuje on szeregi C oraz F – czyli mieszkania z tarasami na dachu o powierzchni około 76 – 79 m kw. oraz domy w zabudowie szeregowej z ogrodami o powierzchni ok 99 m kw.
Obecnie na placu budowy trwają następujące działania – szereg A jest bliski ukończenia, a w szeregach B, D i E trwają prace między innymi nad strukturą elewacji. - Jeśli chodzi o szereg A, to są to tak naprawdę ostatnie szlify, pozostałe szeregi również są na bardzo zaawansowanym etapie. Uznaliśmy, że to dogodny moment na uruchomienie kolejnego etapu sprzedaży. Bardzo nas cieszy, że nasi klienci będą mogli skorzystać z nowej oferty – mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.
W wymienionych szeregach sprzedano już większość lokali. -W ramach szeregu C będziemy mogli znów zaproponować dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Okazały się być „strzałem w dziesiątkę” – odpowiadają zarówno na potrzebę przestrzeni na świeżym powietrzu, jak i wygody użytkowania i pielęgnacji. Taras na dachu o powierzchni około 20 m kw. jest dodatkowym atutem – dzięki niemu mieszkańcy mają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, z rodziną czy przyjaciółmi – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka.
Rodzinne Podolany to osiedle zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Deweloper Sky Investments oferuje dwupoziomowe mieszkania oraz domy w zabudowie szeregowej, które mają odpowiadać na potrzeby wszystkich mieszkańców – zarówno tych, którzy szukają funkcjonalnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum, jak i tych, którzy marzą o domu z ogrodem w spokojnej okolicy. - Przy projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na metraż lokali i rozkład pomieszczeń, ponieważ to te cechy są kluczowe w kwestii komfortu życia mieszkańców – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka.
Aktywni mieszkańcy zwrócić mogą uwagę na bliskość poznańskich jezior – Rusałka oraz Strzeszyńskie oraz stacji Poznańskiego Roweru Miejskiego. W zasięgu ręki znajdują się również punkty usługowe czy placówki edukacyjne. Osiedle i przystanek autobusowy dzielą dwie minuty spaceru, niedaleko jest również droga krajowa nr 92.
Finalizację etapu II – szeregów C oraz F – zaplanowano na koniec października 2021 r., natomiast oddanie lokali A, B i D odbędzie się we wrześniu 2020 r.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.